Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και αρχίσαμε με τα bugs. Αφού σώζεις τη Jaina, κατεβαίνει το zepellin και δεν μπορείς να ανέβεις για να lootaρεις. Μόλις δοκιμάζεις, dc και αν δεν κάνεις ΗS μένεις εκεί για πάντα... Μόνο αν έχεις priest και κάνει levitate, ανεβαίνεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κατέβασα τον curse client, όλα easy :-D. Αν φάω καμιά hackιά βέβαια θα δαγκάσω την μύτη του troll με πολύ δύναμη.

 

Πήγα στο νέο 5man με cross realm pugs (γαμάτο feature!!!!!) ντάξει καλό ήταν. Φάγαμε και wipe μιας και ο healer μας είχε forthnet και του έπεσε η σύνδεση (για ποιον μιλάω για ποιόν :P?).

 

To bug που λες δεν είναι bug παλιό nab pala. Απλά σημαίνει πως κάθε group πρέπει να έχει ένα PRIEST :lol:

 

Αφότου ανέβεις στο πλοίο με leviate δεν μπορείς να κατέβεις ξανά......θα φας dc και όταν ξανασυνδεθείς πέφτεις από τα σκαλάκια στο κενό. Φοβερό beta testing κάνανε πάλι lololol.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τρως hackia ωρέ.φτιαχνεις user name και password(διαφορετικά απο το wow εννοείτε) και απλά το πρόγραμμα κοιτάει στον φάκελο interface τι addons έχεις και τα κάνει update.Το έχω πόσο καιρό κ δεν έχω πάθει ποτέ τπτ.Στο πλοίο ανέβηκα μια χαρά χωρίς dc χωρίς τπτ.

So far το patchaki είναι καλούτσικο από θέμα bugs εκτός από το ingame quest helper.τα location για αρκετά quest τα βγάζει όπου νάναι και δεν έχουν αλλάξει τις τοποθεσίες για horde,βγάζει μόνο για alliance....(δεν θέλω comment για αυτό chill :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ εγώ έβαλα ίδιο email και κωδικό με αυτά που χρησιμοποιώ στο wow

.

.

.

.

.

.

NOT :P

 

Αν δεν μπορείς το ingame quest helper σου έχω λύση. 20 ευρώ faction change και θα μου κάνεις και trade νεροψωμάκια :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέρμα τα κάστανα για σήμερα. Δοκιμάσαμε 7 φορες, κατεβάζαμε το πρώτο boss συνέχεια στα 2Κ και μετά disconnect... Μπήκε όλη η Σάρα, η Μάρα κ το κακό συναπάντημα σήμερα και έγιναν τα raids lagfestival...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το νέο LFG system απλά τα σπάει. Πολύ χρήμα και emblems με το τσουβάλι.

 

Challenging τα νέα 5άρια, ειδικά το 3ο με τον Lich King. Το 25ρι raid καλό ήταν, το 1ο boss έπεσε στο 2ο try, σαν τον Koralon είναι, αλλά μόλις πήγαμε στο 2ο το lag είχε πάει στα ύψη. Και κλασσικά μετά απο λίγο.... Additional instances cannot be launched!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τα σπαει το νεο interealm lfg...

 

Χτες δεν ειχα lag, αλλα δεν εκανα και ICC 25αρι... Καθαρισα FoS και PoS hcs....

 

Στο 3o (ΗοR hc) τα βρικαμε λιγο σκουρα γιατι δεν ειχαμε super tank.... τα παρατησα στο 2 wave :) τρελα wipes

 

Ειχα παει και η ωρα 3:30. Ναι 9 το πρωι ημουν δουλεια ¨)

 

Σημερα η συνεχεια να τελειωσω το ΗοR, και να αρχισω ενα ICC raid ...

 

Aπο οτι καταλαβα πρεπει πρωτα να το κανω σε normal mode (και 10 και 25) ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα καλό tank (Palatank), ένα καλό dps (mage) και λέω να ανεβάσω κι ένα καλό healer. Σκέφτομαι για shaman περισσότερο και λιγότερο για dudu και για priest. Τί να ανεβάσω?

 

priest αβλεπεί. Το μοναδικό healing class που δεν βαριέμαι να παίζω. 2 healing specs και ίσως το πιο απαιτητικό dps spec, τι άλλο να ζητήσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω φουλ ικανοποιημενος!

Εκανα 2 cross server pug και πηρα τα 2 frost μου, ευτυχως μου ετυχαν και 2 καλα tanks (43 ο ενας 45 ο αλλος, σπανια βρισκεις τετοια tanks για heroics) kαι ολα κομπλε. Εκανα και άλλα 2 με το random (αλλα ολοι ειμασταν φιλοι οποτε δεν πηραμε το +5% dps & heal) και μαζεψα 23 triumph.. Με το συστημα αυτο τους βλεπω ολους να τουμπανιαζουν σε 1 μηνα (και πολυ λεω) και να ζεργκαρουν τα παντα ολα χωρις ιδεα απο tactics!

 

Η πλακα ειναι οτι θα νομιζουν οτι ειναι και καλοι παικτες και με το που πανε σε ενα raid που να εχει στοιχειωδη tactics το πουλι στο μπαουλο! :D

 

Carbonite quest helper, XPerl, SpartanUI εμενα θελανε update. Και καποια αλλα που δεν θυμαμαι τωρα, πχ το ZOMGBUffs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιτέλους , μετά πολύ καιρό , πολύ καλή δουλειά από την blizz με το νέο patch. Λίγα προβλήματα , με καταπληκτικό νέο LFG system με αυτόματο teleport στα dungeons .

άντε να πούμε και κάνα καλό λόγο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπον +1 και απο μενα για το νεο lfg system. Με τον pala tank μου εκανα 7 hcs, μεσα σε λιγο χρονο ηταν ετοιμα τα group. Πιο πολυ θα μου επαιρνε αν κανονιζα με τους φιλους να παω σε ενα instance. Στα θετικα επισης και το instance teleporting, που δεν χανεις χρονο ουτε σε fp, αλλα ουτε στο

" ποιος θα παει να μας κανει summon".

" α εγω δεν μπορω...εχω cd στο hs...".κτλ κτλ....

Με τον resto shaman μου επισης 2 hcs και αυτα μου ετοιμασε αμεσως το group για τα instances.

Με lock και mage, για να πω την αληθεια περιμενα λιγο παραπανω για να συμπλωρηθει το group αλλα και παλι καλα σχετικα με την προηγουμενη κατασταση. (LF Tank or healer last spot any hc)....

 

Πολυ καλο επισης αν εχεις enchanter στην παρεα κανεις αμεσα roll για de. Εβγαλα 2-3 abyss crystal, και αρκετα infinite dust και dream shard.

 

Συνολικα μεσα σε 5 ωρες εκανα 12 hcs με 4 απο τους 6 80αρηδες μου, και δεν επεσε κανενα wipe. Στα νεα instances, δεν πηγα ακομα, σιγουρα μεσα στις μερες, και πρωτα με resto shaman να μαθω τα κατατοπια. :)

 

Ενα μεγαλο μπραβο στην Blizz, για τις αλλαγες που ειδα σε αυτο το patch.

 

εδιτ ...και επισης καλη φαση που τα shoulder και head enchants ειναι πια bind on account...Βαριουμουν να ξανακανω τα daily για Sons Of Hodir rep....

Επεξ/σία από christos_75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...