Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το λογικό για lock είναι το shadoweave απλά προσπαθώ να μαζέψω/φτιάξω gear με όσο το δυνατόν περισσότερο dmg γι'αυτό λέω να προτιμήσω spirit>stamina.

 

Pvp gear από tbc ναι. Δεν είχα σκοπό να lvlάρω απλά ανακάλυψα ότι μπορείς να πετάς από το lvl 70 στη northrend και άρχισα το lvl up που είναι πραγματικό παιχνιδάκι.

 

Είχα 8800gtx και το έτρεχα σε 1920x1200 με τα πάντα στο ultra και μόνο τις σκιές στο low. Τώρα είμαι με 5870 και τρέχω σε 1920x1200 με τα πάντα στο ultra (shadows included). Απλά το παιχνιδάκι μου φαίνεται πολύ πιο όμορφο με την νέα gpu. Οι σκιές κάνουν τη διαφορά? Η ιδέα μου είναι? Η κάρτα το κάνει? Θα σε γελάσω, αλλά μου φαίνεται πολύ καλύτερο.

 

Εσύ ξέρεις αν είσαι ok :P. Με την 8800gtx στο ultra το έτρεχα πάντως αρκετά ικανοποιητικά. Στιγμές που θα υπάρχει drop στο frame φαντάζομαι δεν μπορείς να τις αποφύγεις ότι rig και να έχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι σκιες κανουν τη διαφορα :-) Το καταλαβα οταν επαιξα σε pc φιλου με πιο ανεβασμένα γραφικά.. Δεν το συζηταω όταν παιζω σε λαπτοπ και σταθερο.. Θυμαμαι οταν πήρα τους Τ7.5 Shoulders και τους είδα στο λαπτοπ σκέφτηκα τι λαμπάκια είναι αυτά όταν τα είδα στο σταθερό καταλαβα ότι ηταν κατι γ@μ@τα φτερά! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λογικό για lock είναι το shadoweave απλά προσπαθώ να μαζέψω/φτιάξω gear με όσο το δυνατόν περισσότερο dmg γι'αυτό λέω να προτιμήσω spirit>stamina.

 

άμα τον θες για PVE όπως λες craftare μπλεδακια με tailor, αγόρασε μερικά από AH και κατευθειαν στο TOC normal, έχει 6-7 items για caster dps εκει. εδώ παιρνουν 78-79 level δεν θα πάρουν μπλεδακια lock 80αρι? πάντως σε destro specc και με full μπλε θα βγάζεις άνετα 2k dps να το ξερεις (ανεβασα lock προσφατα), και εαν craftaris μερικα shadoweave θα είναι απλά bonus που όμως παίζει να τα αλλάξεις στο πρώτο run.

 

ανεβάζω κι εγώ mage τώρα (ο δεύτερος mage lol Oo) στον lagtulon, αλλα τον πάω για pvp μονο, 79 level full Frostsavage set :P τους λιώνω τα κορμιά στα AV :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα 8800gtx και το έτρεχα σε 1920x1200 με τα πάντα στο ultra και μόνο τις σκιές στο low. Τώρα είμαι με 5870 και τρέχω σε 1920x1200 με τα πάντα στο ultra (shadows included). Απλά το παιχνιδάκι μου φαίνεται πολύ πιο όμορφο με την νέα gpu. Οι σκιές κάνουν τη διαφορά? Η ιδέα μου είναι? Η κάρτα το κάνει? Θα σε γελάσω, αλλά μου φαίνεται πολύ καλύτερο.

 

 

Τι επεξεργαστή έχεις? Και στο lagaran τί frame?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6850 stock, πλήρη σύνθεση στην signature :-)

 

Το frame στο dalaran εξαρτάται και από την ώρα :P. Γενικότερα αρκετά σταθερό ακόμα και σε peak times (>30frames).

 

ανεβάζω κι εγώ mage τώρα (ο δεύτερος mage lol Oo) στον lagtulon

 

Horde ή alliance?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανεβάζω κι εγώ mage τώρα (ο δεύτερος mage lol Oo) στον lagtulon, αλλα τον πάω για pvp μονο, 79 level full Frostsavage set :P τους λιώνω τα κορμιά στα AV

 

lol, εγω τον εχω και για PvE, αλλα δεν βλεπω την ωρα να παω το tailoring 420, και να φτιαξω full Frostsavage set !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6850 stock, πλήρη σύνθεση στην signature :-)

 

Το frame στο dalaran εξαρτάται και από την ώρα :P. Γενικότερα αρκετά σταθερό ακόμα και σε peak times (>30frames).

 

You tempt me:lol: Έχω Q6600 με την 3870...προσπαθώ να κρατηθώ για να μην αγοράσω την 5870 ακόμα, λέω να περιμένω την απάντηση της nvidia μπας και πέσει η τιμή λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαφώς και καλύτερα να περιμένεις :-). Εγώ βιάστηκα επειδή μου έγινε ψητή η προηγούμενη. Δεν υπάρχουν λόγοι βιασύνης αν και οι δυο εταιρίες δεν έχουν ρίξει στην αγορά τις προτάσεις τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμείς είμαστε enthusiast users :P

 

Θα μου πάρεις μια ThResh :lol:? Ή μάλλον πάρε μου δυο, να κάνω μια δώρο και στην sleepy :X.

 

Καλή χρυσή η ATI, αλλά από drivers είναι GTP. Και με τους νεότερους catalysts που βγήκαν χτες, έχω artifacts στο The Witcher. Known issue από την πρώτη μέρα κυκλοφορίας της κάρτας, όλοι οι fans του Geralt QQιδίζουμε στα διάφορα fora στο net και αυτοί στα @@ τους. Όντας παιδί της nvidia κάτι τέτοιο μου φαίνεται αδιανόητο :eek:.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήρα οθόνες man, έφυγαν σχεδόν 800 euro σε μια βδομάδα :P

 

SHOW OFF :devil:!!!!!!! I kno τα χαμε πει στο msn γι'αυτό το θέμα (4-5 το πρωί αν θυμάμαι xoxoxo, πραγματικοί insomniacs :o)

 

ally. πολυ casual ομως, ασε που ειναι κι ο 7ος alt, ξενερωνω με το game και απλα ανεβαζω chars

 

Αν χρειαστείς βοήθεια σε τίποτα, ρίξε μου ένα p.m. Έχω maxed enchanting/inscription/alchemy σε περίπτωση που θες κάτι. Μην πληρώσεις κανέναν Βούλγαρο (Έλεος με δαύτους γαμώ) στο realm :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...