Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω τι λέτε για το curse.εγώ το έχω τόσο καιρό και ποτέ μου δεν είχα πρόβλημα ούτε με το account ούτε τπτ.Δεν με έχουν κλέψει ποτέ και έχω έναν στανταρ κωδικό εδώ και καιρό.

Το keylogger μπορεί να το κόλλησες από αλλού ί το kaspersky να νομίζει λανθασμένα ότι υπάρχει keylogger.Αν όντος υπήρχε νομίζεις ότι δεν θα μαθευόταν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Xvipes εχεις δικιο για το σκεπτικο σου αλλά απτην άλλη το συγκεκριμενο μηχανημα που ειχα τοτε ηταν ΜΟΝΟ για wow, για οτιδηποτε αλλο ειχα ενα αλλο pc το οποιο ήταν lowerspec και απλα το ειχα για internet, ms office, emails etc. Να σκεφτείς ότι στο gaming pc είχα μόνο ΧΡ, drivers και το wow.

 

Μπορει να κολησα και αλλου κατι, αλλα λιγο δυσκολο μου φαινεται..

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 17:08 ----------

 

Επισης αν διαβασεις εδω θα δεις οτι εχει κατηγορηθεί το curse client και απο άλλους για hacking.

http://wowmb.net/forums/f23/29458-curse_client_safe/p3/

 

Και για το WoWMatrix λένε οτι ειναι "κακο", αλλα για ηθικούς λόγους, για τους οποιους συγκεκριμενα εγω απλα δεν ενδιαφέρομαι! :D

 

Why Wowmatrix is bad:

http://www.wowinterface.com/forums/showthread.php?t=18358&highlight=wowmatrix

 

Γενικα προσοχη, αλλα απτη στιγμη που εγω την πατησα σε 2 accounts σε διαφορετικές στιγμες, με διαφορετικά registered email για το καθενα.. δεν το εμπιστευομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ένα ειχα authenticator και μου τον μπλοκάρανε (ποτε δεν το πηρα πισω

Πως γινεται να εχεις authenticator και να σου κλεψουν το account. Αυτο δε γινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γινεται να εχεις authenticator και να σου κλεψουν το account. Αυτο δε γινεται

 

Δεν γινεται να στο κλεψουν, αλλα γίνεται να στο μπλοκάρουν. Αν βαλεις πολλές φορές λάθος authenticator code κλειδωνει, και πρεπει να μιλησεις με Blizzard για να στο ξεκλειδωσει, και σου ζηταει τα στοιχεία σου με ταυτοτιτα κλπ.

 

Επειδη εγω ομως ειχα βαλει random στοιχεία το 2005, δυστυχως το account μου με ΤΒC & Wrath Collectors Editions χαθηκε για παντα. Εχω αλλάξει 3-4 email με Blizzard, no luck...

Τους εχω στειλει την κανονικη μου ταυτοτιτα, τα serials των 2 collectors που έχω (το original vanilla wow box το εχασα στην μετακομιση καπου)... τιποτα! :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κατάλαβα τι ακριβώς δείχνεις στο screenshot σου(ίσως τον parsifal,ο ίδιος του insomnia είναι?),αλλά το UI σου sucks :P

Ένα καλό ui είναι must ειδικά για κάποιον που κάνει raids :D

Ψώνιο mode on:

wowscrnshot121609174130.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην εικόνα του Chill κάνουν και οι δύο roll 94 αλλά το παίρνει ο άλλος ... Το είδα έπαθα εχτές ... Με ποια κριτήρια του το "χαρίζουν" εφώσον έχετε το ίδιο roll ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου εχει γινει και μενα και το εχω παρει εγω. Δεν ξερω το κριτηριο, αλλα υπαρχει απο εποχη 1.4 σιγουρα, θυμαμαι μου ειχε γινει στον Crushridge σε πρό-Genjuros εποχές για τους παλιούς ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι πάει αλφαβητικά το ποιος θα το πάρει όταν έχει έρθει το ίδιο roll. Ο parsifal λέτε να είναι ο δικός μας :shock:? Παίζει wow?

 

Τι ακριβώς βρίσκετε περίεργο στο UI μου :whistle:? Με βολεύει απίστευτα.....Μόνο το parrot δεν φαίνεται έτυχε την ώρα που τράβηξα SS να μην δείχνει κάτι. Εδώ και χρόνια χρησιμοποιώ το ίδιο και από το.....recount κρίνω ότι είναι pro ;).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...