Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

[/color]πως στα φάνηκαν photos από τα 5man & raid του Icecrown Citadel?

 

Έκανα χτες το pit of saron - το μόνο ανοιχτό instance αυτή τη στιγμή, αρκετά απλοϊκό

αλλά λέει 2 πράγματα για το frostmourne.Επίσης επειδή από gear κτλ είμαι τελείως πάτος

στο wrath(δεν ασχολήθηκα με raiding) απλά κάνω drool στους premade chars που σου δίνουν.

Η χαρά του παιδιού τελείως(dps,pvp,tank,healing gear, gems,enchants etc).

 

Εντάξει εγώ δεν είπα ότι δε θέλει να βγάλει λεφτά, ούτε περιμένω ενα lore που ένα

σημαντικό κομμάτι του γράφτηκε πριν τόσα χρόνια να μπορεί να κάνει keep up αιώνια, άνθρωποι το γράφουν το lore. Απλά σε όσους αρέσει, ειναι χόμπι να καταπιανόμαστε με λεπτομέρειες και να τα συζητάμε(και να γκρινιάζουμε ;p).

Μερικά πράγματα είναι "χαζούλικα" , όπως τα χρωματιστά orc από το tbc.Ξαφνικά ανακαλύψαμε ότι η fel energy σε πρασινίζει!Και η πολυ fel energy (πολλά κιλά όμως)σε κοκκινίζει!!!

 

Ο συγκεκριμένος μεταξύ άλλων πετάει κοτρώνες από saronite στα party members.

post-124289-129063027791_thumb.jpg

Επεξ/σία από ScarletK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά δεν ξέρω αν υπάρχει πουθενά κανένα άλλο topic για αγοραπωλησίες και δεν έχω και πολύ χρόνο να ψάξω.

Πουλάω wow account το οποίο περιέχει :

80 lvl Night elf shadow priest, full 245lvl gear (+2700-2800spell power unbuffed) kai full disc pvp epic gear (1000resil).

101 mounts (μαζί και Rusted και Ironbound)

12000 gold

enchantin-tailorin-fishing-coockin 375lvl all

9200+ achv pts

41 exalted reputations

και άλλα πολλά (αναλυτικά μετά από τηλεφωνική επικοινωνία).

 

Επίσης...

lvl 80 DK Night Elf DK full epic gear 226-245 (5k+ attack power) Frost dps αλλά και καλό gear για blood tanking.

Rusted mount (310% speed)

6000 gold

Jewelcrafting 450 Enchanting 430

Exalted me Hodir -Ebon και άλλα απαραίτητα (αναλυτικά μετά από τηλεφωνική επικοινωνία).

 

Επίσης.....

Twin Blood Elf Paladin lvl 29 full blue gear.

 

και πολλούς bankers τίγκα στα mats σε πολλούς servers.

 

Ο PRIEST KAI O DK ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ GUILD ΤΟΥ PVP SERVER ΠΟΥ ΠΑΙΖΩ.

ΟΠΟΙΟΣ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΝΙΩΘΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ PRIEST ΚΛΠ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ.

Η priest έχει φάει και hard mode twins. Anub left 25 hard only.

 

 

Τήλ επικοινωνίας 6937914225 . Tιμή 300ευρώ.

Ευχαριστώ.

 

ΥΓ. θεωρώ συμαντικό να αναφέρω ότι ο λόγος που σταματάω είναι η δουλειά μου που έχει γίνει πολύ φορτική και θα παραμίνει έτσι οπότε δεν θα έχω χρόνο για raiding. Και έχω και ψιλοκουραστεί anyway μετά απο 5χρόνια που παίζω.

Επεξ/σία από Nerezza
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nerezza πριν 2 χρονακια τα επιανες τα λεφτακια σου αλλα πλεον με το ζορι να πιασεις 100.

100 ευρώ κάνουν μόνο τα gold αν προσπαθήσεις να αγοράσεις.

 

Την διόρθωσα στα 300ευρώ.

Δεν μπορεί να πάει ποιο κάτω, λαμβάνοντας υπ'όψην τα 350 days played των char.

Εάν κάποιος προσπαθήσει να κάνει τα achivements που έχω κάνει, θα θέλει μισό χρόνο non-stop playing.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως απο 800 στα 300, ειναι μεγαλη η πτωση που εκανες....

Τι να πω εγω για gold δηλαδη, που εχω 350k. Να ζητησω με αυτην την λογικη....18000=100 ευρω αρα 350.000=2000 ευρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως απο 800 στα 300, ειναι μεγαλη η πτωση που εκανες....

Τι να πω εγω για gold δηλαδη, που εχω 350k. Να ζητησω με αυτην την λογικη....18000=100 ευρω αρα 350.000=2000 ευρω?

 

Ναι...

αλλά ανάλογα τι άλλο έχεις να προσφέρεις.

Εάν δεν έχεις τίποτα, τότε μπορείς να βρεις έλληνες από τον server σου, να τους δείξεις sites του πόσο πουλιέται το gold και να κάνεις μία άναλογη προσφορά.

Από 2000------> 1500 και θα πεις και ευχαριστώ και όλα αυτά σε δόσεις.

 

Εάν είχα 350κ gold, θα τα έδινα σε κάποιον φίλο μου που παίζει και θα τα πούλαγα σιγά σιγά από κει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα προσωπικα προτιμω να μην ασχοληθω.

Ρωτα και καποια αλλα παιδια απο εδω ,Davelis και Gagas, που εχουν προσωπικη εμπειρια απο πωληση account. Μπορει να εχουν να σου προτεινουν κατι καλυτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...