Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όχι ρε, εγώ είχα στείλει σε εναν φίλο που ήταν lvl 68 και το είχε παρατήσει. Είχε πάρει δηλαδή το TBC σίγουρα. Και δούλεψε. Εκτός αν το αλλάξαν τώρα και δουλεύει μόνο με classic πια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα να πω οτι το φιλαρακι μου πηρε 4 μηνες εξτρα απο το Scroll of resurrection στο BC. Ολοι οσοι ηταν εκτος του game το ειχαν παρατησει και στο BC στα 70. Δεν ξερω τι παιζει τωρα παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

IC this week μαλλον.

 

Get ready for Emblems of frost...

 

:)

 

ξέχασες βέβαια να πεις ότι το ιcc (όπως και το ulduar) έπρεπε να έχουν βγει εδώ και ένα χρόνο. Πάντως τους βγάζω το καπέλο που κατάφεραν όχι μόνο να πουλήσουν για 50+ ευρώ expansion με ΕΝΑ raid και αυτό ανακυκλωμένο, αλλά να κάνουν πολλούς να είναι και ευχαριστημένοι με τα ψίχουλα που τους ταίζει :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν υπάρχει κανείς που μπορεί να στείλει ένα ressurection ας ποστάρει να στείλω πμ το mail γιατί τα spambot καραδοκούν όπως ξέρετε :)

Έχω σταματήσει σε tbc αλλα απο ότι διαβάζω έχει πιάσει και σε τέτοιες περιπτώσεις. Ευχαριστώ :)

 

 

edit:

Μου έστειλαν.. Thnx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
IC this week μαλλον.

 

Get ready for Emblems of frost...

 

:)

 

unconfirmed ακόμα...

 

επίσης τα triumph θα πέφτουν από περισσότερα instances

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

klainmaingr στείλε μου pm να σου στείλω scrollάκι.

 

Πάντως, πλέον με το που θα 80αρίζεις, μόνο με heroics θα γίνεσαι τούμπανο. Ο 3ος alt μου, ένας warrior δεν έχει πατήσει σε κανένα raid, και έχει γίνει θηρίο μόνο με χρήση emblems.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

TOC, TOC HC και emblems ειναι μονοδρομος για τουμπανιασμα. Και αν κανεις και daily hc dungeon καθε μερα, μεσα σε ενα μηνα εχεις 2/5 Τ9.

Και με κανα VOA class run, αν εισαι τυχερος Koralon σου καθονται και αλλα 2 και εισαι 4/5 t9 σε χρονο dt.

(ασε που αυτα θα αλλαξουν με το μπει το καινουριο patch, και μπορει και πολυ πιο γρηγορα να γινεις full t9 για πλακα....210 Emblem of Triumph, 54 περιπου μπορεις να βγαλεις την μερα απο hcs και daily dungeon, αρα σε 4 μερες το εχεις το setaki......)BURN BABY BURN!!!

Επεξ/σία από christos_75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TOC, TOC HC και emblems ειναι μονοδρομος για τουμπανιασμα. Και αν κανεις και daily hc dungeon καθε μερα, μεσα σε ενα μηνα εχεις 2/5 Τ9.

Και με κανα VOA class run, αν εισαι τυχερος Koralon σου καθονται και αλλα 2 και εισαι 4/5 t9 σε χρονο dt.

(ασε που αυτα θα αλλαξουν με το μπει το καινουριο patch, και μπορει και πολυ πιο γρηγορα να γινεις full t9 για πλακα....210 Emblem of Triumph, 54 περιπου μπορεις να βγαλεις την μερα απο hcs και daily dungeon, αρα σε 4 μερες το εχεις το setaki......)BURN BABY BURN!!!

 

Χωρίς καθόλου κάψημο έκανα αυτό που λες.ξεκίνησα πάλι πριν σχεδόν 1 μήνα και τώρα είμαι 4/5 t9.5 και μ.ο gear 232-245ilvl.και η guild που είμαι είμαστε καμία 10αρα φιλοί που παίζουμε χαλαρά.

Απλά ήμουν και κόλος και πήρα με 3 try Voa25 τα 2 t9.5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς καθόλου κάψημο έκανα αυτό που λες.ξεκίνησα πάλι πριν σχεδόν 1 μήνα και τώρα είμαι 4/5 t9.5 και μ.ο gear 232-245ilvl.και η guild που είμαι είμαστε καμία 10αρα φιλοί που παίζουμε χαλαρά.

Απλά ήμουν και κόλος και πήρα με 3 try Voa25 τα 2 t9.5

 

Αυτο λεω οτι ειναι ευκολο να πας full τ9 πλεον.

το burn baby burn, παει για το νεο patch, που οσο πιο πολλα hcs κανεις καθημερινα, τοσο πιο γρηγορα θα εχεις το setακι σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις 3 εβδομάδων mage και έχω μαζέψει όλα αυτά. Δεν είναι κάποιο τρομερό gear, αλλά σου ανοίγει τις πόρτες για όλα τα raids (εξαιρουμένων των ToTC HCs)

Αν ήμουν και λίγο πιο τυχερός στα rolls στα 25άρια, θα είχα πάρει κανά 2 245 items.

 

Τώρα διάβασα τα patch notes του 3,3. Τα ΗC dungeons θα πετάνε Triumphs και τα weekly raids πλέον Frost?

Θα καούμε ζωντανοί, αν και προβλέπω κλασικά να πέφτει το boss στο weekly raid και μετά να γίνονται άφαντοι όλοι...

Επίσης, αν όλοι κυκλοφορούν με T9 και Τ9,5 ποιός θα πατάει το πόδι του στο ToC ή στο Ulduar? Όλοι Citadel θα φαρμάρουν.

Ψιλοσκοτώνει τα παλιά της raids η Blizzard και θα γεμίσει το Citadel πιτσιρίκια που θα σκούζουν για τα drops...

Επεξ/σία από Erwdios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έρχεται το patch αύριο. 2 ώρες μιλούσα στο τηλέφωνο και ακόμα περιμένω να κατέβουν 788mb, έχει κολήσει στα 546mb. Μάλλον το βλέπω να κατέβει αύριο όλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...