Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το θέμα είναι να μπορούν να παίζουν όλοι άνετα το game ώστε να καβατζώνουν λεφτά από συνδρομητές, αν δεν μπορείς να το καταλάβεις τρέχα πίσω στο crysis...

 

Γιατι τρεχει καλα?Τα shadows ειναι τελειως bugged και προσπαθουν να κανουν τα γραφικα καλυτερα τραβωντας τη μηχανη απο τα μαλλια.Αν δεν μπορεις να το καταλαβεις αυτο τρεχα πισω στην Geforce 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

o κόσμος που παίζει WoW δεν νοιάζεται για τα γραφικά και η Blizzard το ξέρει, αν εσύ δεν το έχεις πάρει χαμπάρι μετά από 5 χρόνια δεν φταίει κανείς άλλος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

]πουλάω το account μου στο WoW

περιέχει 3 80lvl warrior/hunter/mage

και οι τρεις έχουν dual spec

ο hunter και ο warrior έχουν epic flying skill και mounts

prof 450 mining 450 blacksmithing(warrior)

450 herb 450 skinning (hunter)

425 enchant 425 tailoring (mage)

ο hunter exei gear 219+

server twinlight's hammer faction horde

τιμή 120 E

τηλ 6982183105

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε νταξει παλι καλα.Μηχανη γραφικων αλλαξαν για το cataclysm η θα βλεπουμε dx7 για ακομη μια φορα?

 

λες να ειναι μαλακισμενη η blizzard και να θελει να χασει 10% πελατες μονο απο αμερικη?

στο αφηνω σαν quiz μπας και βρεις τι θελω να πω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν υπάρχει περίπτωση να αλλάξει η μηχανή γραφικών. Για να γίνει αυτό, θα πρέπει να επανασχεδιαστεί όλο το παιχνίδι απο την αρχή. Το Cataclysm είναι ένα expansion (πρόσθεση χαρακτηριστικών/content) όχι το WoW 2.

 

Μπορούν να την τραβήξουν απο τα μαλιά την υπάρχουσα μηχανή (όπως κι έχουν κάνει) αλλά έχουν χτυπήσει ταβάνι καιρό τώρα.

 

Για αυτό εξάλλου, και ελάχιστη σημασία έχει τι κάρτα γραφικών έχεις καθώς αυτή δεν αξιοποιείται. Πέρσι που πήγα απο 6600GT σε 4850, η διαφορά που είδα ήταν σχεδόν μηδενική (2-3fps). Με το που άλλαξα CPU απο Prescot 630 σε D930, η διαφορά ήταν πολύ μεγάλη. Τώρα με τον 4πύρινο, απλά πετάει.

Επεξ/σία από Sorath
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα γραφικα ειναι μια χαρα ετσι οπως ειναι, κανεις δεν ασχολειται με αυτα εκτος απο ενα 10%, κόσμος γενιάς "Crisis".. Οταν εχεις μεγαλωσει με Diablo, Neverwinter Nights και Baldurs Gate απλα απολαμβάνεις το gameplay. Οποιος θελει καλυτερα γραφικά ας παει στα υπολοιπα παιχνίδια που τα παιζεις 1 μηνα και μετα τα ξεχνας.

 

Το ενα και μοναδικο πραγμα που θελω να φτιάξουν ειναι το physics engine στο impact. Δεν ειναι δυνατον να χτυπάς και να σε χτυπάνε απ'τα 30 μέτρα απόσταση, ή να γίνεται evade επειδη το mob σταμάτισε να σε κυνηγάει και τρέχει πίσω. ΦΤΙΑΞΤΕ ΤΟ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα graphics ειναι μια χαρα, να μην τα πειραξει κανεις....

 

Aλλοστε ειναι customized.

 

Με τετραπυρηνο, καλη καρτα και shadows/particles προς full....μαγεια σε 25αρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι ρε παιδια ποια γραφικα; Κανεις σοβαρος gamer δεν θα επρεπε να ασχολείται με αυτα.. Το παν για μενα ειναι το gameplay και μονο αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες για χαρά και από εμένα....!!!

ωραίο το thread....το έχω διαβάσει σχεδόν όλο :)

 

ειμαι δουλεία και σήμερα είπα να τα ξυσω λίγο!!! Είμαι στο ψάξιμο για site...ή για help σε forums κλπ για να αυξήσω λίγο το χρυσό μου.....(εως πολύ γιατί είμαι και άπληστος πολλές φορές :) )

Έχω ήδη αγοράσει 3 φορές αλλά ποτέ δεν είναι αρκετό(χεχε) μάλιστα την μία φορά παραλίγο να χάσω και το account μου και είχα τρεξιματα για να μπορέσω να τον πάρω πίσω

 

Περιμένω αν ξέρει κανείς να με ενημέρωσει για κανένα site ή κανένα online οδηγο για το ah ή για lvling σε στο χρυσό μιας και είναι το μόνο κομμάτι που δεν ασχολήθηκα σοβαρά με το game

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

την άλλη βδομάδα λογικά μπαίνει το 3.3.2 patch...νέο boss στο VoA, Arthas, κάποια boostαρίσματα σε Balance Druids, Destro Locks, Elemental Shamans και το αναμενόμενο nerf του Protection Warrior...έχει και άλλα βέβαια που θα τα δείτε στο main page του mmo-champion :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι είναι γελοίοι οι paladins το ξέρουμε εδώ και 5+ χρόνια

 

Το πιστοποιεί εμμέσως και η blizz με το gear που τους δίνει

 

huge-pa.jpg

 

Αν είναι δυνατόν χαχα. Μου έφτιαξε τη μέρα :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...