Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ikaruga για να gankareis καποιον πρεπει να ξερεις και να παιζεις

 

Indeed. Rank 10/ duelist feral/ balance druid το μονο που εκανα στο παιχνιδι απο το patch 1.11 και μετα. PvP και φυσικα gank, gank και περισσοτερο gank.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

χμμμ

 

λοιπον το Halls of Reflection (HoR heroic), χωρις prot_pala tank full ilvl245 δεν βγαινει.....

 

Οχι οτι και το υπολοιπο group μπορει να ειναι κατω απο Τ9.... αλλα το τανκ πρεπει να ειναι imba.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε 8.5Κ dps 1 hunter 4K, hunter 2.5K και warrior 2K, pala ντυμενο απο emblems lvl 226 και healer priest με 4 Τ9.5 θα το βγάζαμε αν δεν έκανε την πατάτα το τανκ να αφήσει στο 9/10 wave τον footman να με κόψει φέτες :-(

Αλλά συμφωνώ ότι είναι πολύ δύσκολο για τανκς και healers ειδικά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ναι και ο healer πρεπει να μαμει.....

 

εγω 4Κ Dps, αλλα δεν επεσα με super duper healer & tank.

 

Βλεπω σε λιγο να πeρνανε απο κοσκινο τανκ / healers για το HoR HC.

 

 

Γιατι μετα απο κανα 2μηνο. (και πολυ λεω)..ΔΕΝ θα παιζει ρολο, θα εχουν ολοι FULL T9.25 minimum + μερικα lvl264 !!!!!!!

 

Και THANKS GOD, που δεν εχουν direct access vεοι 80δες, αφου πρεπει πρωτα να ξελοκαρουν τα αλλα 2.

Επεξ/σία από stefanos9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο HOR ειναι το 3ο 5άρι απτα 3 που υπαρχουν?

Καλο ειναι να υπαρχει και ενα δυσκολουτσικο instace το αντιστοιχο ToC 5άρι δηλαδη που θελει λιγο ντυσιματακι, δεν το ξηλωνεις ξεβρακωτος. Να εχει και λιγο challenge η φαση γιατι σε λίγο δεν θα χρειαζεται να κανεις ουτε rec σε κανενα heroic... Ηδη ετσι και εχεις καλο tank και dps, ο healer ξυνει τις μπαλες του.

 

Χτες εγω παραλιγο να κοιμηθω στο keyboard στο UK με ενα τανκ 44k και 2 στους 3 dps να τα ξηλωνουν ολα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε παιδιά που είναι δύσκολο........To gear μου είναι outdated, με εξαίρεση τους ώμους που τους πήρα πριν κανένα δίμηνο όλο το υπόλοιπο gear μου είναι από τον Μάη (http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Neptulon&n=Sophitia), κάνω instances με το pug system και όλα gg. Δύσκολο δεν είναι, tacts δεν θέλει, απλά έχουμε καλομάθει στα easy mode 5mans και γι' αυτό. Τα 2 πρώτα instances τα έβγαλα με tank που είχε την πλειοψηφία των items του ilvl200. Μου βγήκε η πίστη βέβαια και δεν ξέρω αν έβγαινε χωρίς Guardian Spirit (από κάποιο σημείο και μετά κάναμε rest για να φύγει το cooldown :P) αλλά gg \0/

 

Ωραίο patchάκι, τρελά items από τo 5man αν και ακόμα δεν έχω κάνει σεφτέ πέρα από κάτι αδιάφορα για μένα dps items. Το δε quest item που ξεκινάει το chain για τα weapons δεν το έχω δει ούτε μια φορά 2 μέρες, την στιγμή που άλλοι το έχουν δει και 4 φορές στο ίδιο run :mad:. Το έβαλε και boe η blizz επειδή pugάρω σχεδόν αποκλειστικά τη βλέπω τη δουλειά πως δεν θα το πάρω ποτέ :cry:.

 

Το pug system σε βγάζει με ίδιου ilvl gear άτομα? Αναρωτιέμαι γιατί μέχρι ώρας δεν έχω βρεθεί στο instance με κανέναν πρασινομπλεδάκια. Και το tank που λέω παραπάνω φίλος φίλου ήτανε τι να έκανα (άμα μπλέξεις την μάμησες, ευτυχώς το παλικάρι από μόνο του είπε πως δεν μπαίνει με το gear του στο τελευταίο :P), pugs ftw ρε τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρρυ για την ερώτηση , αλλά παίζεις ακόμα ?

 

Εγω φυσικα και οχι αλλα οποτε βρισκομαι σε σπιτι φιλων που παιζουν η δουλεια μου αυτη ειναι. Ganking.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω φυσικα και οχι αλλα οποτε βρισκομαι σε σπιτι φιλων που παιζουν η δουλεια μου αυτη ειναι. Ganking.

 

Ααα οκ , ξέρεις απλώς μου φάνηκε περίεργο ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Hall of Reflections στο σημείο όπου εμφανίζονται τα 2 bosses με τα waves, με τον full 245 lvl Palatank μου, γανιάσαμε να το καθαρίσουμε.

 

Πολύ ξύλο και γενικά Pit of Saron και HoR είναι παλούκια instances για lvl 226 geared ppl και κάτω. Βέβαια, αξίζουν με τα χίλια για τα drops, τα runs, αλλά αν πέσεις σε άθλιο tank leave party asap... Χθες βράδυ με mage έπεσα σε έναν άθλιο DK tank και κάναμε 1.30 ώρα να καθαρίσουμε τα 2 πρώτα instances.

 

Τέλειο το LFG σύστημα και ο νέος map. Πολλά μπράβο στη Blizz, το πρώτο patch που βλέπω,εδώ και ένα χρόνο που παίζω, όπου οι αλλαγές που έχουν γίνει στο παιχνίδι, το κάνουν τόσο θελκτικό. Το κωλοlag να διορθώσουν λίγο και όλα καλά.

 

Το quest item που πέφτει και δίνει τα 251 swords γιατί δεν περιλαμβάνει tanking sword? Εμείς στο πηγάδι κατουρήσαμε την τρέλα μου μέσα?

 

Το PvP μας τελείωσε. Με τόσα πράγματα που έχεις να κάνεις σε PvE ποιος ο λόγος να μλκίζεσαι στα BGs?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Το quest item που πέφτει και δίνει τα 251 swords γιατί δεν περιλαμβάνει tanking sword? Εμείς στο πηγάδι κατουρήσαμε την τρέλα μου μέσα?

 

γιατί για tanking υπάρχει το Quel'serrar, το αδερφάκι του Quel'delar είναι για damage και έτσι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί για tanking υπάρχει το Quel'serrar, το αδερφάκι του Quel'delar είναι για damage και έτσι :P

 

Απάτη το Quel'serrar. Πολύ αργό για tanking sword, ενώ δίνει λίγο stamina και καθόλου dodge,parry,block. Θέλουμε αναβάθμιση ισάξια του Last Laugh ΤΩΡΑ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eιδα το trailer για το patch. Πολυ καλο

 

Αντε να βγει η ταινια για να ξεγκαβλωσουμε και εμεις οι πορωμενοι με την lore.

 

Account Created: 16 June 05 13:47 CEST

Last Login: 8 December 08 15:05 CET

 

Μηπως ηρθε η ωρα να επιστρεψω? :P

Επεξ/σία από Yperaspisths
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα έλεγα πως ήρθε η ώρα για να επιστρέψεις, για να είσαι έτοιμος και για το cataclysm όπου προβλέπω μέχρι και Ikaruga - Thresh να ξαναπαίζουν σε official και να παρατάνε τους PTR.

 

Όποιος πόνταρε στην Blizz και δεν την έκανε για άλλο mmo τώρα δικαιώνεται!!! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...