Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πηρα το violet drake χτες και εκανα function change. τωρα ειμαι undead priest στον genjuros. τα brewfest mounts παραμενουν ιδια δηλαδη εγω ειχα το κατσικι και παρεμεινε κατσικι, δεν αλλαξε σε kodo.

το horde tabard απο exalted arathi basin ειναι ολα τα λεφτα.

Ο τιτλος justicar μετατρεπεται σε conqueror, ο τιγρης απο wintershabers μετατρεπεται σε venomhide raptor.

 

δυστυχως εχασα το stoneform για το wotf αλλα τωρα εχω τα casting animation του undead που ειναι πολυ

ψαρωτικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ok, ειμαι σχετικα noob ακομα στο pvp, και τα druids που εχω αντιμετωπισει - restoration η feral νομιζω, ειχαν 1 level παραπανω και με αρκετα (2-4) epic PvE gear, ενω εγω με μπλε κυριως και πρασινα...

 

Μαλλον εχεις δικιο, αλλα το Μοοnfire μου φανηκε Overpowered (μου αρεσει και ας μην ειμαι druid) και το εχω ακουσει και απο αλλους. Tωρα αν καποιος ειχε και resiliance ... δεν προσεξα...

 

Εχεις ακομα πολυυυυυυυ δρομο μπροστα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τυρόγαλο παρέμεινε τυρόγαλο ε?

 

δεν θα μπορείς να gankάρεις κιόλας, θα σε μυρίζονται από km...

 

καταλαβαινω οτι θες να πεις σαρκαστικο αστειο αλλα δε το πιασα για να γελασω. explain plz :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω και εγώ το 310% mount. Μου λείπει το γαμωhelm μόνο. Βαρέθηκα να logάρω κάθε μια ώρα, έλεος. Αν δεν έχουν creativity οι ιθύνοντες για τα achievements ας το παρατήσουν το άθλημα. Αν είναι ποτέ δυνατόν μια luck based παπαριά να θεωρείται achievement.

 

Ακόμα και τα achievements του xbox, που είναι του στυλ, προχωράω ένα βήμα μπροστά "Achievement unlocked : 1 step forward", προχωράω ένα βήμα πίσω "Achievement unlocked : 1 step backwards", καλύτερα μου φαίνονται :devil:

 

Blizzards way for achievements

/log in

/trick or treat @ innkeeper

/loot

/log out

/repeat every hour

 

1@#$!$#@%$@#$^$^&%%^$!@#@! :eek:

 

@radiated : Kodo και ram είναι l00table τόσο από horde όσο και από alliance. Οπότε σωστά δεν άλλαξε το mount σου. RIP Agiospetros :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημαντικες λεπτομεριες για εσας που θελετε να κανετε function change:

Εχω παρει το "loremaster" ,οταν εκανα ομως το change αν και παρεμεινε ο τιτλος, τα achievement "loremaster of eastern kingdoms" και "loremaster of kalimdor" δεν ειναι ουτε στη μεση, επειδη τα quests των hordes και alliance ειναι διαφορετικα..

Οπου υπαρχει διαφοροποιηση των quests μεταξυ των δυο fanctions δεν μετατρεπονται αλλα πρεπει να πας να κανεις και τα αντιστοιχα των horde αν θελεις να ξαναπαρεις τα αντιστοιχα achievements.

 

Στο icecrown θα πρεπει να κανεις ολες τις chain quests πανω απο το ανεμοπλοιο των hordes. Για παραδειγμα εγω δεν εβλεπα τους knights of the ebon blade αν και τα ειχα κανει τα quests στους alliance, τα ξαναεκανα με τους hordes για να μπορεσω να αγορασω το tabard να ανεβασω reputation.

 

Ειχα ψαρεψει τον big ironjaw στην ironforge και παρεμεινε προς ευχαριστη εκπληξη, γιατι τωρα θα παω με την ησυχια μου να ψαρεψω και το αντιστοιχο στην oggrimar :P

 

@chill μπορω να σου πω ενα tip για να παρεις το head που σου λειπει. Θα βρεις 1-2 φιλους σου να πηγαινετε μαζι με τους alt τους η με οποιονδηποτε χαρακτηρα δε θελει το head και αν πεσει το lootαρεις. Το drop rate απο τον headless hordeman ειναι πολυ μεγαλυτερο απο τα trick or treat. Εννοειτε οτι πατατε ολοι need στα παντα και στο τελος τα μοιραζεστε αναλογα, μη σας παρει τα loots ο ασχετος της 5αδας. Οταν rollarete 3 ατομα οι πιθανοτητες να παρετε οτι θελετε ειναι πολυ μεγαλες. Εγω ετσι πηρα το pet που μου ελειπε για το mount.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις πήγαμε 5 Έλληνες και είχαμε κανονίσει να πάρω το head. Ε δεν έπεσε.......συνέχεια το ίδιο stupid ring και τίποτε άλλο. Αν έχεις τύχη........... Το δε trick or treat κάθε μια ώρα το δοκίμασα 2 μέρες, φτάνει. Ελπίζω ή να μου πέσει από τον HH ή ακόμα καλύτερα να το αφαιρέσει η blizz από το meta :mad:.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα το παρεις μην αγχωνεσαι, δεν επεσε σημερα θα πεσει αυριο. παντως μη σταματησεις εντελως το trick or treat, αλλα οχι και υπερβολες με ξυπνητηρια.

 

παρε εναν lock και καντε summon και invite εκει μεσα ατομα που θελουν τα rings κυριως alts. θα εχεις απο πριν master loot δε θα καταλαβουν τιποτα. ε ελεος θα κανεις 20 ατομα invite summon θα πεσει δε μπορει. οπως ειδες ουτε heal θελει ουτε tank

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...