Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

βεβαια τώρα που βγαίνει το Αion Online k θα πατώσουν όλα πουλάτε τα account σας....

 

Ναι, standard... Τώρα που θα βγούν οι ιπτάμενες σερβιέτες, (chill copyright) θα τρέξουμε με τα χίλια να τα σκάσουμε. :lol::P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως και αν το παρατηρησες αυτο εγινε -συνειδητα- class με class σιγα σιγα.

 

 

Φυσικα και εγινε συνειδητα η blizzard επελεξε εδω και πολυ καιρο να βασισει το game στους casual/no skilled players (με την στροφη στους casual δεν διαφωνω ηθελε καψιμο παλια αλλα το παρακαναν)

 

Και το ωραιο ειναι οτι υπαρχουν ακομα αυτοι που βριζουν τους dk πχ επειδη ειναι faceroll class λες και υπαρχει ενα class που να θελει πραγματικο skill για να παιξεις...

 

Γενικα οσον αφορα το gameplay εχει γινει απιστευτα ρηχο παιχνιδι!

 

Οχι οτι παλια ηταν Θεικο βεβαια απλα εχει πιασει πατο, ακομα και brain dead να εισαι παιζεις wow μια χαρα

 

 

Οσο για το gear απλα το μοιραζουν χυμα πλεον μου θυμιζει test server που σου εδιναν τσαντες full epic gear

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βεβαια τώρα που βγαίνει το Αion Online k θα πατώσουν όλα πουλάτε τα account σας....

 

 

trolls this way------------->>>>>>>>>>>>>>>

Να φυγετε να πατε αλλου. Ετσι να φυγει η χλεμπα:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα έχουμε ξανακούσει αυτά...

 

Πολλάκις...

 

Επίσης επειδή αναφέρθηκε παραπάνω πως είναι δυνατόν να είναι ΟΛΑ τα class facerolling??? Γιατί αν είναι όλα μιλάμε για απίστευτο balance..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλάκις...

 

Επίσης επειδή αναφέρθηκε παραπάνω πως είναι δυνατόν να είναι ΟΛΑ τα class facerolling??? Γιατί αν είναι όλα μιλάμε για απίστευτο balance..

 

Το οτι ολα τα class εχουν απο ενα faceroll spec δεν τις κανει ισα και ομοια. Δεν ειναι τυχαιο που βλεπεις παντοτε στα statistics rogues, paladins, priests στις 3 πρωτες θεσεις και με τεραστια διαφορα απο αλλες class (γκουχ, γκουχ hunters) τοτε δεν μιλαμε για το απιστευτο balance αλλα για την απιστευτη βλακεια και ηλιθιοτητα.

 

Για WoW μιλας, οχι για Guild Wars.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βεβαια τώρα που βγαίνει το Αion Online k θα πατώσουν όλα πουλάτε τα account σας....

 

MilkCum.gif

 

Κάποια στιγμή θα τελειώσει και το wow, είναι βέβαιο. Αλλά από παιχνίδι της Μούφαsoft :lol:? ΚEK απλά :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βεβαια τώρα που βγαίνει το Αion Online k θα πατώσουν όλα πουλάτε τα account σας....

 

πάρτε το χαμπάρι ότι το WoW θα το ρίξει μονο άλλο Blizzard game. (βλ. Blizzard Fans)

 

ΔΕν ξερω ποσο δυσκολο ειναι να παιξεις lock τωρα,αλλα οταν επαιζα εγω αρκουσαν 2 κουμπια 8exhybkekqlg1m84s9u1.jpg

 

αυτή η pic εχει η βγει για όλα τα class .. care...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμ βέβαια, αφού όλοι κράζουν όλα τα classes.

 

ναι, αλλα εκτος από το δικό μου ξες ;)

 

εκτος κι αν έχεις 5-6 80αριδες και λίγο πολύ παίζεις με όλους. εκεί σταματας να κράζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που έχω 80αρίσει Pala και έχω λιώσει στα BGs, θεωρώ ότι ένας skilled mage είναι πολύ πιο imba από έναν skilled Pala.

 

Εκεί που δεν χρειάζεται ποτέ skills είναι στους locks. Χθες το βράδυ, me gankare συνεχώς ένας lvl 51 lock (εγώ έχω έναν mage lvl 59)

 

Έβγαζε το φουτανάκι, με ακινητοποιούσε (δεν ξέρω και πώς λέγονται τα spells, ούτε καν τα talent trees τους) χρησιμοποιούσα το every man, ξαναέκανε το ίδιο και μετά με κοπανούσε. Μιλάμε συνέχεια το ίδιο πράγμα, πάνω από 10 φορές ψόφησα με τον ίδιο ακριβώς τρόπο. Κόντεψα να σπάσω το PC από τα νεύρα.

Υπάρχει τρόπος να αποφύγω στο μέλλον παρόμοιες καταστάσεις, όχι τπτ άλλο, αλλά για να σώσω και το PC. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί που δεν χρειάζεται ποτέ skills είναι στους locks. Χθες το βράδυ, me gankare συνεχώς ένας lvl 51 lock (εγώ έχω έναν mage lvl 59)

 

"low level PeeVeePee is serious business" (λοου λεβελ πιβιπι ις σεριους μπισνες)

 

edit: (και μια ιστοριούλα)

 

όταν βγήκε το TBC ανέβαζα mage, 51 level sto Burning Steppes ετρωγα εναν 60αρι warrior με raid gear, ενώ εγώ ήμουν με πρασινακια και items από Scarlet Monastery ... μου τιν επεφτε και πρωτος γιατι δεν πιστευε το τι γινόταν.

 

"nerf mages !! WTF??!!111!!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"low level PeeVeePee is serious business" (λοου λεβελ πιβιπι ις σεριους μπισνες)

 

edit: (και μια ιστοριούλα)

 

όταν βγήκε το TBC ανέβαζα mage, 51 level sto Burning Steppes ετρωγα εναν 60αρι warrior με raid gear, ενώ εγώ ήμουν με πρασινακια και items από Scarlet Monastery ... μου τιν επεφτε και πρωτος γιατι δεν πιστευε το τι γινόταν.

 

"nerf mages !! WTF??!!111!!"

 

Μωρέ κι εγώ τα melee και ειδικά τους DKs με το Elemental τα έχω για πρωινό πλέον. Τους πούστηδες τους locks και τους huntards δεν μπορώ να παλέψω.

 

PS Το pet των mages γιατί κρατάει μόνο 45 secs? Μόνο 3 σκότωσα χθες σε 45 secs, δεν μπορεί να κρατάει 2 mins? :lol::P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρέ κι εγώ τα melee και ειδικά τους DKs με το Elemental τα έχω για πρωινό πλέον. Τους πούστηδες τους locks και τους huntards δεν μπορώ να παλέψω.

 

ρε μαν σορυ αλλα απο αυτα που σε ακουω να λες, το μονο που καταλαβαινω ειναι πως δνε εχεις ιδεα απο WoW. οταν καταλαβετε οτι απλα πλεον κανενα class δεν ειναι φτιαγμενο για να 'τους εχει' ολους, τοτε ισως να φχαριστηθητε game.

Πολυ φοβαμαι πως αν η αποψη σου τωρα ειναι οτι τα melee πχ οπως λες τα εχεις για πρωινο, στα 80 θα φας μεγαλη πικρα...

Η αληθεια ειναι οτι πλεον εχει επελθει πολυ καλο balance στα classes, κακα τα ψεμματα. Ουτε τα πρωτα rogueish γ@μησια, ουτε τα TBC druid γ@μησια ουτε τρελα πραγματα.

Το skill ειναι πλεον ο βασικος κυριαρχος του παιχνιδιου και αυτο απο οτι φαινεται ξινιζει πλεον σε μερικους. Κ γω θυμαμαι τον rogue μου πριν απο 4 χρονια που πρωτοβγηκε το game να καθαριζει 5man parties. Αυτο ηταν καλυτερο ? Μικροδιορθωσεις χρειαζονται ακομα κατα τη γνωμη μου σε dk και retries. Ακου λεει τα melee τα εχω για πρωινο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...