Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο ξαδερφός μου έχει 10 χ 80 ston Vashj Και τον τελευταίο Warrior με full heilroom (οπλα όμους τρινκετ τσεστ) τον ανέβασε σε 8 μέρες...

μιλάμε για κάψιμο....

και οι 10/10 πλέον ειναι full epic!

οι τέσσερεις είναι TOC Geared 245+.

και οι Δυο full relentless!

ffs!

 

ΚΑΨΙΜΟ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ThReSh 2 μήνες είναι νορμάλ για καινούργιο παίχτη στο WoW.

 

Μόνο να δεις, να χαζέψεις, να καταλάβεις το παιχνίδι σου παίρνει κάποιο χρόνο. Εξάλλου προς τι η βιασύνη; Το θέμα είναι να απολαμβάνεις αυτό που κάνεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρe παιδια, νεος WoW παικτης δεν ανεβαζει 80αρι σε 10 μερες . no f way.

 

Τωρα με alt, gold να υπαρχει και καψιμο γινεται.

 

Υπαρχει καποιο κολπο και πας Dalaran απο lvl4 με μαγο που σου ανοιγει portal, και μετα δεν ξερω τι κανεις , σε levaroυn φιλοι καπως....dt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως μου πήρε κοντά 6 μήνες και δεν με χάλασε καθόλου. Το έκανα με την ησυχία μου, πήγα σχεδόν παντού, έκανα 2500 quests και γενικά το ευχαριστήθηκα πάρα πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

άλλο τότε άλλο τώρα, τώρα έχει μειωθεί ΠΟΛΥ το exp που χρειάζεσαι για να ανέβεις μέχρι το lvl 60 και κάμποσο το exp που χρειάζεται για το lvl 70...όλη η πίκρα πλέον είναι από 70 σε 80...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν ειχε βγει το WoW η περιοδος leveling για μενα ηταν η καλυτερη. Ειχε πολυ κοσμο και γινοταν χαμος. Απο Burning crusade και μετα οι low level areas αδειασαν και χαθηκε το fun.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Ναι ρε αλλα λεω οτι για νεο παικτη οχι και πολυ οι 2.5 μηνες για να παει 80.

 

ναι αν είναι casual και παει λάου λάου δεν είναι πολύ, αλλά δεν βιαζόταν κιόλας :P

 

ξέρω νέους παίχτες που έκαναν 1.5 μήνα να πάνε lvl 80 και δεν το είχαν κάψει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ThReSh 2 μήνες είναι νορμάλ για καινούργιο παίχτη στο WoW.

 

Μόνο να δεις, να χαζέψεις, να καταλάβεις το παιχνίδι σου παίρνει κάποιο χρόνο. Εξάλλου προς τι η βιασύνη; Το θέμα είναι να απολαμβάνεις αυτό που κάνεις :)

 

τι να δεις, barrens κατάντησαν όλες οι περιοχές από vanilla, bc, μέχρι και στην northrend :mad: Kόσμο βλέπεις μόνο κάτι ψιλά όταν φαρμάρουν για prof, όλοι οι υπόλοιποι τρέχουν σαν βέγγοι από instance σε instance και από bg σε bg. Twilight's Hammer, τίγκα o server από λαό, ούτε ρουθούνι εκτός Dalaran, ας όψεται η activoblizzard με το λουτάδικο videogame της..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να δεις, barrens κατάντησαν όλες οι περιοχές από vanilla, bc, μέχρι και στην northrend :mad: Kόσμο βλέπεις μόνο κάτι ψιλά όταν φαρμάρουν για prof, όλοι οι υπόλοιποι τρέχουν σαν βέγγοι από instance σε instance και από bg σε bg. Twilight's Hammer, τίγκα o server από λαό, ούτε ρουθούνι εκτός Dalaran, ας όψεται η activoblizzard με το λουτάδικο videogame της..

 

 

Tο cataclysm λεει θα φερει πισω το vanilla WoW.

 

BARRENS CHAT HAS RETURNED....... :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για αυτό παράτησα το wow εδώ και 2 μήνες, πιστεύω το Cataclysm να μας θυμίσει παλίες καλές εποχές

 

Προς το παρόν χαλάρωμα με AION

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανέβασα hunter και priest αλλά τους άφησα, δεν ασχολούμαι καθόλου. Τώρα έφτιαξα έναν warrior και έχω αρχίσει το leveling. Έχω βαρεθεί τα instances και πάω μόνο σε raid με την μάγισσα και κάνω leveling alts μόνο και μόνο επειδή δεν έχω να κάνω κάτι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...