Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

PTR ηδη κυκλοφορουν κατι τυπακια με 294 DPS two hander weapons. Το ΤΙ damage κοβουν δεν λεγεται. Προβλεπω ΤΟ απιστευτο QQ σε αυτο το patch. Θα γεμισουν δακρυα τα forums σε τετοιο βαθμο που ουτε οι mages θα μπορεσουν να ξεπληνουν (με τα δικα τους conjure water δακρυα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PTR ηδη κυκλοφορουν κατι τυπακια με 294 DPS two hander weapons. Το ΤΙ damage κοβουν δεν λεγεται. Προβλεπω ΤΟ απιστευτο QQ σε αυτο το patch. Θα γεμισουν δακρυα τα forums σε τετοιο βαθμο που ουτε οι mages θα μπορεσουν να ξεπληνουν (με τα δικα τους conjure water δακρυα).

 

 

:lol:

 

ξφησδξγηδξφ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PTR ηδη κυκλοφορουν κατι τυπακια με 294 DPS two hander weapons. Το ΤΙ damage κοβουν δεν λεγεται. Προβλεπω ΤΟ απιστευτο QQ σε αυτο το patch. Θα γεμισουν δακρυα τα forums σε τετοιο βαθμο που ουτε οι mages θα μπορεσουν να ξεπληνουν (με τα δικα τους conjure water δακρυα).

 

Αυτό σκεφτόμουν ακριβώς. Αν ο mage μου με 500 resilience βρει έναν warrior να κρατάει 2 τέτοια, 1 shoted θα γίνω. Ούτε να castάρω δεν με κόβω να προλαβαίνω. :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αξιζει το 2 ν 2 φιλος. Κανε μπολικα wintergrasp και BG και αμολα για 3 ν 3 και σαν μαγος που εισαι να προτιμησεις να βρεις εναν καλο rogue και priest και να αρχισετε. Φυσικα μην κανεις καν τον κοπο να ξεκινησεις να βρεις ατομα για αρενα αν δεν εισαι τουλαχιστον στα 700 resilience και στο περιπου 2000 spellpower.

 

2 ν 2 να παιξεις πραγματικα δεν εχεις να κερδισεις τιποτα. Κανε για την πλακα για να παιρνεις marks που δινουν honour. Βρες εκει περα και καποιον ακομα οτι να ναι και εισαι οκ. Πες οτι ο σκοπος θα ειναι αυτος (να αγοραζετε marks δηλαδη) και θα βρεις εμεσως ενδιαφερομενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ηδη 750 ρεσι και 2200 sp και 500 haste και αρκετη εμπειρια απο αρενες,σκοπος ειναι να παμε 1800 rating να παρουμε τα weapons furius που κανουν την διαφορα!! απο honor ειμαι full δεν θελω αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ηδη 750 ρεσι και 2200 sp και 500 haste και αρκετη εμπειρια απο αρενες,σκοπος ειναι να παμε 1800 rating να παρουμε τα weapons furius που κανουν την διαφορα!! απο honor ειμαι full δεν θελω αλλο.

 

Εφυγες τοτε να βρεις priest και mage που να νοιωθουν και τελειωσες. Το να φρασετε 1800 rating ειναι αρκετα ευκολο αλλα θελει να παιξετε αρρκετο αριθμο αρενων. Μην κανεις τον κοπο για 2 ν 2 αρενες, δεν εχει να παρεις τιποτα απο εκει. Μονο 3 ν 3 και πανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PTR ηδη κυκλοφορουν κατι τυπακια με 294 DPS two hander weapons. Το ΤΙ damage κοβουν δεν λεγεται. Προβλεπω ΤΟ απιστευτο QQ σε αυτο το patch. Θα γεμισουν δακρυα τα forums σε τετοιο βαθμο που ουτε οι mages θα μπορεσουν να ξεπληνουν (με τα δικα τους conjure water δακρυα).

 

εγω παλι βλεπω τα 1h να φτανουν τα 2h

http://db.mmo-champion.com/i/50672/bloodvenom-blade/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...