Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

aυτη ειναι η μαμακια με το Τ10, οτι για να γινει upgrade to Τ10, πρεπει να εχεις πριν το 251..

 

 

Αλλα και παλι ρε γαμωτο θα δωσω (60 + 95) Frost Emblems για 2χΤ10 251, ενω μπορω να εχω 2 uber 264 offset.

 

 

Δεν μου παει ...

 

Αλλα στο guild ομως μου λενε να παω Τ10, για τα αλλα εχει παρομοιο gear (απο 251 και βαλε) απο iCC , και καποια στιγμη κατι θα κατσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

grats στον paulara/zfour για το realm first Grand Crusader στον Greekjuros :P

 

το είδα πριν λίγο στο διπλάνο pc (netcafe)

 

όχι δεν έπαιζα wow, για dota είμαι εδώ :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το ειδα και εγω το achievement, οπως επισης και το ελληνικο κομπλεξικό σπαμάρισμα στο trade μετά. Grats στα παιδιά!

 

---------- Προσθήκη στις 11:16 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 11:13 ----------

 

By the way, χτες ημασταν last boss icc 1st wing και πεφτει ο instance server.. Μας εβγαλε έξω, αλλα μολις ξαναμπηκαμε ΦΥΣΙΚΑ ειχε buggάρει και δεν μπορουσαμε να κάνουμε teleport εκει.

Ανοιξαμε GM ticket αλλά 3 ώρες μετά φυσικά δεν είχε γίνει τίποτα. Ξέρει κανείς αν υπάρχει περίπτωση να μας ξαναμεταφέρουν στο last boss με το raid ID που έχουμε, να μας ανοίξει δηλαδή το portal.. Πως διάολο κολλησε αφού απτη στιγμη που τελειωνεις τη μαχη στο battleship ανοιγει και το portal??????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

>
/run UIErrorsFrame:UnregisterAllEvents()
/script HidePartyFrame()
/cast Berserking(Racial)
/cast icy veins
/use 14
/cast Arcane Power
/cast Arcane Blast(Rank 4)

Αυτό έχω βάλει στο κουμπί 1 και στο κουμπί 3 το Arcane Missiles.Και πατάω αυτά τα 2 συνέχεια.

 

να σε ρωτησω μιας και εχω βαρεθει πλεον με τουσ 3 80αριδες ποθ εχω και μου εχει μεινει πισω ο mage μου lvl 72 απο fire να κανω respec σε arcane?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σε ρωτησω μιας και εχω βαρεθει πλεον με τουσ 3 80αριδες ποθ εχω και μου εχει μεινει πισω ο mage μου lvl 72 απο fire να κανω respec σε arcane?

 

Για lvl up γίνε frost.no mana recovery solaris group quests και τρελό survability.

Στα 80 γίνε arcane για τα instances για να βγάζεις dps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Μπήκε το νεο boss στο VoA ή απο εβδομαδα;

 

αν θυμάμαι καλά είπαν 19 Ιανουρίου σταματάνε τα ranked arena games και τελείωνει το season 7...

 

δεν θα υπάρχουν ranked arena για τουλάχιστον 1 βδομάδα άρα μην περιμένεις νέο boss VoA πιο νωρίς από την αρχή του season 8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολύ παιδιά για τα καλά σας λόγια. Πραγματικά η μάχη είναι ότι χειρότερο γίνεται. 4 φορές φτάσαμε 49/50 μιας και στο 50/50 πηγαινάν ΌΤΙ μπορείτε να φανταστείτε στραβά. Ε τελικά έτυχε και πήγαν μονο λίγα πράγματα στραβά (έφαγαν dc 5 άτομα στο 34%, παει 29%, μπαίνουν μέσα και ξαφνικά το σκαθάρι παει 31%, πέθαναν και οι 3 συκιές μας ξαφνικά και τέτοιες ατυχίες στο τέλος). Αλλά καταφέραμε και το σπάσαμε το ηλίθιο το σκαθάρι.

 

Πάντως καλά είπε η blizzard. Απο τα πιο κακοσχεδιασμένα της fight ever πίτα στα bugs. Και πάλι ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...