Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΕΙμαι 100% σιγουρος ηταν per account. Μαλλον το αλλαξαν και δεν το πηρα χαμπαρι. Συγνωμη αν σε προσβαλα. Δεν το εκανα επιτηδες.

 

ΥΓ: Εχω σχεδον 27.000 auctions και ειμαι JC. Σκεψου ποσα μπορει να εχω βγαλει και ποσα εχω χαλασει ωστε να εχω οτι θελω στο game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
Αν και περιμενα παλι να με πεις jew....:X χαχαχα.

 

oh yes indeed...JEW JEW JEW JEW

 

ΕΙμαι 100% σιγουρος ηταν per account. Μαλλον το αλλαξαν και δεν το πηρα χαμπαρι. Συγνωμη αν σε προσβαλα. Δεν το εκανα επιτηδες.

 

ΥΓ: Εχω σχεδον 27.000 auctions και ειμαι JC. Σκεψου ποσα μπορει να εχω βγαλει και ποσα εχω χαλασει ωστε να εχω οτι θελω στο game.

 

sorry man, αλλά ξέχασα το emoticon, αστειευόμουν ofc :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΙμαι 100% σιγουρος ηταν per account. Μαλλον το αλλαξαν και δεν το πηρα χαμπαρι. Συγνωμη αν σε προσβαλα. Δεν το εκανα επιτηδες.

 

ΥΓ: Εχω σχεδον 27.000 auctions και ειμαι JC. Σκεψου ποσα μπορει να εχω βγαλει και ποσα εχω χαλασει ωστε να εχω οτι θελω στο game.

 

NP, απλα ρωτα αλλη φορα....

 

98065209.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παντως οποιος εχει 80αρηδες αlt, και δεν νοιαζεται γι αυτους παρα μονο για να τροφοδοτει τον main (που θα ειναι τουμπανο!), φαρμαρει Triumph/Frost Εmblems με τους alt, και μετα πουλαει τα gems/orbs/primodial saronites απο καθε alt.....

 

uber τρελλο χρημα, αντε να περασει και μερικα saronites ατοφια στο main αντι για λεφτα, για τις icc συνταγες...

Επεξ/σία από stefanos9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πουλάω το account μου στο WoW

περιέχει 3 80lvl warrior/hunter/mage

και οι τρεις έχουν dual spec

ο hunter και ο warrior έχουν epic flying skill και mounts

prof 450 mining 450 blacksmithing(warrior)

450 herb 450 skinning (hunter)

425 enchant 425 tailoring (mage)

ο hunter exei gear 219+

server twinlight's hammer faction horde

τιμή 120 E

τηλ 6982183105

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περυσι ισως να τσιμπουσες το ποσο που λες. Φετος με αυτα που γραφεις επανω σε καμια περιπτωση δεν παιρνεις 120 ευρωπουλα.

 

ε ενταξει ρε συ 120 Ε μια χαρα ειναι.δεν λεω και με 100 καποιος θα μπορουσε να το αγορασει απο εμενα.σκεψου πως το game κανει συνολο 80 Ε περιπου χωρις 80αρια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ενταξει ρε συ 120 Ε μια χαρα ειναι.δεν λεω και με 100 καποιος θα μπορουσε να το αγορασει απο εμενα.σκεψου πως το game κανει συνολο 80 Ε περιπου χωρις 80αρια!!!

 

H τιμη μια χαρα ειναι. Τα games κοστιζουν χωρις τους 80αρηδες 50 ευρο περιπου ,αλλα για να ανεβασεις 3 chars level 80 ,να τους ντυσεις και να παρεις epic flying mount θελει πολυ κοπο και χρονια λιωσιματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

^^ για το gold που λέγατε όντως τόσο πρέπει να είναι το όριο (214k) και προσοχή γιατί παίζει να τα χάσεις τη στιγμή που προσπαθήσεις να το ξεπεράσεις

και για gbank πρέπει να υπάρχει ένα όριο

 

στο θέμα που με βασανίζει ρε παιχτρόνια για απαντήστε μου πως διάολο σκοτώνεις ένα resto druid? γενικά λέω όχι 1vs1 στο οποίο δεν σε απασχολεί ο χρόνος

γράφω αναλυτικά τι παίζει γιατί υπάρχει χοντρό πρόβλημα κι όποιος θέλει διαβάζει αλλιώς απαντάει κι έτσι

τελευταία μπαίνω κυρίως μόνο για να παίξω σε bg να ευχαριστηθώ ξύλο και τέλος

έχω ένα warr με πρόσφατα αποκτηθέν σχεδόν decent pvp gear και κανά καλό pve weapon και παίζω με ένα περίεργο για warr balance survival built αν μπορούσα να το πω έτσι με stamina & healing που όμως ευχαριστιέμαι πολύ, ρίχνω με το όπλο βάζω ασπίδα αν χάνουμε χαλαρά πράγματα βλέπω πολύ ξύλο και γουστάρω τρελά

για να μη σχολιάσετε το noob built περαιτέρω να ξέρετε πως λειτουργεί και δεν το φαντάζομαι όπως κάτι περίεργα noob arms απεδώ fury αποκεί και prot για τα stun τουρλού τουρλού εκτρώματα built που έχω δει σπάνια που απλά αργούν να πεθάνουν και νομίζουν πως είναι super αλλά δεν σκοτώνουν και κανένα ποτέ των ποτών

γενικά δεν μου κολλάει και κανείς αν με δει μόνος του και δεν τα βρίσκω δύσκολα πουθενά σε σημείο που να ρίξω κανά wtf! και πεθαίνω πανδύσκολα σε bg παρακολουθώ για να αποφεύγω τα cd των άλλων όταν έχουν ανώτερο gear κλπ είμαι ευχαριστημένος

τα γνωστά class που απασχολούν τους warr δεν με προβληματίζουν συνήθως πρόβλημα έχω με priest και prot pala στο 1vs1 αλλά αυτό εννοείται με το built

στο θέμα μας το built δεν δίνει και το 110% dps αλλά δεν δεν έχει τεράστια διαφορά σκοτώνω αρκετά και προσπαθώ να παίζω έξυπνα στο bg εκτός αν παίζει μέσα και resto druid εδώ τρώμε τρελή τυρόπιτα περιποιημένη

είναι ένας τύπος εκεί που πετυχαίνω συχνά σε bg άσ' τα να πάνε

αν δεν καταλάβουν οι άλλοι οι noobάδες ότι πρέπει να πεθάνει αυτός πρώτα δεν παίζει ούτε μία στο εκατομμύριο να πάρουμε κεφάλι απλά δεν υπάρχει περίπτωση πόσο μάλλον αν παίξουν 2 healers με τον δεύτερο να healάρει αποκλειστικά τον druid πχ αν είναι ο partner του και ξέρει τι παίζει

το έχουν καταλάβει κι οι άλλοι και απλά βάζουν ένα να κάθεται στην κυριολεξία και να προσέχει τον druid αφού οι άλλοι δεν πεθαίνουν όταν τους healάρει αυτός και ο άλλος ο 2ος pala πχ δεν έχει λόγο ούτε να healάρει ούτε να κάνει dps κάθεται

ε τότε όχι απλά δεν πέρνουμε κεφάλι αλλά ζήτημα αν πεθαίνει ένας εχθρός

θα μου πεις γιατί δεν γίνεται το ίδιο και με μας και να δούμε ποιος θα επικρατήσει ε τι να σου πω μάλλον λόγω προσωρινής αναλογίας πληθυσμού δεν ξέρω πολλές φορές δεν βλέπω καλό healer σε μας αν υπάρχει ούτως ή άλλως δύσκολα να πεθάνω 1 φορά σε όλο το game θα βάλω ασπίδα και θα tankάρω μέχρι αηδίας με mass cc και δύσκολα να επικρατήσουν οι άλλοι ότι και να χουν μέχρι που θα πάω για dps και απλά τους σκοτώνουμε χωρίς προβλήματα

αν το καταλάβουν οι δικοί μας και κυνηγάμε αυτόν σε όλο το match εντάξει εγώ δεν παίζω με full dps built και gear όπως είπα δεν περιμένω να τον φάω και μόνος μου αλλά ακόμη και ο υπέρτατος άσχετος να ήμουν οι άλλοι πόσο dps έχουν και δεν μπορούμε μαζί να τον ρίξουμε?

που δεν νομίζω πως είμαι ακολουθώ πάντα τους βασικούς κανόνες για το bg mass cc first - kill later και πιστεύω πως βοηθάω και την ομάδα πολύ πρώτα πάω για επικράτηση της ομάδας μας και μετά για δικά μου kills

που λέτε και 3 να είμαστε και να του ρίχνουμε δεν παίζει να πεθάνει εκτός αν δεν μας απασχολήσει κανένας άλλος εχθρός και είμαστε στην ερημιά

τις πιο πολλές φορές που θα φύγει έχω τραβήξει deathwish recklessness shoot και heroic throw προετοιμασία ειδική για αυτόν προσπαθώντας να αποφύγω όλους τους άλλους στη μέση αλλά η υπόλοιπη ομάδα χάνει και το cc μου και κανείς δεν σκοτώνει τα rdps αφού ακόμη tankάρουν τους κυανόκρανους pala που παίζουν με st τρόπο στα bg ξέρετε όλα μπροστά μέχρι να μας nukάρουν οι rdps έναν έναν μόνο εγώ αντέχω να σκοτώσω γρήγορα mages και warlocks για να μην nukάρουν οπότε λείπει αυτό και πεθαίνει κόσμος

μόνο με διαρκές stun από palas rogues κλπ φεύγει από τη μέση ο τύπος και ρωτάω τι να κάνουμε? στο pala που δεν πέφτει ξέρω τι να κάνω στο mage που κάνει kite 3 παίχτες και τους σκίζει ξέρω τι να κάνω απλά δεν θα βαρέσω εγώ και θα κάνω interrupt cc κλπ και θα πέσουν σε 2 δευτερόλεπτα με τόσους πάνω τους αλλά με τον druid τι επιλογή υπάρχει?

εντάξει δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα βέβαια ο τύπος δεν είναι κανάς τυχαίος η ομάδα του είναι από τις πρώτες στο 3vs3 είναι alchemist και στο τελευταίο bg τον είδα να καίει κοντά 10 potions 30k life σε tree και να αλλάζει costume κάθε φορά που τον σκοτώνουμε για να μην ξέρουμε ποιος είναι αλλά και πάλι τι να κάνουμε για να σκοτώνεται πιο γρήγορα?

Επεξ/σία από sklnner
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σκοτωνεις τον ιδιο τον resto druid. Του κανεις CC και ριχνεις DPS στους φιλους του. Οι μονοι που κατεβαζουν resto druid μονοι τους ειναι Affliction Warlocks, Arms Warriors και "τυχεροι" Retribution paladins. AAAA πλεον και combat rogues. Aυτο σε 1 v 1 ετσι, αλλιως δεν υπαρχει λογος να ασχοληθεις με τον ιδιο τον resto druid. Μετα αφου του κανεις CC ορμας σε 1 φιλο του και αν δεν καταφερεις να τον σκοτωσεις οσο ειναι σε CC αυτος τοτε τον παρατας και ορμας στον δευτερο γιατι ο druid δεν μπορει να ανταπεξελθει καλα σε burst και μοιρασμενο damage καλα παρα το wild growth και rejuvenation.

 

Ολα τα παραπανω αν ειστε στο ιδιο επιπεδο εξοπλισμου. Μην μου πεις οτι προσπαθεις να φας εναν resto druid 232+ level items μονος σου ενω εχεις 150 - 180 dps οπλα ας πουμε, θα φας καρπαζια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Πρεπει να δωσει η blizzard στο crusader strike του paladin ,50% healing reduction οπως εχει δωσει και στον warrior

 

ημίμετρα, ας του δώσει ένα one hit kill spell να τελειώνει ή κάνα titan's grip που να μην μειώνει το damage όπως του warrior!

Επεξ/σία από ThReSh
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...