Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σαν το μόνο clothie dps που ήμουν πήρα Enlightenment, Sandals of the Silver Magus, Talisman of Volatile Power και πήγα γύρω στα 700 haste.

 

Talisman of Volatile Power

δεν αξίζει για mage.Το πήρα και εγώ εχθές και τελικά το έδωσα μετά με trade στον sp μας.

Τσέκαρε και το rawr να δεις το έχει πολύ χαμηλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πω πω ωραιο να εισαι ο μονος clothas σε totc10 !!!!

 

To εχω νιωσει και γω σε toc5 hc. Φαντασου εκει...

 

Πλακα πλακα, ποσo Spell Power (και Haste) θελω για να ξεκινησω κανα ΤοΤC10 ?

 

2000 sp ?

 

more ?

 

ειμαι στα ~1800 τωρα ...

Επεξ/σία από stefanos9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2400 τουλάχιστον αν θες να προσφέρεις κάτι στο raid και να μην είσαι κομπάρσος. Διαφορετικά minimum 5κ dps.

 

Μιλάμε για heroic 10άρι. Για απλό ακόμα και με 3.5k dps βγαίνει κουτσά στραβά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ναι, hc 10αρι.

 

Eφτασα τσακ μπαμ 2100sp και ~3400dps, ολα τα items full epic απο ilvl200 και πανω...

 

στο wow heroes με βγαζει πολυ κοντα στο να μπω ΤοC10...

 

Mε το που παρω το 2ο μου Τ8.5 για το Βοnus set και κανα Τ9 , μπαινω, δεν κρατιεμαι αλλο :)

Επεξ/σία από stefanos9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει τρελαθεί η Βlizzard. Σήμερα έπεσε από UP Protodrake. Πρώτη φορά τον έβλεπα και τον πήρα!!!

 

Μετά πάω με Pala ToC 10, πέφτει το crusder glory, πάμε Onyxia 10 πέφτει το tanking sword. Δυστυχώς το crusader glory το πήρε το άλλο tank, αλλά σε σχέση με αυτό που ρίχνει το ToC 5 HC, αξίζει το sword της Onyxia, μέχρι να ξαναπέσει το crusader's glory και να το τσιμπήσω ή να μείνω με του ToC 5??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά πάω με Pala ToC 10, πέφτει το crusder glory, πάμε Onyxia 10 πέφτει το tanking sword. Δυστυχώς το crusader glory το πήρε το άλλο tank, αλλά σε σχέση με αυτό που ρίχνει το ToC 5 HC, αξίζει το sword της Onyxia, μέχρι να ξαναπέσει το crusader's glory και να το τσιμπήσω ή να μείνω με του ToC 5??

 

Την ιδια απορία έχω και γω για την DK μου.. αξίζει το sword από onyxia ή να κρατήσω τα πριόνια από ToC 5..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H πλάκα είναι ότι ο Anub έριξε 2 swords. To crusader's glory και ένα άλλο κουφο, το westfall saber. Σαν μοντέλα είναι ολόιδια και κατούρησα τα παντελόνια μου από τη χαρά μου, όταν είδα ότι θα παίρναμε από ένα crusader glory χωρίς να ρολάρουμε αλλά μετά ξενέρωσα.

Ρολάρει ο άλλος Palatank, το παίρνει το crusader και μετά ρολάρει και για το westfall saber κι όταν του λέμε, γιατί, μας λέει για καλύτερο TPS.

O τύπος λέει έχει 4 tanking sets, ότι να 'ναι. Ρολάρω κι εγώ, του το παίρνω και τον είχα 20 λεπτά στο παζάρεμα για ανταλλαγή.

Με τα πολλά, τον κυρίευσε η λογική και δεν το αντάλλαξε :cry:

Και ρωτάω εγώ τώρα, αξίζει να τανkάρει κανείς με dps weapon για το TPS? Γέμισα swords και είναι όλα τους άχρηστα... :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...