Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να μην ψάξουμε σε ποιον server είναι και τον spamαρουμε με μηνύματα του τύπου

 

"Ela crhistos_75 ti leei?O chill apo to insomnia eimai!!! Skeftomai gia migrate. Ama er8w 8a mou pareis ena mixanaki pl0x?" :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γεια σασ δεν εχω παιξει ποτε wow και σκεφτομουν να ξεκινησω σε κανεναν free server.Εχετε υποψην σασ κανεναν?? υπαρχει κανενας οδηγως για noob???

ευχαριστωω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σασ δεν εχω παιξει ποτε wow και σκεφτομουν να ξεκινησω σε κανεναν free server.Εχετε υποψην σασ κανεναν?? υπαρχει κανενας οδηγως για noob???

ευχαριστωω

 

ρώτησε τον chill τρελαίνεται για κάτι τέτοια,πέρα απο την πλάκα free servers υπάρχουν απλά λόγω έλλειψης support, προβλήματα κτλ population προτιμώνται οι server οι official.

τώρα όσον αφορά για τον οδηγό μπορείς είτε να αγοράσεις απο την brandygames (είναι οι εκδόσεις) είτε το προφανέςε μέσο ιnternet! : http://www.wow-europe.com/en/index.xml

και έαν θες να εμβαθύνεις και λίγο αργότερα http://www.mmo-champions.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λέει καθόλου σε free server. Είναι απλά άλλο παιχνίδι. Και τα bugs είναι άπειρα.

 

Όσο για τα gold, στην bank του guild σε κάποια φάση είχαμε 340.000g. Εκεί ποιό είναι το ανώτατο όριο αν υπάρχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεος και free server δε λεει. Δεν θα καταλαβεις τιποτα.

 

Κανε trial account και παιξε 10 μερες free.

 

An θες και μετα, με 10 ευρω αγοραζεις το παιχνιδι (χωρις τα expansions), κανεις update account free και παιζεις αλλο ενα μηνα free.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αποφαση ειναι μεγαλη!! ακομα ειμαι στο σταδιο να παιξω η οχι Γιατι Αν παιξω νομιζω οτι θα επελθει λιωσιμο μεγαλου βαθμου..Οποτε για αρχη ελεγα να ξεκαυλωσω σε καναν οτι νανε server ευχαριστω για τις απαντησεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε για αρχη ελεγα να ξεκαυλωσω σε καναν οτι νανε server ευχαριστω για τις απαντησεις..

Με 10 μέρες trial account και με το δεδομένο ότι μπορείς να φτιάξεις όσα account θέλεις για να παίξεις με όλους τους char κι εγώ πιστεύω ότι δεν λέει να παίξεις σε free server. Εξάλλου τόσο πολύ που έχει πέσει η τιμή του αρχικού wow ουσιαστικά δεν είναι τίποτα, αλλιώς δανείσου το λογαριασμό από ένα φίλο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πάει άλλο αυτή η κατάσταση με το lag. Και δεν φταίει ο ISP μιας και το tracert δείχνει οτι μέχρι τον server της Blizz έχω max 150ms.

 

Στα forums της Blizz γίνεται χαμός, αλλά δεν βλέπω ανταπόκριση. Ευτυχώς που λήγει και η συνδρομή την άλλη βδομάδα και δεν θα πληρώνω τσάμπα αυτή την κοροϊδία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, last week lagaro και εγω from time to time...

 

Eλεγα μηπως ειχε να κανει με τα γραφικα, και τα κατεβασα σε High απο Ultra, ισως υπηρξε μικρη βελτιωση, ισως και οχι , δεν εχω καταλαβει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς εννοεί την καθυστέρηση που υπάρχει μέχρι να φορτώσουν τα γραφικά :-)

 

Εγώ lagαρα τρελά όλη την προηγούμενη εβδομάδα με forthnet με αποτέλεσμα να μην ασχοληθώ καθόλου. Όποτε έμπαινα μαύρο χάλι. Από εχτές είμαι στα 50-60ms........

 

Μετά την αγορά νέας κάρτας πλέον παίζω και με τα shadows στο full. Το μοναδικό που άλλαξα στις ρυθμίσεις ήταν τα shadows παρόλα αυτά όλα μου φαίνονται καλύτερα.......σε σημείο που εκπλήσσομαι ευχάριστα.

 

Τέλος να κάνω το spellweave ή το shadoweave set για τον lock? Shadoweave μου φαίνεται ότι είναι φτιαγμένο για τον lock αλλά από την άλλη το haste atm μου φαίνεται καλύτερο από το hit όπως επίσης και το spirit (από την στιγμή που δεν έχω κανένα gear της προκοπής) προτιμότερο του stamina. Εσείς τι λέτε? Δεν έχω σκοπό να κάνω πολλά πράγματα με τον lock, pug 10άρια και κανένα voa/ony 25άρι αν με πάρουν (καλώς ή κακώς όλα τα pugs ζητάνε [epic] και εκάστοτε raid achievement, κάνοντας με να αναρωτιέμαι αν δεν μπορέσω να πάω ποτέ πως θα τα ολοκληρώσω :lol:).

 

Nα πω επίσης πως με τον lock μου στα 75 atm, affliction spec, είναι το πιο εύκολο lvl up που έχω κάνει από την πρώτη ημέρα του παιχνιδιού. Στο pvp δε πραγματικός βιασμός αλλά δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός μιας και lvlαρω με full pvp gear (έστω και lvl 70, τώρα άρχισα να αλλάζω μερικά κομμάτια) και τα hordάκια που σφάζω λογικά είναι πρασινομπλεδάκια από το wrath, οπότε το pvp μου είναι ιδιαιτέρως εύκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγα θα ελεγα shadoweave set (++ stamina), που μαλλον παω και εγω με το μαγο..

 

Πως εχεις full PVP gear στα 70 ? ΕΙχες απο TBC παλια ?

 

Πως μπορουμε να παρουμε και εμεις ??!!

 

(PS: ειμαι ακομα lvl 65..)

 

Απο περιεργια τι καρτα εβαλεσ και σε τι resolution τρεχεις ?

 

Εγω ειμαι σε 1650χ1080 ΝVidia8800GTX ολα στα Ultra, ειμαι οκ, ξερει κανεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...