Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για το Hallowed μου έλειπαν 2.5 achivs ;)

 

To hallowed helm, να use weighted jack-o-lantern σε 3 races, και να βγάλω stink bomb απο Southshore. Ήμουν κώλος κ μου τυχε το hallowed helm στο 1o treat bag σήμερα

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τυχερέ, αλίμονο σε μας :cry:.

 

Chrisxxx, αναλυτικά εδώ ----) http://www.wowhead.com/?blog=125169. Έχει αρκετό τρέξιμο, και υποχρεωτικό logάρισμα ανά μια ώρα για το trick or treat μιας και δεν μπορείς να εμπιστευτείς τον παράγοντα τύχη σε καμία μα σε καμία περίπτωση :devil:

 

Btw με τον πιγκουίνο, το pet από το merge του account τι γίνεται? Στον neptulon δεν τον έχουν πάρει οι chars μου. Στα υπόλοιπα realms που έχω chars όλα μια χαρά......wtf?

 

Γαμώ την τρέλα μου αντί να παίζω uncharted 2 σήμερα που είναι Κυριακή και τα ξύνω, κάνω achievements στο wow. Arghhhhhhhhhh :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον ενδιαφέρεται, αν και δεν ξέρω πόσο παλιό είναι, κυκλοφορεί το WoW Model Viewer, ένα προγραμματάκι που εισάγεις ένα χαρακτήρα και μπορείς να τον εξοπλίσεις με όποιο item θέλεις και να τον καμαρώσεις.

 

Φυσικά δεν κάνει interact με το παιχνίδι, είναι μόνο για οφθαλμόλουτρο.

ΥΓ Δεν το έχω δοκιμάσει, απλά έμαθα την ύπαρξη του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χα ριξαμε anub arak. Το ποιο δυσκολο boss που εχω δει απο το wrath και μετα

 

Δεν μου φάνηκε δυσκολος αλλά μ' άρεσε πολυ το fight.. Εκτός αν μιλάς για hard mode..

 

Ty Chill :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α οτσει τοτε :-D

 

Για πειτε λιγο για το merge των account WOW κ Battlenet γιατι ενας γνωστος εκανε account Battlenet και οταν πηγε να κανει merge γραφει login not valid και τωρα δεν μπορει wow.. :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο απλή διαδικασία δεν θα μπορούσε να υπάρξει για το merge. Στο username, στην εισαγωγική οθόνη, βάζεις απλά το mail που δηλώνεις στο battlenet και όχι το account name του wow που είχες πριν.

 

Το έκανα σχεδόν από την αρχή που ήταν διαθέσιμο το merge - αφού πρώτα το δοκίμασε η sleepy, αν θυμάμαι καλά :P - προβλήματα μηδέν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι κανένα πρόβλημα απολύτως. Όλα τα προβλήματα τα αντιμετώπισαν οι αμερικάνοι.

 

Chrisxxx: Λογικά ο φίλος σου βάζει το username που είχε πριν και όχι το email γι'αυτό του βγάζει αυτό το μήνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχασα το brewfest για 2 tokens (έφαγα disc πάνω στο κατσίκι την τελευταία μέρα του event) και βλέπω λίγο και το Hallowed που είναι καραπαλούκι και δεν ξέρω αν ψήνομαι, γιατί μέχρι του χρόνου τον Σεπτέμβρη, ποιός ζεί και ποιός πεθαίνει για το brewfest πάλι. Κρίμα, γιατί μου λείπουν μόνο το Valentine's και το Christmas Veil και έλεγα ότι Φεβρουάριο θα τον έπαιρνα το δράκο.

 

Τέσπα. Κανένα pvp spec για frost mage? Να συνεχίσω frost ή να το γυρίσω arcane που βλέπω κάτι 70άρηδες arcane mages να κόβουν κομμάτια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλο site. Και γω ειμαι frost .και τωρα θα κανω dual spec με arcane.

 

τα καλυτερα PVP kills τα εχω κανει σε Paladins me Arcane Blasts, χωρις να το περιμενουν...λολ

 

Παντως ρε παιδια, Rogues kai Druids me εχουν $#@$#$#. (παντως αυτοι που λεω δεν ηταν PVP noobs, το αντιθετο)

 

Καλα Rogue σαν playstyle δεν μου αρεσει, αλλα δεν ειναι ΟP ενα Druid να σου ριχνει INSTANT spam Moonfire / Starfire με γαμω τα damage, και να ειναι και σε κινηση....! Kai sheep immune. Πελατης θα γινω ? (εκτoς αν τον αφνιδιασω εγω πρωτα με Imp. Counter Spell.)

 

Γουσταρω Druid overall, kai για το αποπανω ειμαι ετοιμος να ρολλαρω ενα απο το 0 αλλα βαριεμαι !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παιζει περιπτωση να εισαι Frost και να μην εχεις druids feral και moonkin. Αν δεν μπορεις να τους εχεις αυτους τοτε υπαρχει προβλημα 1) εχουν καλυτερο gear απο εσενα 2) ειναι καλυτεροι παικτες απο εσενα (αν και στην περιπτωση των moonkin δεν δεχομαι να χασεις σαν mage οποιο και αν ειναι το skill level σου).

 

Επισης, μην περιμενεις να τους εχεις ολους αν και σαν frost ΔΕΝ εχεις κανενα μειονεκτημα εναντιον οποιασδηποτε class και spec και μαλιστα εχεις αρκετα πλεονεκτηματα εναντιον σχεδον ολων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok, ειμαι σχετικα noob ακομα στο pvp, και τα druids που εχω αντιμετωπισει - restoration η feral νομιζω, ειχαν 1 level παραπανω και με αρκετα (2-4) epic PvE gear, ενω εγω με μπλε κυριως και πρασινα...

 

Μαλλον εχεις δικιο, αλλα το Μοοnfire μου φανηκε Overpowered (μου αρεσει και ας μην ειμαι druid) και το εχω ακουσει και απο αλλους. Tωρα αν καποιος ειχε και resiliance ... δεν προσεξα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...