Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απο το site της blizard μπορεις να παρεις το game και τα expansion σε ψηφιακη μορφη (το key αγοραζεις βασικα)

 

Εδω http://www.wow-europe.com

προσεξε να το αγορασεις απο το ευρωπαικο σαιτ, ΟΧΙ απο το αμερικανικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αποφάσισα να σταματήσω το wow και πουλάω το account μου με : 80ρη dk, 80ρη druid, 62 priest, 71 pala, 68 mage, 69 shaman, 61 rogos (όλοι hordes). Βρίσκονται όλοι στον ίδιο pvp server (twilight's hammer) με μεγάλο population και δυνατή ελληνική κοινότητα. Υπάρχουν οι πλήρεις συσκευασίες και όλα τα απαραίτητα στοιχεία (email, secret question/answer, serials) για οποιαδήποτε υπηρεσία της blizzard χρειαστούν, πχ αλλαγή ονομάτων, server κλπ. Προαιρετικά υπάρχει και το συλλεκτικό πλέον WotLK collector's edition πακέτο. Για περισσότερες πληροφορίες στείλτε pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες ειναι επειγον αν το δειτε και ξερετε απαντηστε..

 

εχω μπουχτισει με το install του WoW...πριν λιγο το αγορασα....εχω μπερδευτει....

 

βαζω μεσα το DVD...μου βγαζει ενα πορτοκαλι παραθυρο με ενα δρακο απο πισω και κανει το install...μετα απο μερικα λεπτα παει 100%....μου βγενει ενα παραθυρο μικρο και λεει create account και απο κατω Play Wow(κατι τετοιο)παταω play wow και μετα μου βγαζει ενα μικρο μπλε παραθυρο το οποιο κατεβασε κατι kilobyte και μετα μου εβγαλε να διαλεξω τη γλωσσα προτιμω...διαλεγω και μετα μου βγαζει ενα ιδιο παραθυρο με το αρχικο(πορτοκαλι με ενα δρακο στο φοντο) και λεει downloading&installing ...μετα απο λιγο παει 100% και αυτο(δεν καταλαβαινω..αφου εγινε install πριν..γιατι το ξαναεβγαλε αυτό)μετα παταω start game και μου βγαζει ενα μπλε παραθυρο (οχι το ιδιο με πριν)που λεει world of warcraft client patch....μετραει τις 100 και για να παει απο 10% στο 15% περναει ποση ωρα ...ελεος..σορρυ για την τοση λεπτομερεια της περιγραφης αλλα ειμαι εντελως ασχετος πριν λιγο πηρα το game..πειτε μου αν ολα οσα εχουν γινει ειναι φυσικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες ειναι επειγον αν το δειτε και ξερετε απαντηστε..

 

εχω μπουχτισει με το install του WoW...πριν λιγο το αγορασα....εχω μπερδευτει....

 

βαζω μεσα το DVD...μου βγαζει ενα πορτοκαλι παραθυρο με ενα δρακο απο πισω και κανει το install...μετα απο μερικα λεπτα παει 100%....μου βγενει ενα παραθυρο μικρο και λεει create account και απο κατω Play Wow(κατι τετοιο)παταω play wow και μετα μου βγαζει ενα μικρο μπλε παραθυρο το οποιο κατεβασε κατι kilobyte και μετα μου εβγαλε να διαλεξω τη γλωσσα προτιμω...διαλεγω και μετα μου βγαζει ενα ιδιο παραθυρο με το αρχικο(πορτοκαλι με ενα δρακο στο φοντο) και λεει downloading&installing ...μετα απο λιγο παει 100% και αυτο(δεν καταλαβαινω..αφου εγινε install πριν..γιατι το ξαναεβγαλε αυτό)μετα παταω start game και μου βγαζει ενα μπλε παραθυρο (οχι το ιδιο με πριν)που λεει world of warcraft client patch....μετραει τις 100 και για να παει απο 10% στο 15% περναει ποση ωρα ...ελεος..σορρυ για την τοση λεπτομερεια της περιγραφης αλλα ειμαι εντελως ασχετος πριν λιγο πηρα το game..πειτε μου αν ολα οσα εχουν γινει ειναι φυσικα...

Updates. Θα περιμένεις πολύ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ολα ειναι φυσικα ετσι??και κατι αλλο στο game απο το εικονιδιο στην επιφανεια εργασιας θα μπενω ή απο το Wow εικονιδειο μεσα στα program files?γιατι το δευτερο το δοκιμασα(πανω στον πανικο μου οτι κατι εχω κανει λαθος)και δεν βγαζει τιποτα

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 15:45 ----------

 

 

 

μπορω τωρα να βγαλω το DVD-ROM απο το PC?? η το χρειαζεται??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ολα ειναι φυσικα ετσι??και κατι αλλο στο game απο το εικονιδιο στην επιφανεια εργασιας θα μπενω ή απο το Wow εικονιδειο μεσα στα program files?γιατι το δευτερο το δοκιμασα(πανω στον πανικο μου οτι κατι εχω κανει λαθος)και δεν βγαζει τιποτα

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 15:45 ----------

 

 

 

μπορω τωρα να βγαλω το DVD-ROM απο το PC?? η το χρειαζεται??

Βγάλ'το. Θα το ανοίγεις κανονικά από την επ. εργασίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κατεβάσει πρώτα όλα τα patches που έχουν βγει από την εποχή του αρχικού παιχνιδιού μέχρι σήμερα και μετά θα μπορείς να παίξεις. Δηλαδή θα δεις αυτή την εικόνα με το downloading αρκετές φορές ακόμα. Ανάλογα και με το τι έχει κατέβει μέχρι τώρα, πιθανώς να μην προλάβεις να παίξεις μέχρι αύριο το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα ειναι στο 39%.....παιρνει 1% καθε 5 λεπτα νομιζω...κατα τα μεσανυχτα αν τελειωσει θα πρεπει τιποτα αλλο να κανω??μα καλα εγω ενα δεν καταλαβαινω ολοι οταν βαλατε WoW τοση ωρα περιμενατε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε εγω μπερδευτει με τα download...βασανιστηριο..αμα σου πω ποσα παραθυρα μου βγηκαν απο την ωρα που εβαλα μεσα το DVD...πρωτα βγηκε το install παραθυρο...Οκ φυσικο...μετα μολις ξαναπατησα play wow μου εβγαλε παλι install...(λολ?)..μετα βγηκε ενα μπλε παραθυρο που ανοιξε και εκλεισε μεσα σε 2-3 δευτερα(κατεβασε κατι kilobyte μονο αυτο προλαβα να δω)..μετα κσαναβγηκε ενα παραθυρο ομοιο με το πρωτο και εκτελεσε με εγκατασταση..πηρε λιγα λεπτα...μετα εκει που λεω Οκ τωρα θα μπω στο game (δεν εχω δει καν πως ξεκινα το wow περιμενα να δω κατι σαν l2)μου βγαζει ενα παραθυρο που λεει patch notes και 3.2.0 και κατι τετοια...και εκει ειμαι ακομα τωρα...εν το μεταξυ στο αγχος μου μηπως ολα τα παραπανω ειναι λαθος...ανοιγα .exe προγραμματα στην τυχη μεσα απο το φακελο του wow στα program files και φοβαμαι τωρα μηπως το εχω χαλασει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...