Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδες ειχα προβλημα με το anti-virus και δεν μπορουσα να το περασω..τελικα βρηκα τι εφταιγε και το περασα...(το εχω περασει εδω και 3 μερες αν θυμαμαι καλα αλλα ειχα ξεχασα να απαντησω..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1000

εκανα την ιδια βλακεια μετα απο 11 μηνες , μια ημερα αντεξα να παιξω

 

Οποιος ενδιαφερεται για gold στο genjuros ας μου στειλει ενα πμ , μεχρι να ληξει το subscription

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειπα να παιξω ξανα... μιση ωρα αντεξα.

 

:lol::lol: Ετσι ειναι, αν απεχεις λιγο καιρο και επιστρεφεις τοτε βλεπεις ξεκαθαρα καποια πραγματα. Ευτυχως παιζουν ακομα ορισμενα φιλαρακια και μου θυμιζουν τον λογο που εφυγα για να μην ξανακανω το λαθος.

 

Οπως λεμε και ορισμενες φορες "i am too old for this crap".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ σταμάτησα να παίζω όχι επειδή το θεωρώ βλακεία απλά είμαι 4 χρόνια συνδρομιτής και κατά κάποιο τρόπο βαρέθηκα η αλήθεια όμως οτί το παιχνίδι έχει την κάτω βόλτα . Παρόλα αυτά πιστεύω οτί με το expansion θα αλλάξουν τα πράγματα και σίγουρα θα το δοκιμάσω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα never again, απλα λιγο ψιλοτζαμπα με PTR για να ξερω τι παιζει και να μην καθομαι σαν χανος και κοιταω τα φιλαρακια μου που καμια φορα τους πιανει λογοδιαρροια γιατι δεν τα βρισκουν ποιος ειναι ποιο overpowered απο τον αλλο. Να μπορω να το παιζω και εγω δικηγορος του διαβολου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα δεν σας αρέσει να φύγετε, να πάτε αλλού :P. Σε 10 μέρες θα μπορείτε να γίνετε και ιπτάμενη σερβιέτα στην νέα παπαριά της μούφαsoft :lol:. Αγοράστε και early access να κατοχυρώσετε τα ονόματα Always, Serena ή το Πέγκυ Καραχυσαρίδου :-D

 

Ptr χωρίς ενεργό account? Έχω μείνει πίσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα δεν σας αρέσει να φύγετε, να πάτε αλλού :P. Σε 10 μέρες θα μπορείτε να γίνετε και ιπτάμενη σερβιέτα στην νέα παπαριά της μούφαsoft :lol:. Αγοράστε και early access να κατοχυρώσετε τα ονόματα Always, Serena ή το Πέγκυ Καραχυσαρίδου :-D

 

Ptr χωρίς ενεργό account? Έχω μείνει πίσω?

 

δεν πιστευο να μιλας για την ncsoft αυτη την εταιρεια που βγαζει τα καλυτερα games με τα καλυτερα botakia kinezakia? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα δεν σας αρέσει να φύγετε, να πάτε αλλού :P. Σε 10 μέρες θα μπορείτε να γίνετε και ιπτάμενη σερβιέτα στην νέα παπαριά της μούφαsoft :lol:. Αγοράστε και early access να κατοχυρώσετε τα ονόματα Always, Serena ή το Πέγκυ Καραχυσαρίδου :-D

 

Ptr χωρίς ενεργό account? Έχω μείνει πίσω?

 

Ποτε ξανα ever για MMO γενικα. Σκλαβια ρε παιδι μου. "I am too old for this shit". Ειδικα WoW ομως που απλα και μονο απο το community με ριχνει. Δεν ξερω εχω απιστευτο προβλημα με το γενικο συνολο των παικτων του WoW. Ειναι "below average" στην καλυτερη περιπτωση γι αυτο (σε γενικες γραμμες και οχι ολοι).

 

PTR ναι μπορεις να παιζεις χωρις ενεργο account. Ποτε χρειαζοταν εξαλλου ενεργο account για να παιζεις PTR?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...