Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κι εγώ δουλειά είμαι, οπότε σταμάτα να μου εξάπτεις το ενδιαφέρον με τέτοιες ερωτήσεις, γιατί σχολάω στις 4 και πρέπει να την παλέψω μέχρι τότε... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ δουλειά είμαι, οπότε σταμάτα να μου εξάπτεις το ενδιαφέρον με τέτοιες ερωτήσεις, γιατί σχολάω στις 4 και πρέπει να την παλέψω μέχρι τότε... :lol:

 

Χαχαχα... κι εδώ τα ίδια! :lol:

 

Άντε μια ώρα έμεινε! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο φόβος μου είναι να μη γίνει της κακομοίρας πάλι, όπως με το Ulduar patch που έχασαν τ' αυγά και τα πασχάλια... Ελπίζω να μην έχουμε επανεκκινήσεις στους realms και ευελπιστώ σε μία υποφερτή σταθερότητα με ένα playable lag, αλλιώς θα ξενερώσω πολύ άσχημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω wow από την πρώτη μέρα, τόσα πολλά lua errors μετά από patch πρώτη φορά βλέπω :lol:. Μιλάμε 100 και έτσι...........

 

Είπα να κάνω κανένα 5man το νέο αλλά ΔΕΝ......όταν βρω όρεξη να ανανεώσω addons. Τα έσβησα όλα, αύριο μεθαύριο φτου και από την αρχή.........

 

Είδα πάντως 2 διαφορές.

1)Επιτέλους οι loading screens έχουν widescreen background :-) (καιρός ήταν)

2)Το background των humans άλλαξε. Πολύ fogy έγινε :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

πράγματι υπάρχει program που βλέπει τα addons που έχεις, ψάχνει τις latest versions μόνο του και τις κατεβάζει αντικαθιστόντας τις παλιές...

 

πολύ ez-mode έχει γίνει το WoW γμτ :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω wow από την πρώτη μέρα, τόσα πολλά lua errors μετά από patch πρώτη φορά βλέπω :lol:. Μιλάμε 100 και έτσι...........

 

Είπα να κάνω κανένα 5man το νέο αλλά ΔΕΝ......όταν βρω όρεξη να ανανεώσω addons. Τα έσβησα όλα, αύριο μεθαύριο φτου και από την αρχή.........

 

Είδα πάντως 2 διαφορές.

1)Επιτέλους οι loading screens έχουν widescreen background :-) (καιρός ήταν)

2)Το background των humans άλλαξε. Πολύ fogy έγινε :o

 

Αυτο που χρειαζεσαι ειναι WoW-Matrix. Κατεβασε το και με ευχαριστεις αργοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...