Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμά τι δυσκολία , για dungeon . Λίγα wipe έχω φάει σε τόσα runs.... Για το πέος είναι , κρύβεστε εκεί πίσω και πολύ απλά λίγο νιώσιμο στο τανκ και το heal ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με τι class/spec πας εκει davelis?

 

edit :

 

Πηγαμε με group occulus να κανουμε το make it count..Ενας κοκκινος δρακος, 3 κιτρινοι, 1 πρασινος..Εγω ημουν ο πρασινος..

Ολα καλα μεχρι το τελευταιο boss.Βγαινω απο το δρακο μου για να κανω fort στο party..Εκεινη τη στιγμη το tank pullαρει το boss..

Το αποτελεσμα..? Οχι μονο καναμε το make it count, αλλα καναμε και το emerald void.. Δεν ηξερα οτι ειχε καποιος τη δυνατοτητα να healαρει(Πολυ πολυ ευκολα) χωρις καν να ειναι πανω σε δρακο.

Επεξ/σία από dismemberer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τι class/spec πας εκει davelis?

 

edit :

 

Πηγαμε με group occulus να κανουμε το make it count..Ενας κοκκινος δρακος, 3 κιτρινοι, 1 πρασινος..Εγω ημουν ο πρασινος..

Ολα καλα μεχρι το τελευταιο boss.Βγαινω απο το δρακο μου για να κανω fort στο party..Εκεινη τη στιγμη το tank pullαρει το boss..

Το αποτελεσμα..? Οχι μονο καναμε το make it count, αλλα καναμε και το emerald void.. Δεν ηξερα οτι ειχε καποιος τη δυνατοτητα να healαρει(Πολυ πολυ ευκολα) χωρις καν να ειναι πανω σε δρακο.

 

Retri paladin , όχι ιδιαίτερα ντυμένος .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κωλόφαρδος εγω...

Πάμε ICC25, πέφτουν όλα με 1 μόνο wipe, τσιμπάω και ένα ωραίο δαχτυλιδάκι.

Στο καπάκι πάμε ICC10, παίρνω το 2hander απο Μarrowgar, Head απο Lady Deathwhisper, και boots απο Saufang νομίζω :P

 

Comple. :P Αλλά ξεσκίστηκα να δινω g για gems/enchants...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο χρήστης I Wish i Was Born Into Final Fantasy World !!!™ λέει:

Bye bye merry Xmass ... tell me ur paypal account i will send u 10euros to go buy condoms and fuck ur mum

Ο χρήστης [email protected] (Η διεύθυνση ηλ. ταχ. δεν έχει επαληθευτεί) λέει:

saw a million monkey in the zoo

mom jokes are so 2005.

Ο χρήστης I Wish i Was Born Into Final Fantasy World !!!™ λέει:

im oldskool

 

rofl

φξσοφδσ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να μου προτείνει realms σε battlegroups με αρκετά bg και σχετικά καλή αναλογία alliance-horde? Το δικό μου αργοπεθαίνει :/

 

Λογω γραφειου δεν μπορω τωρα να κοιταξω σε ποιο battlegroup ειναι ο Genjuros, πάντως ΜΑΚΡΙΑ απο αυτό. Οι horde κερδίζουν τα 7 στα 10 και δεν εχει πλάκα ούτε αν είσαι horde. Το να παίζεις Arathi και το αντιπαλο faction να έχει 3-4 παίκτες λιγοτερους ειναι μουφα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να μου προτείνει realms σε battlegroups με αρκετά bg και σχετικά καλή αναλογία alliance-horde? Το δικό μου αργοπεθαίνει :/

 

Battlegroup σωστο ψαχνεις και δεν ξερω πλεον ποιο ειναι αρκετα καλο και competitive και για τα δυο factions. Παλιοτερα το Blackout και Cyclone ηταν τα καλυτερα. Τωρα δεν ξερω τι παιζει. Μια επισκεψη στα official forum η στο arena-junkies θα διαλευκανει την υποθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τωρα το cyclone απο τα best ειναι δηλαδη Stormscale......

 

Realm List για Cyclone

 

* Earthen Ring

* Ravencrest

* Runetotem

* Shadowmoon

* Shadowsong

* Shattered Hand

* Silvermoon

* Skullcrusher

* Spinebreaker

* Stormrage

* Stormreaver

* Stormscale

* Terenas

* Thunderhorn

* Turalyon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Realm List για Cyclone

 

* Earthen Ring (καλος)

* Ravencrest (καλος αλλα πιτα)

* Runetotem

* Shadowmoon

* Shadowsong

* Shattered Hand

* Silvermoon

* Skullcrusher (καλος)

* Spinebreaker (μεινε μακρια)

* Stormrage

* Stormreaver

* Stormscale (μεινε μακρια)

* Terenas

* Thunderhorn

* Turalyon

 

Για τους αλλους δεν γνωριζω τι παιζει τωρα αλλα γι αυτους που εγραψα ειναι επικαιρο του τι συμβαινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...