Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Moλις εκανα ενα random, και τρελαθηκα με τα DPS που εκανε ενας

Dual Wield Fury Warrrior ......IMBA

 

Εiχε 2 σπαθες ilvl251 .

 

Μιλαω για 5000 DPS average , σε παλιο 5αρι heroic. Δεν ειχα ξαναδει τοσο ψηλα DPS σε 5αρι.

 

Εγω με το μαγο ειχα 3000-3500, και ICC-10 εχω 7000 minimum

 

Καλα παντα @α@αγαν ετσι οι warriors ???

 

Δεν τον εφτανε τιποτα αυτον..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Moλις εκανα ενα random, και τρελαθηκα με τα DPS που εκανε ενας

Dual Wield Fury Warrrior ......IMBA

 

Εiχε 2 σπαθες ilvl251 .

 

Μιλαω για 5000 DPS average , σε παλιο 5αρι heroic. Δεν ειχα ξαναδει τοσο ψηλα DPS σε 5αρι.

 

Εγω με το μαγο ειχα 3000-3500, και ICC-10 εχω 7000 minimum

 

Καλα παντα @α@αγαν ετσι οι warriors ???

 

Δεν τον εφτανε τιποτα αυτον..

 

Στον Loken (HoL 5αρι HC) και χωρις heroism εγω εκανα 9050 dps με τον rogue μου. Μαλλον δεν κανεις συχνα HC. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Loken (HoL 5αρι HC) και χωρις heroism εγω εκανα 9050 dps με τον rogue μου. Μαλλον δεν κανεις συχνα HC. :)

 

Βρε εχω λιωσει στα ΗC εδω και 3 μηνες....Εχω gearscore 5400 και ειμαι παντα στο top5 στα dps στα 25αρια.

 

Μιλαω για average DPS, απο την αρχη μεχρι το τελος του instance, κολλημενο το recount στα 5Κ. Hταν απο Nagrand aυτος.

 

Εγω average DPS σε old heroic 5αρι instance, 4K το πολυ. Αν και arcane mage λαμπει πιο πολυ στα boss και raids.

 

Δεν ειχα ξαναδει κατι τετοιο. Εχω δει κανα rogue να με ξεπερνα αλλα οχι με τοση διαφορα, και κανα αλλους 2 dw warrior να ειναι πιο πανω αλλα κοντα μου.

 

Τωρα τι να σου πω, ισως λογο ΑΟΕ δεν ξερω.

 

Σε ICC-25 raid πχ τα 5Κ δεν ειναι τιποτα, εγω παιζω 7Κ-12Κ.

 

Αλλα εκει ειναι πολα...λολ

 

Παντως εχω ακουσει και για roguaδες dw με similar dps , οποτε μπορει να εισαι ενας απο αυτους. ¨)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε δεν είναι και τίποτα τρομερό το 5κ με το gear που θα είχε. Εδώ ο δικός μου warrior που δεν έχει πατήσει ούτε στο Naxx, ντυμένος μόνο απο hcs και όπλα lvl219, και βγάζω average 3500.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να πω , μαλλον, παντως εμενα μου εκανε εντυπωση.

 

Γουσταρα το toon του με τα χιλια :)

 

Gear score ειχε γυρω στο 5200-5300, αλλα τα σπαθια ηταν και τα 2 ιlvl251, μπορει να ταν και ιδια...

 

Kai σαν dps warrior βεβεα δεν ειχε ανακγη ουτε το τανκ για να επιβιωσει...λολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

rotation, rotation, rotation... (πως λέμε location, location, location) :P

 

αν είναι κάποιος άμπαλος ότι gear και να έχει το dps θα είναι τραγικό :o

 

είναι βέβαια και το class/specc :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα την ενασχοληση μου με τον 80αρη affliction lock του φιλου μου εχω να πω τουτο. Μακραν η πιο ευκολη class να παιζεις και μαλιστα να παιζεις αποτελεσματικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα την ενασχοληση μου με τον 80αρη affliction lock του φιλου μου εχω να πω τουτο. Μακραν η πιο ευκολη class να παιζεις και μαλιστα να παιζεις αποτελεσματικα.

 

Παίξε arcane mage τότε και θα δεις ότι πατάς στην κυριολεξία 2 κουμπιά και βγαίνεις πρώτος στο dmg :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλαμε για PvE ή PvP? Εχει τεραστια σημασια.

 

pvp. Στην ουσια 2-3 κουμπια παταγα. Mονο και μονο τα dots τους κατεβαζαν. Τραβας και κανα fear και τρεχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίξε arcane mage τότε και θα δεις ότι πατάς στην κυριολεξία 2 κουμπιά και βγαίνεις πρώτος στο dmg :D

 

Άντε και invisibility για να συνεχίσεις να είσαι πρώτος:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pvp. Στην ουσια 2-3 κουμπια παταγα. Mονο και μονο τα dots τους κατεβαζαν. Τραβας και κανα fear και τρεχεις

 

Κοιτα ο affliction στα BG απλα σπερνει οπως και ο shadow priest. Ενα ντουετο απο αυτους τους 2 σε BG οπως και ενα ντουετο απο Elemental Shaman + retridin ειναι αρκετοι για να καθαρισουν ενα BG μονοι τους απο "αδαεις".

 

Το αν ειναι ευκολοι ή οχι στο παιξιμο εγω το μονο που βλεπω ειναι οτι -ολες- οι pure DPS class ετσι παιζονται πλεον. Tωρα αν αρχισουμε να μιλαμε για arena και micromanagement σιγουρα απο class σε class υπαρχει διαφορα. Αλλο ενας hunter με 80 keybinds και αλλο ενας paladin με 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...