Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η ευκολότερη λύση θα ήταν να αλλάξουν τον codec που χρησιμοποιούν στο ventrillo από το admin panel του server.

 

το σκεφτηκα και εγω αλλα το θεμα ειναι που να κατσω να πω στους Δανους να βρουν τον admin και να κανουν αλλαγη στο codec του server και να ειναι default speex και μιλαμε και ποσοι χρηστες θα πρεπει να κανουν αλλαγη μετα.

η λυση parallels δεν πεζει λες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

googlare το κ θα βρεις κάτι αρχεία που τα περνάς κ μπορείς να ακούς κ μέσω speex.Απλά μπορεί να έχεις ασυμβατότητες ή να σου κάνει conflicts με την κάρτα ήχου.

Ψάχτο πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το σκεφτηκα και εγω αλλα το θεμα ειναι που να κατσω να πω στους Δανους να βρουν τον admin και να κανουν αλλαγη στο codec του server και να ειναι default speex και μιλαμε και ποσοι χρηστες θα πρεπει να κανουν αλλαγη μετα.

η λυση parallels δεν πεζει λες?

 

Αν αλλάξει ο server δεν χρειάζεται να κάνουν οι χρήστες κάποια αλλαγή στον client τους, καθως διαβάζει την server ρυθμιση. Άποψη μου είναι συζήτα το με τον GM ή τους officers, η αλλαγή στον codec είναι 10secs υπόθεση και δεν θα επιρεάσει κανέναν από τους υπολοίπους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βιβλίο που μπορείς να αγοράσεις για τον alt σου ώστε να πετάει στην northrend από την πρώτη στιγμή που θα πατήσει το πόδι του εκεί πως λέγεται και πόσο κοστίζει?

 

Edit : Το βρήκα nvm :P!!!! Τέλεια προσθήκη, επιτέλους θα lvlάρω κανέναν alt \0/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά απο δύο μήνες αποχή και λέγοντας στην guild πως αποχωρω απο το παιχνιδι (ακόμα να με κικάρουν) λέω να ξαναμπώ και να φτιάξω έναν καινόύργιο char μακριά απο την guild και όλους τους γνωστούς έτσι να θυμηθώ την παλιά καλή εποχή του vanilla που έπαιζα και γούσταρα...casual αυτή τη φορά..

 

Λέω για healing class για να βρίσκω έυκολα groupakia αλλά ποιο lvlαρει πιο έυκολα?oxi lolladin παντως.

 

Επίσης όταν σταματησα για να βοηθήσω την απεξάρτηση το έβγαλα και απτο PC. Το έβαλα χθές να φορτώνει και με πήρε ο ύπνος βλέποντας friends.Το τελευταίο patch πόσο μέγεθος έχει? 1,6G είναι? για να δω αν έχει και άλλο να κατεβάσω γιατι δε θυμάμαι τα ονόματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο paladin δεν είναι healer. Ένας single target κομπάρσος είναι που απλά spamάρει ένα κουμπί :lol:

 

Ότι healer και να επιλέξεις για lvl up πρόβλημα δεν θα έχεις.

 

Το τελευταίο patchάκι (3.2.2.) ήταν πολύ μικρό και μαζί με ένα update που έβγαλαν λίγες ημέρες μετά δεν ξεπερνάει τα 100mb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κάνω λάθος , 1.6GB είναι όλα τα patch από την αρχή μέχρι και το τέλος του TBC.Ευτυχώς τα κατέβασε όλα με τη μία..

 

@ astraleme : Ανέβασε druid ή shaman :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αλλάξει ο server δεν χρειάζεται να κάνουν οι χρήστες κάποια αλλαγή στον client τους, καθως διαβάζει την server ρυθμιση. Άποψη μου είναι συζήτα το με τον GM ή τους officers, η αλλαγή στον codec είναι 10secs υπόθεση και δεν θα επιρεάσει κανέναν από τους υπολοίπους.

 

ok ευχριστο gabrielconnor

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για Drood λεω αλλά επειδή μια ζωή ally ήμουν τώρα θέλω τη σκοτεινή πλευρά..

 

Πείτε μου αν ξέρετε εναν server για horde με καλό community και αρκετά πλούσιο ΑΗ...μπήκα μια φορά στον magtheridon και σιχάθηκα σε 10 λεπτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδε κανείς το Ice age3?

Ιδέα μου η όλη η περιοχή ήταν κλεμμένη από το Un'Goro crater?

Η βλάστηση, οι λιμνούλες, οι δεινόσαυροι, το βουνό με την λάβα και τους πυρακτωμένους καταρράκτες...

Σύμπτωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο, κι εγώ προχθες έτυχε να δω την ταινία και μόλις είδα την περιοχή των δεινοσαύρων αυτό ακριβώς μου ήρθε στο μυαλό. Μόνο τα pylons έλειπαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για Drood λεω αλλά επειδή μια ζωή ally ήμουν τώρα θέλω τη σκοτεινή πλευρά..

Γιατι δε μετατρεπεις εναν χαρακτηρα σου απο alliance σε horde στον ιδιο τον server που επαιζες?

Ποιο πολυ ενδιαφερον θα εχει να εχει να σκωτωνεις τους παλιους σου συμμαχους, και επιπλεον γλιτωνεις το level up σε εναν ξενο server

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δε μετατρεπεις εναν χαρακτηρα σου απο alliance σε horde στον ιδιο τον server που επαιζες?

Ποιο πολυ ενδιαφερον θα εχει να εχει να σκωτωνεις τους παλιους σου συμμαχους, και επιπλεον γλιτωνεις το level up σε εναν ξενο server

 

το fuction change παρη για εμενα ειναι λαλακια διοτι μονο και μονο που χανεις ολα τα achivements :(.αντε να κατσεις απο την αρχη να μαζευεις καμοια 4500 ποντους θα σου φυγει ο πατος :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...