Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η καλυτερη λυση βασικα θα ηταν να το παρεις απο κανενα φιλαρακι σου (copy-paste) σε κανεναν εξωτερικο σκληρο και να το πας ετοιμο σπιτι σου. Γλυτωνεις τα παντα με αυτον τον τροπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ε καλα αυτα δεν γινονται..εκει που τελειωνει το update το antivirus μου βγαζει error...το εχασα το file που εβγαλε το error....

 

μπορει καποιος να κανει upload το αρχειο patch-MPQ απο το client του??να ειναι με το τελευταιο patch ομως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό σε βολεύει?

 

3.x.x → 3.2.0 Complete Patch (~1.2-1.6 GiB)

 

http://rapidshare.com/files/268252633/WoW-3.2.0-enGB-patch.exe

http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors

 

εάν έχεις RS acc φυσικά.

 

προσωπικά πάντα έτσι έκανα re-install το WoW, όλα setup, μετά download ένα full-patch με RS και άντε το πολύ να θέλει 1-2 μικρά μετά και τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω RS account...μπορεις να μου στειλεις το wow.exe??οχι το launcher...το wow.exe...σας παρακαλω οποιος εχει 3.2.0 ας κανει upload το wow.exe να το κατεβασω(τελικα αυτο χρειαζομαι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εφαγες δυο ολοκληρες σελιδες για να καταφερεις να κανεις το wow να παιξει. το οποιο το καταφερνουν 9 χρονα κινεζακια με κλειστα τα ματια.

μηπως να το αφησεις το ριμαδι να πας πισω στο lineage

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εφαγες δυο ολοκληρες σελιδες για να καταφερεις να κανεις το wow να παιξει. το οποιο το καταφερνουν 9 χρονα κινεζακια με κλειστα τα ματια.

μηπως να το αφησεις το ριμαδι να πας πισω στο lineage

 

Δάκρυσα ρε :lol:!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εφαγες δυο ολοκληρες σελιδες για να καταφερεις να κανεις το wow να παιξει. το οποιο το καταφερνουν 9 χρονα κινεζακια με κλειστα τα ματια.

μηπως να το αφησεις το ριμαδι να πας πισω στο lineage

 

γιατι πειραζεις τον κοσμο κακο παιδι?:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το άλλο Σαββάτο είμαι B-A-C-K :-) στον Deadtulon. Μέχρι την Κυριακή το βράδυ θα υπογράφω αυτόγραφα όποιος θέλει ας κοπιάσει :P

 

To guild μου ξαναρχίζει μέχρι το τέλος του μήνα ως 10άρι πια αλλά δεν πολυψίνομαι για raiding. Κανένα VOA και πολύ μου είναι (αν με παίρνουν και εκεί με το outdated gear μου χαχα ξεφτίλα), επανέρχομαι κυρίως για να μαζέψω Pets και Mounts. *.GIF hunt ftw :lol:.

 

Btw το faction change ισχύει και τώρα έτσι?

 

Επίσης κάτι που με παραξένεψε. H πληρωμή με gamecard είναι φτηνότερη από την πληρωμή με credit card.....Δεν μπορώ να το καταλάβω ειλικρινά. Επίσης μιας και ποτέ δεν έχω πληρώσει με credit, αν βάλω 3μηνο billing θα μου σηκώσουν και τους 3μηνες αμέσως ή όχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...