Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και με την 8800gtx θα έπρεπε να σου τρέχει μια χαρά. Αυτήν είχα και εγώ στο σύστημα της υπογραφής και μια χαρά έτρεχε σε 1920x1200 με τα πάντα στο max πλην των shadows.

 

τα shadows που να τα βαλω δηλαδη για raid-25?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
Και με την 8800gtx θα έπρεπε να σου τρέχει μια χαρά. Αυτήν είχα και εγώ στο σύστημα της υπογραφής και μια χαρά έτρεχε σε 1920x1200 με τα πάντα στο max πλην των shadows.

 

και χωρίς AA & AF :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και χωρίς AA & AF :P

 

Fullαρισμένα τα πάντα με απενεργοποιημένα τα shadows και μόνο. Κάποιος πρέπει να αναθεωρήσει την γνώμη του για την 8800gtx μιας και ήταν πραγματικό σκυλί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

και έβγαζες πόσα frames είπαμε? :P

 

seriously έχω δει ακόμα και GTX280 να γονατίζουν που είναι αρκετά πιο δυνατές από την 8800GTX

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και έβγαζες πόσα frames είπαμε? :P

 

seriously έχω δει ακόμα και GTX280 να γονατίζουν που είναι αρκετά πιο δυνατές από την 8800GTX

 

60 κολλημένα σε questing, 25 - 30 περίπου εν ώρα raid 25άρι με τους πάντες να castάρουν

 

 

Δεν βρήκα κάτι άλλο πρόχειρο που να απεικονίζει frames :P

 

wowscrnshot040509234146.th.jpg

 

Το περίεργο σε αυτήν την photo είναι τα 90ms, ημέρα Κυριακή στην forthnet :lol: (εικάζω πως είναι 5/4/2009 δεδομένου ότι raidάραμε αποκλειστικά και μόνο Κυριακή)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25-30 avg που σημαίνει τα min στα τάρταρα :P

 

Πφφφφφφ τι κάθομαι και μιλάω με έναν lvl 70 dudu δεν μπορώ να καταλάβω :lol:

 

Σε μενα ολα στο ultra και τα shadows 8χΑΑ 1680χ1050 dalaran 30 fps με το ζορυ.......

 

Tο Lagaran παίζει να είναι και το πιο κακοσχεδιασμένο σημείο του παιχνιδιού......μην κρίνεις βάσει αυτού λοιπόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ πηρα ενα, απο την ομορφη Ξάνθη (πολλα χρονια σπουδων και wow) ευχαριστω για τη γρηγορη ανταποκριση αλλα μου βγαζει το εξής μηνυμα...

 

This account is ineligible for Scroll of Resurrection. This is generally due to one or more of the following conditions:

This is not a World of Warcraft Classic account. Only World of Warcraft Classic accounts can be resurrected.

 

Εγω που εχω wotlk account δεν μπορω να χρησιμοποιησω το scroll?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...