Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Περαν του οτι μια καρτουλα οντως θα σου στρωσει καλυτερα μεσα σε μεγαλα raids και στη lagaran δεν εχουν κανει και την καλυτερη δουλεια για το ποσο "σηκωνει" το συστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το ξέρω, dalaran είναι χάλια από default. Απλά ήμουν εκεί όταν μπήκα σήμερα για να βγάλω screenshot τα settings. Λέω για 5850 αλλά αν θα υπάρχει bottleneck από την cpu τότε δεν έχει νόημα να δώσω τόσα λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μετά απο πέντε χρόνια alliance είπα και εγώ να δοκιμάσω την τύχη μου horde side, έχω λοιπόν ένα rogue τον οποίο σκοπεύω να τον κάνως Horde,προς το παρόν είναι Human.Δύο ερωτήσεις απο horde race τι να τον κάνω? και κάποιον καλό server απο Horde side για καθαρό Pve??? γιατί ο genjuros...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσα διαθετεις? (Sleepy_head)

 

Για τον φιλο που ρωτησε τι race nα κανει τον rogue του απο horde, obviously undead ή blood elf. Για server για καθαρα PvE δεν γνωριζω τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μετά απο πέντε χρόνια alliance είπα και εγώ να δοκιμάσω την τύχη μου horde side, έχω λοιπόν ένα rogue τον οποίο σκοπεύω να τον κάνως Horde,προς το παρόν είναι Human.Δύο ερωτήσεις απο horde race τι να τον κάνω? και κάποιον καλό server απο Horde side για καθαρό Pve??? γιατί ο genjuros...

 

undead - Twilight's Hammer, είναι pvp αλλά και σε pve καλά πάει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε ότι γουστάρεις, μην κοιτάς racials και τα τοιαύτα. Ακόμα και αν ένα race προσφέρει καλύτερα stats για μια δουλειά αυτό το + είναι τόσο μηδενικό που κρίνω πως είναι ανάξιο λόγου. Βρισκόμαστε στο wow του 2010 όχι στο wow του 2005....

 

My vote goes to female belf :X!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστός ο chill αλλά κ πάλι αν το θες για pve και όχι για posing :P κάνε orc ή troll μιας και από εμπειρία το berserking σου δίνει αρκέτα καλό boost αν ξέρεις πότε να το usaris.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γύρω στα 250

 

Η προφανης απαντηση ειναι να παρεις μια ATI HD 5850 στα 220. Μπορεις ομως ανετα να παρεις και μια 5770 κοντα στα 150 και να εχεις εξισου καλα αποτελεσματα στο WoW. Αν παιζεις και αλλα παιχνιδια παρε την 5850, αν παιζεις μονο WoW παρε την 5770 για να σου μεινουν και ρεστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...