Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πραγματικά, πολύ ωραίες προσθήκες!!!

 

τα Lifetime HK γιατί τα αφαίρεσαν από την κεντρική;

 

Δηλ είναι πιο σημαντικό info να υπάρχει , το αν χοροπήδησες 3 φορές στον αέρα κρατώντας την μύτη σου κερδίζοντας το αντίστοιχο achievement ;

 

lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλη @α@ακια ειναι το νεο armory, και σερνεται επισης.

 

Δεν μου αρεσει καθολου.

 

Ασε που με Firefox δεν μου τα εμφανιζει σωστα....

 

Το μονο καλο ειναι η απεικονιση του χαρακτηρα , αλλα overall ειναι GTP....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για δώστε τα φώτα σας ρε παιδιά .

Χτες έπεσε σε ένα πεντάρι hc FoS το μπαταρία item που αρχίζει η chainq για τα όπλα (ανάλογα με την class κλπ) . Τι να το κάνω τώρα ? να το κρατήσω και να πάρω το αντίστοιχο όπλο ή να το πουλήσω , στον server μου πιάνει γύρω στα 13κ . Υπόψη ό,τι είμαι σε ένα καραcasual guild , (με το ζόρι καθαρίζουμε ICC1Oαρη) , οπότε καλύτερο όπλο πριν το cataclysm δεν βλέπω να πέφτει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πουλα το.

 

Παντως απο ICC10 1st wing πεφτει αντιστοιχο. Για caster πχ :

 

http://www.wowhead.com/?item=50771

 

και staff :

 

http://www.wowhead.com/?item=50805

 

Εγω ειχα το Quel Delar Lens of Mind, και μετα μου εκατσε το Mag'hari Chieftain's Staff.

 

Το οτι εισαι σε casual guild δεν λεει τιποτα. Απλα αργει περισοοτερο.. Eκτos αν εισαι σε χαλια guild, και δεν εχετε ουτε 20 ατομα ντυμενα

 

Αλλα geared απο emblems of frost θα γινετε και εσεις.

 

 

My opinion = Πουλα το 13Κ, 15Κ, try ακομα και 20K (δεν νομιζω αλλα υ never know), και αγορασε 2K primodial saronites, να ντυθεις με lvl264 boots/legs απο ICC rep.

 

Αν θες ακομα καλυτερα κρατα τα λεφτα που θα παρεις , και αγορασε τα saronites μετα απο ενα-δυο μηνες, θα εχει πεσει η τιμη σους πολυ.

 

Θα μπορεις να αγορασεις τα διπλασια και να φτιαξεις και τα leggs και τα boots.

Επεξ/σία από stefanos9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13k και σκέφτεσαι αν θα το κρατήσεις ή όχι :confused:? Πούλα το asap!!!! Αφενός μπορείς να το ξαναl00tάρεις, αφετέρου μετά από λίγο καιρό η αξία του θα πέσει κατακόρυφα.

 

Εμένα το armory μια χαρά δουλεύει. Μαλακία όντως που δεν φαίνονται τα hk :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για δώστε τα φώτα σας ρε παιδιά .

Χτες έπεσε σε ένα πεντάρι hc FoS το μπαταρία item που αρχίζει η chainq για τα όπλα (ανάλογα με την class κλπ) . Τι να το κάνω τώρα ? να το κρατήσω και να πάρω το αντίστοιχο όπλο ή να το πουλήσω , στον server μου πιάνει γύρω στα 13κ . Υπόψη ό,τι είμαι σε ένα καραcasual guild , (με το ζόρι καθαρίζουμε ICC1Oαρη) , οπότε καλύτερο όπλο πριν το cataclysm δεν βλέπω να πέφτει .

 

εαν πας για loremaster και σου λειπουν καμια 200-300 μην το πουλας κρατα'το να παρεις το οπλο και να κανεις και 13 quests.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για δώστε τα φώτα σας ρε παιδιά .

Χτες έπεσε σε ένα πεντάρι hc FoS το μπαταρία item που αρχίζει η chainq για τα όπλα (ανάλογα με την class κλπ) . Τι να το κάνω τώρα ? να το κρατήσω και να πάρω το αντίστοιχο όπλο ή να το πουλήσω , στον server μου πιάνει γύρω στα 13κ . Υπόψη ό,τι είμαι σε ένα καραcasual guild , (με το ζόρι καθαρίζουμε ICC1Oαρη) , οπότε καλύτερο όπλο πριν το cataclysm δεν βλέπω να πέφτει .

 

Kοιτα εγω προσωπικα δεν θα το αγοραζα.. ομως μου έπεσε, και επειδη ειχα 232 και ήμουν σε ενα guild που δεν πηγαιναμε πουθενα παρα ΜΟΝΟ onyxia 10αρι, το κουμπωσα ετσι για το γαμωτο.

Αμεσως μετα έτυχε και καναμε merge και τωρα εδω και 3 βδομαδες ειμαι σε ενα αλλο guild και φαρμαρουμε ICC 1st wing, οποτε tbh τα κλαίω τα λεφτά μου.. Γιατι καποια στιγμη θα παρω αντιστοιχο. Και μενα η γνωμη μου ειναι πουλα το οσο προλαβαινεις γιατι πλεον το ICC βγαινει ευκολα και με pug.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Professor 25άρι χθες, 1ο try 30%. Ωραία ξεκινήσαμε λέμε. Πάμε 2ο try και wipe στο..... 0.5%(!!!). Ε μετά μας πέθανε στο lag γαμώτο...

 

lol σε τόσο καλή guild είσαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mετα απο 6 μηνες αποχης ειπα να ξαναβαλω το παιχνιδι,αυτη τη φορα στο macbook.Η απορια μου ειναι αν βγαινει το Cartographer που χρησιμοποιουσα στο pc και για mac και πως περνιεται...Αν εχει κανεις το χρονο ας κανει μια εξηγηση,εστω και με pm για να μη γεμιζουμε το θεμα.

 

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
lol σε τόσο καλή guild είσαι?

 

Yeap :)

 

Είναι το 2ο καλύτερο alliance guild στον server. Πριν 3μήνες ήμουν στο 1ο ανεξάρτητα faction (και μέσα στα καλύτερα 200 του κόσμου!) αλλά επειδή είδε μετρούσε 4 χρόνια, κουράστηκαν οι οfficers και το σταμάτησαν το game. Όσοι έμειναν, έφτιαξαν νέο guild σε συνεργασία με άλλο hardcore guild και τώρα είναι πάλι πρώτοι. Αλλά αυτοί παραείναι καμένοι.

 

Στο guild που είμαι τώρα την έχω καταβρεί. 3/4 raids πάω, και το σημαντικότερο είναι οτι 00:00 σταματάμε ανεξάρτητα σε τι φάση βρισκόμαστε.

Επεξ/σία από Sorath
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο σταθερο και υψηλο framerate βοηθαει στο παιχνιδι γενικα συν το γεγονoς οτι οι περισσοτεροι χρησιμοποιουν μεγαλες αναλυσεις, dual monitors και τα απειρα addons με custom UI που κανουν το παιχνιδι πιο βαρυ. Παντως σε γενικες γραμμες ναι, είναι ελεεινο. Ευτυχως εγω μετα από 4 χρονια το ξεπερασα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...