Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον θελω να ανεβασω και ενα Druid απο το 0, αλλα θα βαλω bοt γιατι βαριεμαι αφορητα, το θελω ετοιμο.

 

Ποιο ειναι το καλυτερο? Οσοι ξερω βαζουν το WOWMimic...

 

 

Θα μου πεις ....και δεν παιρνεισ ενα ετοιμο...Οχι γιατι με το βοτ το ελγχεις και λιγο και βλεπεις πως παει κλπ κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπον θελω να ανεβασω και ενα Druid απο το 0, αλλα θα βαλω bοt γιατι βαριεμαι αφορητα, το θελω ετοιμο.

 

Ποιο ειναι το καλυτερο? Οσοι ξερω βαζουν το WOWMimic...

 

 

Θα μου πεις ....και δεν παιρνεισ ενα ετοιμο...Οχι γιατι με το βοτ το ελγχεις και λιγο και βλεπεις πως παει κλπ κλπ

 

Κινέζος στο υπόγειο, σίγουρη λύση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον θελω να ανεβασω και ενα Druid απο το 0, αλλα θα βαλω bοt γιατι βαριεμαι αφορητα, το θελω ετοιμο.

 

Ποιο ειναι το καλυτερο? Οσοι ξερω βαζουν το WOWMimic...

 

 

Θα μου πεις ....και δεν παιρνεισ ενα ετοιμο...Οχι γιατι με το βοτ το ελγχεις και λιγο και βλεπεις πως παει κλπ κλπ

 

Εγώ για μια Asus 5870:lol: Και guaranteed χωρίς bots.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι DKs σαν tanks βελτιώθηκαν καθόλου?

 

Σκέφτομαι να ανεβάσω τον δικό μου για JC και να τον δω και λίγο σαν tank, μιάς και ο mage μου είναι 74 πλέον με Herbalism/Alchemy 450 και 440 αντίστοιχα και συνήθισα να ανεβάζω characters τις ώρες που παίζω (συνήθως μετά τη 1 το βράδυ) μιάς και για HCs- Raids δεν υπάρχει κόσμος εκείνες τις ώρες.

 

Θέλω να δω λίγο και τη διαφορά του με Pala Tank στο πόσο ξύλο αντέχουν. :P

 

Επίσης θα ήθελα από κάποιον που κατέχει, να μου προτείνει ένα καλό build για PvP με Frost mage και ένα για PvE Frost/Fire μέχρι να ντυθώ και να γυρίσω Arcane.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι DKs σαν tanks βελτιώθηκαν καθόλου?

 

 

Τι θελεις να πεις με αυτο? Οι DKs ηταν απο την αρχη του expansion (και ακομα ειναι) τα καλυτερα tank στα περισσοτερα fights.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποιό παιχνίδι? Γιατί στο WoW, ο συνδυασμός Warrior MT με Pala ΟΤ δεν υπάρχει.

Οι Dks είναι πλέον μέτρια PvE dps, άθλια PvP dps και άθλια tanks. Δεν έχω δει τους τελευταίους 8 μήνες, σε κανένα raid, DK να tankαρει και αυτό μάλλον οφείλεται στο nurfάρισμα που έφαγαν.

 

Σ' ευχαριστώ για το build, sleepy.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ με τον tankadin ήμουν OT και MT ήταν ένας warrior. Τώρα έχω πάει στον mage μου και OT είναι ένας DK..μια χαρά τα πάμε. Και από pve dps κανένα πρόβλημα. Όσο βλέπω από το guild μου τουλάχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ξέρεις να παίζεις τανκάρεις και με mage :P προσωπικά σαν healer συμπαθώ τα καλά τανκς δεν κοιτάω class αλλά ποιος ξέρει να παίζει.

Έχω μια προτίμηση όμως στους Druid και στους paladins αν και στο Guild χρησιμοποιούμε κυρίως Warrior σαν ΜΤ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποιό παιχνίδι? Γιατί στο WoW, ο συνδυασμός Warrior MT με Pala ΟΤ δεν υπάρχει.

Οι Dks είναι πλέον μέτρια PvE dps, άθλια PvP dps και άθλια tanks. Δεν έχω δει τους τελευταίους 8 μήνες, σε κανένα raid, DK να tankαρει και αυτό μάλλον οφείλεται στο nurfάρισμα που έφαγαν.

 

Σ' ευχαριστώ για το build, sleepy.

 

To θεμα ειναι οτι οι περισσοτεροι παικτες DK δεν πηγαν σε αυτους γιατι να tankaρουν αλλα για να pwnαρουν. Τωρα που οι DKs ειναι σε "φυσιολογικα" επιπεδα ειναι λογικο να εχει η class τους παικτες που -θελουν- να ειναι με την class γιατι τους αρεσει. Απο αυτους λιγοι θα ειναι tanks γιατι το tanking ειναι ο ποιο gear dependent ρολος στο παιχνιδι (χωρις αυτο να σημαινει οτι οι αλλοι ρολοι δεν ειναι).

 

Εγω εχω φιλαρακι τανκ DK που προσφατα ξαναγυρισε στον Warlock του (massive bursts FTW) που μια χαρα tankαρε αλλα πολυ "γαμισι" για το τιποτα οπως λεει και σε συνδιασμο με τα PvP nerfs ψιλοξενερωσε (ο λογος που πηγε απο Warlock σε DK στην αρχη του expansion). Eνταξει εχει μαθει τοσα χρονια στο "overpowered" και δεν συμβιβαζεται με μια νορμαλ class αλλα θελω να πω οτι ακομα και ετσι τα DK tanks ειναι μια χαρουλα. Απλα οι warriors τωρα τελευταια δειχνουν να εχουν τα πανω τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Woot

Εγώ μόλις το παράτησα.. Μετά από 4.5 χρόνια.. Πήρα σαν συμβολικό last achievement to

"What a long strange trip it's been" , πήγα πίσω στο Northsire Abbey και εκανα logout...

fun times....

 

Keep up the good fight!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με bubble/hs γύρισες? Αν όχι logαρε ξανά και κάντο σωστά, γιατί αλλιώς αυτά τα 4,5 χρόνια δεν υπήρξες πραγματικός paladin :devil:!!!

 

Πότε πρόλαβες και έκανες το Hollowed κιόλας :confused:? Με βλέπω όλη την εβδομάδα να βάζω ξυπνητήρι ανά μια ώρα μέχρι να γίνει complete :-(.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε πρόλαβες και έκανες το Hollowed κιόλας :confused:? Με βλέπω όλη την εβδομάδα να βάζω ξυπνητήρι ανά μια ώρα μέχρι να γίνει complete :-(.

 

Για πες, για πες... :-) Εστω ενα guide γιατι μονο το q για τις φωτιές βρήκα.. Τις μάσκες πως τις παίρνουμε;

Ο Horseman ειναι δύσκολος; τι lvl θέλει;

 

 

* Για τον Blood DK το 51 - 20 ειναι μονόδρομος τελικα; http://armory.wow-europe.com/talent-calc.xml?cid=6&tal=2305020530003303231023101351000000000000000000000000000002301303050030000000000000000000

 

Είχα 3Κ με αυτό και ότι άλλο δοκίμασα δεν ξεπέρασε τα 2.5Κ :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...