Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

να βγει ο sorath και να πει αν ειναι ο κινεζος η οχι!!!!:lol:

 

請問“賜紫金魚袋”要如何英文翻譯!望各位盡快回復,不勝感

如題。 這一名稱在和官制史有關的材料中經常使用,在翻譯時應當如何處理呢?

 

:lol::lol::-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι lvl εισαι και τι add ons εχεις? Αν για παραδειγμα εισαι 46 lvl, υπαρχει περιπτωση να ειναι καποιο skill για weapons.
χμμ δεν έχω κάτι τέτοιο στον warrior.
χμ σωστά δεν το ξέρω λοιπόν θα ρωτήσω συμπαίχτες και βλέπουμε thnx απλά δεν ήθελα να μου την πουν κιόλας που δεν το ξέρω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

請問“賜紫金魚袋”要如何英文翻譯!望各位盡快回復,不勝感

如題。 這一名稱在和官制史有關的材料中經常使用,在翻譯時應當如何處理呢?

 

:lol::lol::-D

 

Μπορεί η "επιχορήγηση σακούλα ψάρια Zijin" Πώς η αγγλική μετάφραση! Ελπίζω να απαντήσει το συντομότερο δυνατό, πολλά αίσθηση

Όπως είναι ο τίτλος. Γραφειοκρατία στην ιστορία του το όνομα και τα συναφή υλικά χρησιμοποιούνται συχνά στη μετάφραση θα πρέπει να είναι πώς να ασχοληθεί με το

 

 

Το έκανα translate και μου έβγαλε το από πάνω , wtf man ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταμάτησε να πηγαίνει σχολείο στη 2α δημοτικού για να βοηθησει τους γονείς του να μεγαλώσουν τα 17 αδερφια του, λογικό να μη γράφει σωστά τα κινέζικα.. Όταν δεν παίζει wow γυρνάει κουβαλώντας ενα πάγκο με άχρηστα πράγματα που κάνουν θόρυβο ή φακους και προσπαθεί να τα πουλήσει.

 

Konnichiwa. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για οποιο ενδιαφερεται, εχει ξεκινησει promotion απο την Blizz οπου δινουν Loot Codes (απο το card game αν δεν κανω λαθος) μεσω Twitter.

 

Rules και λοιπες λεπτομερειες σε αυτο το link .

 

EDIT: QQ, τελικα η τυφλα μου δεν γνωριζει ορια, τωρα προσεξα οτι "THIS SWEEPSTAKES IS OPEN ONLY TO RESIDENTS OF THE UNITED STATES AND CANADA WHO ARE OF THE AGE OF MAJORITY IN THEIR STATE OR PROVINCE OF RESIDENCE" ... Καπως ακυρο μου ακουγεται, αφου αφορα digital goods, αλλα τελως παντων - χιλια συγγνωμη lads and lasses :mad:

 

EDIT EDIT: Ειδε κανεις τα "Mohawk Grenade" που βαλανε πριν λιγες μερες; Εχω βαρεθει να βλεπω Mr. T's στην Dalaran πια - WTB Ozzy Grenade :-D

 

 

 

 

 

Επεξ/σία από Greygore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να αρχισω wow...

θα μου πειτε γιατι τοσο καιρο δεν το εκανα.. απλα δεν ασχοληθηκα ποτε και σε φιλο που το ειδα μου αρεσε :-)

τι με συμβουλευεται οσοι παιζεται? αξιζει να το αρχισω?

και αν το αρχισω τελικα υπαρχει και κανενας να με βοηθησει στα πρωτα μου βηματα? :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μωρε μου αρεσει και με το παραπανω.. απλα ειμαι φανταρος και φοβαμαι μην κολλησω :-D

αυτα τα noob κλπ θα τα συνηθησω στην αρχη αλλα μετα...:devil:

 

Μετά θα καντηλιάζεις εσύ τους άλλους, επειδή θα είναι noobs, σύμφωνα μ'εσένα και κάπως έτσι θα κυλάει η ζωή στο WoW :P

 

Ειδικά αν πετύχεις καναν μλκα guild master που νομίζει ότι ορίζει το σύμπαν, σε βλέπω να σπας κανά keyboard. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Erwdios μπορείς να ποστάρεις τα video settings που έχεις στο WoW? Έχουμε περίπου ίδιο pc. Στα 25άρια πάω με 10 fps, στα 10αρια μια χαρά είμαι. Έχω και πολλά addons που δεν τα αλλάζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...