Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε συ chill, πόσα έδωσες συνολικά για το CoD:MW2? Γιατί είδα τιμή στο blahdvd (που ομολογώ ότι δεν το ήξερα) και έμεινα, πώς μπορούν και πουλάνε με τόσο χαμηλές τιμές? Ψήθηκα τώρα να αρχίσω κι εγώ με 60-day cards από εκεί, γιατί τα 12+ ευρώ το μήνα που χρεώνει η Blizzard για πιστωτική μου φαίνονται πολλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Order Details:

Call of Duty: Modern Warfare 2 (PC) (x1) , €36.79 + €1.15 shipping

 

Είναι μαγαζί στο UK και εφόσον το ευρώ κάνει buttsecks στην λίρα, οι τιμές θα μας φαίνονται εξαιρετικές. Αν δε, αγοράσεις σε λίρα θα σου βγει ακόμα φτηνότερα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρελη τιμη οι καρτες, και μαλλον θα τις τιμησω αν συνεχισω καποια στιγμη

Αλλα μπορει καποιος να μου εξηγησει πως γινετε να ειναι πιο φτηνα απο την Blizzard?!!!!

Aκομα και 6μηνη συνδρομη να κανεις πιο ακριβα βγαινει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα και στο Πλαίσιο η τιμή είναι πιο φτηνή από την blizzard. Γι' αυτό είχα κάνει post όταν ανανέωσα με credit card εκφράζοντας την απορία μου.

 

Gamecard αποκλειστικά από το blah από εδώ και στο εξής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια μια απορια, εχω αυτο το gear http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Saurfang&n=Jeisar και επειδη πλησιαζω στο 80 σξεφτομαι να φτιαξω ενα σετ για pvp. Συνηθως pvp μπαινω shadow (εκτος απο wg και wsg που μπαινω holy), και σκεφτομαι το frostsavage set . Αυτο γιατι μεχρι να μαζεψω emblems για καποιο απο quartermaster ζησε μαι μου να φας τριφυλλι. Και ετσι κι αλλιως προτιμω το καλο μου set ναι ειναι για holy για raids. Τι λετε??\

 

edit: το σετ αυτο δινει φουλ intel,crit,stam,resil,sp και μειωνει spirit που ετσι κι αλλιως klain main για pvp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά βρε συ, 78 lvl έχεις φτάσει. Ένα ρούχο, έστω απο Q-reward δεν βρήκες να αλλάξεις πάνω σου; Να πω οτι φορούσες και epic 70αρια επιπέδου T6, πάει στο καλό, αλλά μιλάμε για μαύρο χάλι. Ούτε σε normal instance δεν θα μπαίνεις στα 80.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί μαυρο χαλι τα καημένα τα crafted μου :cry::cry:, lol, ναι το ξερω ρε γμτ αλλά έκανα τη μλκια να φτάσω μεχρι 77 κανοντας q μόνο se borean και dragonblight (συνεπαρμένος για να πάρω cold weather) και τα rewards δεν ήταν τπτ ιδιαιτερο πέρα από 2-3. Και απο dungs τπτ( αφενός γτ όλο έκανα q για να φτασω 77) και γτ κάναμε με ένα group όλο outland hcs. τώρα θαρχίσω σιγά σιγά. όπως και ναχει, το σετ αυτο για pvp αξίζει? για τους λόγους που λεω και παραπάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα από εδώ και σε κερνάω:-D

 

<3

 

@remalis. Τα epics του lvl 70 δεν σημαίνει πως ντε και καλά είναι καλύτερα από τα μπλε ή και τα πράσινα που βρίσκονται στο wotlk. Ειδικά το set που φοράς ήταν /meh και στο lvl 70.......

 

Ξέχνα το pvp gear εφόσον σε ενδιαφέρει το holy και το raiding. Δούλεψε αρκετά το gear σου πριν καν προσπαθήσεις να ξεκινήσεις heroics.

 

Επίσης στο spec σου βγάλε τα silent resolve και spell warding καθότι είναι παντελώς άχρηστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και cloak και hands και feet έχω σίγουρα καλύτερα να φτιάσω απλά λέω να φτιάξω κατευθείαν για 80, μην φτιάνω για 76 χαλαω τα ωραια ζεστα μου mats και μετά ξανάμανά.

για το σετ όμως τι λέτε??:-D:-D

 

edit: τώρα είδα την απάντηση, thx man ,

πάντως για τα μπλε και τα πράσινα που λες, δεν είναι ότι έβρισκα καλύτερα από αυτά που έχω και τα πέταγα επειδή δεν είναι epic, απλά δεν έκανα northrend dungs (εκτός του nexus) και απο q σε borean kai dragonblight δεν έπαιζε τπτ καλύτερο

 

για το spell warding το χω στα υποψιν μου απλά δεν βρήκ χρόνο να τα ξαναψάχνω και σε νετ και τετοια, αλλα για το silent resolve λες δεν μετράει? γτ μειώνει το threat και αφού πρέπει να φτάσω σε τ3 απο disc πρέπει να βάλω 3 talents, οπότε λες καλύτερα improved inner fire??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πουλαω 2 account το ενα εχει 3 80αρια warrior,mage ,hunter και το αλλο 2 priest deathknight

proffesions:blacksmithing,mining skinning herbalism enchanting tailoring ολα στο 450.

epic flying εχουν warrior hunter priest.

ο hunter einai σε guild pou farmarei toc 25 αλλα και hc toc

σε περιπτωση που ενδιαφερεστε καλεστε με στο 6982183105

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παδια ειμαι μαγος και εχω παρει μερικα δαχτυλιδια κλπ που εχουν :

 

Improves armor penetration rating by 41

 

or

 

expertise rating by xx

 

Eχουν αξια για μενα η οχι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...