Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια.2 χρονια ωραια και ξεγνιαστα ειπα να βαλω τελος στο wow και θελω να πουλησω το account μου (και λογο οικονομικων).ξερεις κανεις κανεναν site ή καποιον που να ενδιαφερεται?? σορυ αν δν ειναι το καταλληλο topic αλλα δν ηξερα που αλλου θα μπορουσα να το πω.οποιος θελει πληροφοριες μπορει να στειλει μνμα.(gear t9+++)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχουν πολλά site, αν κάνεις μια σχετική αναζήτηση στο google θα βρεις. Αλλά πρέπει να έχεις full epic χαρακτήρα, ζητάνε αναλυτική περιγραφή και δεν δίνουν πολλά. Καλυτέρα βρες κάποιον από Ελλάδα να πουλήσεις τον λογαριασμό, είναι και ποιο ασφαλές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω κανει μια αναζητηση αλλα ειδα αυτα που ειπες και δν ηθελα να το ρισκαρω..ενοειται full epic ο χαρακτηρας.αμα υπηρχε κανα ελληνικο site με τετοια δν ηξερα και ηθελα να μαθω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως σε οσα ειχα ψαξει οταν πουλουσα το account μου περνανε ολο το account με 8 70 ριδες μεσα απο τους οποιους οι 6 ηταν t5-t6 και 30.000 gold με full enchants etc etc κανα 100 € το πολυ . Οποτε ειπα αστο να μεινει ανενεργο καλυτερα . Επειτα εψαξα να πουλησω τα gold σε site και μου επερναν τα 1000 g 1 € οποτε και παλι ειπα αστο καλυτερα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως σε οσα ειχα ψαξει οταν πουλουσα το account μου περνανε ολο το account με 8 70 ριδες μεσα απο τους οποιους οι 6 ηταν t5-t6 και 30.000 gold με full enchants etc etc κανα 100 € το πολυ . Οποτε ειπα αστο να μεινει ανενεργο καλυτερα . Επειτα εψαξα να πουλησω τα gold σε site και μου επερναν τα 1000 g 1 € οποτε και παλι ειπα αστο καλυτερα ...

 

Πριν 2 χρονια θα τον πουλουσες 300+ ευρο ανετα. Το παιχνιδι ομως πλεον ειναι σε πτωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξερω αδερφε . Αυτο λεω στο παλικαρι . Οτι δεν αξιζει πλεον η πωληση ενος account . Καλυτερα κρατησε το ανενεργο παρα να το δωσεις .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως σε οσα ειχα ψαξει οταν πουλουσα το account μου περνανε ολο το account με 8 70 ριδες μεσα απο τους οποιους οι 6 ηταν t5-t6 και 30.000 gold με full enchants etc etc κανα 100 € το πολυ . Οποτε ειπα αστο να μεινει ανενεργο καλυτερα . Επειτα εψαξα να πουλησω τα gold σε site και μου επερναν τα 1000 g 1 € οποτε και παλι ειπα αστο καλυτερα ...

 

Ακομα θυμαμαι ενα παλικαρι που ειχε παρει πρωτος στα 70 τις blades of Azinoth και με το που τις πηρε εκανε logout και εβαλε τον rogua του σε auction και τον πουλησε προς 2.500 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον τανκσποτ.κομ θα έχει σιγουρα. βασικα εχει τα πάντα για τανκ :-)

αλλά εντάξει το aggro στα heroics δεν ειναι δυσκολη υπόθεση εδω με blood DK δεν είχα πρόβλημα.

 

ok thnx φιλε θα το τσεκαρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχαχαχα κορυφαιο.

Η μπαλάντα του alt gank, so true! :lol:

i was trying to spare you the pain, of death and devastation...

 

Για την πώληση, όντως τα accounts είναι πολύ φτηνά πλέον και δεν αξίζει.Άσε

που τα mmos είναι σαν το τσιγάρο, τα κόβεις 2-3 φορές το χρόνο.Αν έχεις περάσει καλά,

δεν υπάρχει περίπτωση να μην σου λείψει κάποια στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μπαλάντα του alt gank, so true! :lol:

i was trying to spare you the pain, of death and devastation...

 

Για την πώληση, όντως τα accounts είναι πολύ φτηνά πλέον και δεν αξίζει.Άσε

που τα mmos είναι σαν το τσιγάρο, τα κόβεις 2-3 φορές το χρόνο.Αν έχεις περάσει καλά,

δεν υπάρχει περίπτωση να μην σου λείψει κάποια στιγμή.

 

Δικιο εχεις. Εγω απεχω πολλους μηνες ,αλλα τωρα που ειδα μερικα βιντεακια θυμηθηκα τα παλια και λεω να το ξαναρχισω γαμωτο μου. Ξερω οτι δεν πρεπει ,αλλα θα το ξαναρχισω. Σαν ναρκωτικο ειναι. Ελεγα να πιασω AION ,δοκιμασα το WAR ,αλλα δεν μπορω να ξεκολλησω και ξερω τον λογο.

 

Μεγαλωσα με τα warcraft games και ειμαι κολλημενος στην lore του game(ασχετα αν την εχουν ξεφτιλισει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μεγαλωσα με τα warcraft games και ειμαι κολλημενος στην lore του game(ασχετα αν την εχουν ξεφτιλισει)

 

Μεγάλη υπόθεση, πέρα από gameplay κτλ.Όταν δίνεις σημασία στο lore φαίνεται ότι πρώτον κάτι κάνουν καλά στην εταιρεία, δεύτερον ότι έχεις αρχίσει κι αγαπάς το παιχνίδι σε άλλο επίπεδο.

Επειδή έχω παίξει πολλά mmos, έχω παρατηρήσει ότι κανένα δεν κατάφερε να με κάνει να περάσω ώρες και ώρες στο wikipedia διαβάζοντας, να πορώνομαι τόσο με λεπτομέρειες κι ατάκες(Να ξαναπαίζω το strategy).Θα μπορούσα να γράψω πολλά για το natural high που παίρνω από το lore,αλλά θα σταματήσω! :lol:

(Μόνο το eve βασικά είναι αντάξιο νομίζω, επειδή το θεόμουρλο fanbase του απλά δεν πιάνεται, το τι μεράκι έχουν μερικοί άνθρωποι πάντα με εντυπωσιάζει.)

 

Μην ξεχνάμε μιλάω για ολόκληρο το πακέτο έτσι, gameplay+lore.Γιατί και το warhammer και το lotro και το conan έχουν lore αλλά...(άποψη μου πάντα)

 

Btw κι εγώ 2 εβδομάδες έχω ξεκινήσει πάλι, μετά από 9μήνες διάλειμμα(Τα 'χα βροντήξει τα χριστούγεννα κατά την διάρκεια pvp με warrior, όταν οι paladins είχαν πάρει divine storm rofl, και όλοι έριχναν καρεκλοπόδαρα).

Ακόμα το ίδιο γίνεται, αλλά έχουν γεμίσει οι μπαταρίες πλέον, κι έχω resilience ;-)

Επεξ/σία από ScarletK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδια ειλικρινα βαρεθηκα να βλεπω να κλαινε ορισμενοι και να λενε συνεχεια για το lore και για το lore οτι το @#μησε η blizzard κτλπ.ειναι απλα τα πραγματα η blizzard θελει να βγαλει λεφτα οποτε ειναι χεσμενη εαν το #$μησει και εαν θα το $%μησει και αλλο.απλη λογικη,οποιος γουσταρει πεζει οποιος δεν γουσταρει δεν πεζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

με την ίδια λογική κάνε ignore αυτούς που γκρινιάζουν για το lore :o

 

όποιος γουστάρει διαβάζεις οποίος δεν γουστάρει δεν διαβάζει :P

 

---------- Post added at 16:59 ----------

 

πως στα φάνηκαν photos από τα 5man & raid του Icecrown Citadel?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...