Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό έχει γίνει παλιά; Πόσο παλιά; Γιατί όλοι οι φίλοι μου που είναι 80 αισίως είναι ορατοί απο το tbc κανονικά.. Δεν χρειάστηκε να πάω 71 για να τους δώ(τεσπα να εγκαταστήσω το 3ο παιχνίδι). Και βασικά αυτό σημαίνει οτι τέρμα το boosting? Δεν θα μπορώ να πάω δλδ σε μεγαλύτερα instance να παίρνω παλιό και νέο char και να xpάρω; Περίεργο μου ακούγεται.

Πάντως το οτι θα αλλάξει το terrain σημαίνει οτι θα αλλάξουν και τα quest σίγουρα. Αν αυτό το content είναι διαθέσιμο εκ των πραγμάτων σε όλους τότε τι κερδίζει ένας χαβαλές player απο αυτό; Τα goblin/worgen και 5 lvl? Weird stuff. Εκτός αν οι περιοχές του cataclysm γίνουν high lvl και απλά μείνουν λιγότερες τριγύρω για 1-40 να παλεύει όποιος ξεκινήσει τώρα ;p

 

 

Αυτο που λες οντως ισχυει και εχεις δικαιο.Απλα αυτο θα συμβαινει στο cataclysm που αλλαζει την Azeroth.Αυτο ειχαν πει στην αρχη που ειχα γραψει αλλα απ οτι ειδα ολοι νεοι και μεγαλυτερα lv θα βλεπουν τα ιδια.

Αυτο αποδικνυεται απο οτι π.χ τα orc και troll απο το 1 lv θα ξεκινανε απο την Azshara και οχι απο την περιοχη (Durotar) που βρισκετε η Ogrimmar οπου δεν θα υφισταται πλεον σαν πολη...αρα ολα θα ειναι κοινα για ολους οπως εχει υπωθει και πιο πανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

λοιπόν θέλω λίγο την βοηθειά σας μετα απο 4 χρόνια wow και χωρις αγοραπωλησιες παράνομες, και έχοντας σταματήσει το wow, απλα πλήρωνα συνδρομή <--- μαζόχα,με είχαν hackarei μετα πολλά κατάφερα να πάρω πίσω το account εν μέρει όπως τελικά αποδείχτηκε γιατί με ξανα hackaran πρόσφατα, αλλα πλεόν μου έστειλε e mail η blizzard και μου ανακοίνωσε το ban, διότι, ο hacker θεώρησε λογικό να χρησιμοποιήσει το account μου, για να spammarei στο trade διάφορα για Power lvl κτλ κτλ.Προφανώς, το account δεν θα μπορω να το πάρω πίσω ποτε, και ετσι σκεφτομαι να αρχίσω απο την αρχη (μην κράξετε).μετα πολλά, θα ηθελα λίγο να με helparete με την επιλογη ανάμεσα στους παρακάτω παίχτες, Priest,shamman,paladin,hunter, ειναι οι μοναδικοι που δεν ειχα ανεβάσει και δεν τους ξέρω καθόλου όμως. Μ αρέσει το heal αλλα και το dps, ,οπότε, η επιλογή θα έχει να κανει με το lvl up(ευκολία κτλ) κλείνω προς τον Priest η αληθεια ειναι, καθε βοήθεια ευπρόσδεκτη. συγνωμη εαν σας κούρασα και ευχαριστώ εκ των προτέρων για την βοήθειά σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Priest εχει ίσως το πιο αργό lvl up αλλά εμένα μ'αρέσει πολύ. Αυτή τη στιγμή θεωρώ τοπ τους paladins αφού σε ότι κανουν dps, heal, tank είναι στις τοπ classes ενω εδιαφέρον παρουσιάζει ο Elemental shaman.. Για φαστ lvl up huntrer :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα ο pala είναι τρελά boostarismenos και μπορείς να κάνεις τα πάντα

καλά και σε pve (lvlup,inst) και σε pvp.Για μένα όμως πιο ενδιαφέρουσα κλάση είναι ο priest με όλες τις αδυναμίες και τα πλεονεκτήματά του.

ο hunter από την άλλη είναι για γρήγορο lvl up και dps καλό αλλά τον βρίσκω εξαιρετικά βαρετό.Οπόtε θα σου έλεγα

priest και μετά pala .Shaman δεν έχω αγγίξει οπότε δεν μπορώ να σου πω 100% αλλά για μην παίξω μάλλον δεν βρήκα

κάτι ενδιαφέρον σε αυτόν :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν θέλω λίγο την βοηθειά σας μετα απο 4 χρόνια wow και χωρις αγοραπωλησιες παράνομες, και έχοντας σταματήσει το wow, απλα πλήρωνα συνδρομή <--- μαζόχα,με είχαν hackarei μετα πολλά κατάφερα να πάρω πίσω το account εν μέρει όπως τελικά αποδείχτηκε γιατί με ξανα hackaran πρόσφατα, αλλα πλεόν μου έστειλε e mail η blizzard και μου ανακοίνωσε το ban, διότι, ο hacker θεώρησε λογικό να χρησιμοποιήσει το account μου, για να spammarei στο trade διάφορα για Power lvl κτλ κτλ.Προφανώς, το account δεν θα μπορω να το πάρω πίσω ποτε, και ετσι σκεφτομαι να αρχίσω απο την αρχη (μην κράξετε).

 

Μπορείς να το πάρεις πίσω το account αν ασχοληθείς λίγο.

Πρέπει να τους στείλεις μια φωτοτυπία της ταυτότητας σου κάνουν μερικές μέρες αλλά σου το δίνουν πίσω.

Είναι πολύ πιο εύκολο από το να ξεκινήσεις από την αρχή.

Εκτός αν είχες βάλει ψεύτικα στοιχεία στην αρχή όταν έκανες το account....τότε δύσκολα.

Κάτι ανάλογο έγινε σε μένα πριν από κάνα 8μηνο που πιάστηκα αδιάβαστος μια μέρα και κόλησσα trojan και σε 15 μέρες με μερικά email και συνενοήσεις το πήρα πίσω.

Επίσης σιγουρέψου οτι ξεφορτώθηκες το wow trojan γιατί τα περισσότερα anti-trojan δεν τα βρίσκουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε saxon έκανα την διαδικασια που λες αλλα πρώτον δεν μου απαντησε κανεις υπεύθυνος απο δαυτους και δευτερον ειναι λεει μονιμο ban τεσπα,εφτιαξα εναν warlock τελικα undead στον ravencrest και τον ανεβαζω σιγα σιγα ακομη με ενθουσιαζει η ιδεα του priest Ομως ρε γαμωτο τεσπα σας ευχαριστω όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε saxon έκανα την διαδικασια που λες αλλα πρώτον δεν μου απαντησε κανεις υπεύθυνος απο δαυτους και δευτερον ειναι λεει μονιμο ban τεσπα,εφτιαξα εναν warlock τελικα undead στον ravencrest και τον ανεβαζω σιγα σιγα ακομη με ενθουσιαζει η ιδεα του priest Ομως ρε γαμωτο τεσπα σας ευχαριστω όλους.

 

ερωτηση:επεζες απο ιντερνετ καφε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα μακράν το περισσότερο fun το έχει ο mage και έχει και αρκετά καλό ρυθμό στο lvl up.

Χώρια που στο PvP στο οποίο έχω ξεσκιστεί (τα τελευταία 10 lvls τα έχω πάρει από τα bgs) τινάζεις τα νεύρα του άλλου στον αέρα με τα sheep και με τα frost nova.

 

Μόνο με DK με το death grip τα ψιλοβρίσκω σκούρα και κλασικά με τους πστηδες τους locks που απλά σου ρίχνουν μία και όσο και να τρέχεις ψοφάς.

 

Και μετά κλαίγονται για τους Palas. Αν είναι δυνατόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα μακράν το περισσότερο fun το έχει ο mage και έχει και αρκετά καλό ρυθμό στο lvl up.

Χώρια που στο PvP στο οποίο έχω ξεσκιστεί (τα τελευταία 10 lvls τα έχω πάρει από τα bgs) τινάζεις τα νεύρα του άλλου στον αέρα με τα sheep και με τα frost nova.

 

Μόνο με DK με το death grip τα ψιλοβρίσκω σκούρα και κλασικά με τους πστηδες τους locks που απλά σου ρίχνουν μία και όσο και να τρέχεις ψοφάς.

 

Και μετά κλαίγονται για τους Palas. Αν είναι δυνατόν.

 

Τί level ήσουν όταν ξεκίνησες το level up με τα BG's και πόσο experience παίρνεις περίπου ανά BG? Ξεκίνησα έναν Death Knight χθες και λέω να τον ανεβάσω κυρίως με pvp (αν αξίζει το χρόνο και το κόπο βέβαια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί level ήσουν όταν ξεκίνησες το level up με τα BG's και πόσο experience παίρνεις περίπου ανά BG? Ξεκίνησα έναν Death Knight χθες και λέω να τον ανεβάσω κυρίως με pvp (αν αξίζει το χρόνο και το κόπο βέβαια).

 

Aξιζει γιατι θα εχεις και ετοιμο honour για ξοδεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...