Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παίξε arcane mage τότε και θα δεις ότι πατάς στην κυριολεξία 2 κουμπιά και βγαίνεις πρώτος στο dmg :D

 

Όντως ρε σείς. Τι απάτη είναι αυτή!!!;;;

 

Δεν είμαι ούτε 2 ώρες 80lvl με το mage μου, άθλιο gear φοράει (πρασινάκια κτλ) και με 2 κουμπιά βγάζει 2000dps....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε sorath είσαι σίγουρος ότι δεν παίζεις.......paladin :P? Να προσθέσω και τους arcane mages στην neverending n00b list δηλαδής?

 

Μην το λες, αναλόγως το tank;)

 

Σσσσσσ, δεν ξέρεις εσύ, παίζεις arcane mage :lol:

 

ε με 40% μείων στο thread δεν νομίζω να έχεις πολλά περιθώρια για overaggro

 

Thread :o? Και εσύ arcane std........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίξε arcane mage τότε και θα δεις ότι πατάς στην κυριολεξία 2 κουμπιά και βγαίνεις πρώτος στο dmg :D

 

Αν ξερεις καλα το μαγο και εκτος απο τα 2 κουμπια, παιζεις και με Presence Of Mind, ΜΒAΜ procs, Arcane Power, Icy Veins, Βlizzard AoE, trinket CDs.....

 

εκει να δεις γελιο....

 

Και παλι ομως, melee dw rogue η fury warrior μπορει να σε περασει, ranged oμως χλωμοτατο, αντε να σε κοντα με καποιο hunter.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ξερεις καλα το μαγο και εκτος απο τα 2 κουμπια, παιζεις και με Presence Of Mind, ΜΒAΜ procs, Arcane Power, Icy Veins, Βlizzard AoE, trinket CDs.....

 

εκει να δεις γελιο.... .

 

Εντάξει, μιλάω για το βασικό rotation. Όλα τα class έχουν τα cooldown τους και οι παίχτες τα trinket τους.

 

Chill φίλε μου, πρώτο πρώτο πρέπει να βάλεις τον mage σου λέω :lol::lol:

 

Πάντως τουλάχιστον στον WoTLK έχω δεί τα περισσότερα classes να χτυπούν την 1η θέση του dps στα raids. Είναι καθαρά θέμα παίχτη και είδους fight.

 

Τα μόνα class που δεν έχουν χτυπήσει 1η θέση είναι οι locks, οι retri paladins και οι shamans. Τουλάχιστον όχι στο hardcore guild που βρίσκομαι τώρα αλλά ούτε και στο προηγούμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ξερεις καλα το μαγο και εκτος απο τα 2 κουμπια, παιζεις και με Presence Of Mind, ΜΒAΜ procs, Arcane Power, Icy Veins, Βlizzard AoE, trinket CDs.....

 

arcane power+icy veins+trinkets=1 κουμπί:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνταξει, λεμε χωρις macros :)

 

Εχει παρει κανεις Τ10 ?

 

Εγω εχω παρει το 264 cloak και τωρα κανω savings για 2χΤ10 251 σετακι, αλλα με τρωει να τα δωσω και σε κανα 264 offset !

 

To ξερω οτι κανονικα πρεπει να κανω υπομονη, γιατι τετοια πεφτουν και απο ICC.

 

Αλλα εχω belt 232. Upgrade σε 264 δεν ειναι και λιγο πραμα.....

 

Ενω με 2xT10 παω απο 245 σε 251, αλλα με bonus set και investing in the future.....xmmm xmmm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

>
/run UIErrorsFrame:UnregisterAllEvents()
/script HidePartyFrame()
/cast Berserking(Racial)
/cast icy veins
/use 14
/cast Arcane Power
/cast Arcane Blast(Rank 4)

Αυτό έχω βάλει στο κουμπί 1 και στο κουμπί 3 το Arcane Missiles.Και πατάω αυτά τα 2 συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...