Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω πια 500k

 

Και οι δυο χαρακτήρες μου στο wow είναι females και μάλιστα hawt :X!!!!!

 

PL0X MARRY ME, επίσημα με τελετή στο sw cathedral :lol:

 

Και εγώ θα τα πούλαγα πλάκα πλάκα, πολλά euros!!!!!!!

 

Ευτυχως θα εχω τη πεθερα κοντα,

 

WAIT WHAT :confused:?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και οι δυο χαρακτήρες μου στο wow είναι females και μάλιστα hawt :X!!!!!

 

PL0X MARRY ME, επίσημα με τελετή στο sw cathedral :lol:

 

Και εγώ θα τα πούλαγα πλάκα πλάκα, πολλά euros!!!!!!!

 

 

 

WAIT WHAT :confused:?

 

λολ, και να φανταστεις οτι εκανα faction change και server transfer, πριν κανα 3-4 μηνο και στους 8 alts (αστα πολλα λεφτα), και ειχα περιορισμο στα g που μεταφερα, (20κ για τον καθενα). Τωρα πως απο 160k g τα εκανα 500g, μαλλον ηταν ευκολα διότι εχω char, με ολα τα epic gem cuts, και ειχα παρει κοντα στα 1000 epic uncutted gems τα οποια τα πουλησα, με τιμη x2 x3 απο αυτη που τα αγορασα...τωρα αν θα τα πουλαγα, μπορει μια μερα να το κανω, θα το σκεφτω, αν και σκεφτομαι μια μερα πριν το παρατησω το game να κανω πουτ@ν@ το ah και να φυγω...

 

---------- Προσθήκη στις 15:02 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 14:59 ----------

 

LOL FTW εχεις 500Κ???

 

Εγω θα τα πουλαγα σε χρονο dt (120 Euro τα 30Κ gold), και θα εβγαζα 2000 Euro - ζεστα ζεστα στο paypal account μου !!!.

 

Εγω σε λιγο δεν θα εχω παλι χρονο γιατι περιμενω γεννητουρια σε ενα μηνα.

 

Τη κατσαμε... Θα γινω τελειως casual raider για μερικα χρονακια......

 

Ευτυχως θα εχω τη πεθερα κοντα, για τις διακοπες, καμια καλη καταβαση σκι, ε και κανα raid :)

 

Welcome to the club...Ελπιζω να μην εχει πολυ παντοφλα, τις υπολοιπες ωρες. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω 5 80ηδες, σε λίγο θα είναι 6 με τον warrior. Κάνω το random daily στους 4, μαζεύω frost badges και αγοράζω primordial saronite και το πουλάω γύρω στα 2k.

Άπο triumph στον main έχω +100 αλλά δεν θέλω να πάρω πράγματα για να τα πουλήσω καθώς είμαι altoholic, ετοιμάζομαι να πάρω heirlooms για τον rogue και τον shaman που θα είναι οι επόμενοι 80 (στο μακρινό μέλλον).

 

Ok τοτε ναι εχεις δικιο ειναι λιγο δυσκολο να μαζευτουν τα λεφτα.Εγω απλα ειμαι σε φαση να τον κανω οσο πιο τουμπανο γινεται απο gear από frost emblems αν και ξέρω ότι το gear που μαζεύω (holy) ειναι σχεδον άσκοπο για 2 λογους....

 

Ο πρωτος γιατι παιζω σε casual guild και απλά φαρμάρουμε icc wing 1, προσπαθούμε και το δευτερο αλλα καναμε 5 wipes και το αφησαμε για 2 weeks να ντυθουμε λιγο πρωτα. Οποτε εξωφρενικο gear δε μου χρειαζεται, εχω ήδη 5350 gearscore.

 

Τοσο καιρο δεν εχω μαζέψει καποιο σοβαρο dps gear, οποτε.. καποια στιγμη θα πρεπει να μαζέυω και λιγο shadow μπας και κανω καθολου leveling στο Cataclysm... Ευτυχώς (???) αργεί ακόμα! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LOL FTW εχεις 500Κ???

 

Εγω θα τα πουλαγα σε χρονο dt (120 Euro τα 30Κ gold), και θα εβγαζα 2000 Euro - ζεστα ζεστα στο paypal account μου !!!.

 

Σε ποιόν θα τα πούλαγες σε τέτοια τιμή; :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

120 euro τα 30κ.....

 

120 euro για τα 500κ μου φαινεται λογικη τιμη

 

Όχι και έτσι, αλλά για 500k πιο πιθανό να βγάλεις 600 ευρώ παρά 2000. Αν βρεις να ξεφορτωθείς τόσο μεγάλο ποσό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοστιζουν 6 ευρω το χιλιαρικο, κανε τα μαθηματικα να δεις ποσο κοστιζουν τα 500κ.

 

Και επεισης δε θα πουλησεις ολο το gold σε εναν..

Μεσω νετ καφε εγω τα πουλαω χερι με χερι, και εχω βγαλει μεχρι στιγμης τη νεα μου σανιδα snowboard και κατι ψιλα, κυριολεκτικα απο το πουθενα!

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοστιζουν 6 ευρω το χιλιαρικο, κανε τα μαθηματικα να δεις ποσο κοστιζουν τα 500κ.

 

Και επεισης δε θα πουλησεις ολο το gold σε εναν..

Μεσω νετ καφε εγω τα πουλαω χερι με χερι, και εχω βγαλει μεχρι στιγμης τη νεα μου σανιδα snowboard και κατι ψιλα, κυριολεκτικα απο το πουθενα!

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia.app

 

6 ευρώ τα 1000; Μόνο αν βρεις παίχτες και πουλήσεις. Αν πας μέσα από China είναι 2$ τα 1000 δηλαδή 1.41 euros. Και δεν έχω ιδέα πως να βρω παίχτες. Δεν είμαι σε guild πλέον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο βρισκεις κοροιδα, οπως λενε και για τις μετοχες, "ΠΟΥΛΑ ΠΟΥΛΑ". Να ναι καλα τα παιδια που αγοραζουν. Δυστηχως δεν ημουν ποτε του grinding σε κανενα παιχνιδι και για κανενα λογο οποτε "εχασα" αυτην την -πιθανη- πηγη εσοδων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Δεν μπορεις να εχεις 500Κ σε ενα λογαριασμο και αυτος που το λεει ψευδεται. Το ΜΑΧ που μπορεις να εχεις ειναι πολυ λιγοτερο.

 

μπορείς να έχεις 214k gold per character και μπορείς να έχεις 10 characters per realm...max 2.14m και κάτι "ψιλά" PER REALM...

 

πριν κατηγορείς κάποιον ότι ψεύδεται φρόντισε να είσαι διαβασμένος :o :P

Επεξ/σία από ThReSh
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορεις να εχεις 500Κ σε ενα λογαριασμο και αυτος που το λεει ψευδεται. Το ΜΑΧ που μπορεις να εχεις ειναι πολυ λιγοτερο.

 

Γιατι τα εχεις πιασει ποτε αυτα τα g και ξερεις? Per char ειναι 214.700 g περιπου, χ 10= 2.147.000 ανα realm μπορεις να εχεις.

Και ουδεποτε κανεις με ειπε ψευτη, και ειδικα για ενα παιχνιδι. Ψαξε εχω βαλει screenshots πιο πανω που ειχα λιγοτερα.

 

---------- Προσθήκη στις 01:43 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 01:39 ----------

 

μπορείς να έχεις 214k gold per character και μπορείς να έχεις 10 characters per realm...max 2.14m και κάτι "ψιλά" PER REALM...

 

πριν κατηγορείς κάποιον ότι ψεύδεται φρόντισε να είσαι διαβασμένος...

 

Thanks ThReSh.

 

Αν και περιμενα παλι να με πεις jew....:X χαχαχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...