Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχεις χάσει πολλά από τι φαίνεται :P

 

Καταρχάς το +5% spirit κάθε άλλο παρά κακό ήταν για priest. Τώρα είναι +1%

 

Το perception έφαγε τρελή nerfα και πλέον είναι passive ability

 

To diplomacy παραμένει ως είχε

 

Και πλέον πήραμε το "everyman for himself"-----) Removes all movement impairing effects and all effects which cause loss of control of your character. This effect shares a cooldown with other similar effects.

 

Tο νέο stoneform είναι ακριβώς όπως το παλιό μόνο που δεν σου δίνει immunity για κάποιο χρόνο πλέον. Aκριβώς το ίδιο ισχύει και για το wotf :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχεις χάσει πολλά από τι φαίνεται :P

 

Καταρχάς το +5% spirit κάθε άλλο παρά κακό ήταν για priest. Τώρα είναι +1%

 

Το perception έφαγε τρελή nerfα και πλέον είναι passive ability

 

To diplomacy παραμένει ως είχε

 

Και πλέον πήραμε το "everyman for himself"-----) Removes all movement impairing effects and all effects which cause loss of control of your character. This effect shares a cooldown with other similar effects.

 

Tο νέο stoneform είναι ακριβώς όπως το παλιό μόνο που δεν σου δίνει immunity για κάποιο χρόνο πλέον. Aκριβώς το ίδιο ισχύει και για το wotf :-)

 

Δηλαδη σπαει και το fear και το disoriented ? Πολυ καλο buffaρισμα εκαναν στους humans

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δηλαδη σπαει και το fear και το disoriented ? Πολυ καλο buffaρισμα εκαναν στους humans

 

μου αρέσει ρε Yperaspisth να σε βλέπω να λες σε κάποια topics για τους SSDs και τα 30gb που υποτίθεται ότι πιάνει το WoW στο δίσκο σου ενώ έχεις σταματήσει να παίζεις τόσο καιρό :o

 

(αν δεν έχεις σταματήσει εδώ και καιρό δεν δικαιολογείται να μην τα ξέρεις αυτά :o )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη σπαει και το fear και το disoriented ? Πολυ καλο buffaρισμα εκαναν στους humans

 

Αφαιρεί τα πάντα :-)

 

μου αρέσει ρε Yperaspisth να σε βλέπω να λες σε κάποια topics για τους SSDs και τα 30gb που υποτίθεται ότι πιάνει το WoW στο δίσκο σου ενώ έχεις σταματήσει να παίζεις τόσο καιρό :o

 

(αν δεν έχεις σταματήσει εδώ και καιρό δεν δικαιολογείται να μην τα ξέρεις αυτά :o )

 

Το ότι δεν παίζει δεν σημαίνει ότι το έχει κάνει uninstall ή ότι δεν κατεβάζει τα patches. Είχα 6 μήνες στο παρελθόν κοντά να το πιάσω και πάντα ήταν up to date. Και τώρα που είμαι σχεδόν 3 μήνες μακριά πάλι up to date είναι :lol:

 

Το περίεργο είναι ότι δεν ενημερώνεται. Δεν ξέρω κανέναν που να σταμάτησε και να μην είναι ενημερωμένος για το τι συμβαίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι δεν παίζει δεν σημαίνει ότι το έχει κάνει uninstall ή ότι δεν κατεβάζει τα patches.

 

Αυτο....

 

 

Παντως αλλες εποχες επαιζα ωρες ατελειωτες και εμπαινα και στο WoW europe να κραξω τον Kalgan που ειχε ξεφτιλισει τους paladins. Τωρα εχω κανει καλη αποτοξινωση και δεν μπαινω στο forum. Ομως τωρα με το cataclysm κατι με τσιγκλαει ,αλλα νομιζω οτι θα αντισταθω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

σοβαρά τώρα υπάρχει περίπτωση να πιάνει 30gb το folder του WoW από τα addons?

 

καθαρό installation με TBC & WotLK fully updated πάει 14.6gb...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σοβαρά τώρα υπάρχει περίπτωση να πιάνει 30gb το folder του WoW από τα addons?

 

καθαρό installation με TBC & WotLK fully updated πάει 14.6gb...

 

Υπερβολη μου ηταν αυτο. Εμενα πιανει παντως 20gb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

5gb σε addons? :o

 

βγήκαν pr0n addons? :P

 

υπερβολή αλλά την χρησιμοποιούσες ως επιχείρημα :o

 

μου αρέσει που έλεγες για ξερόλες σε άλλο topic...

Επεξ/σία από ThReSh
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον απλώς δεν σβήνει τα patches μέσα από τους φακέλους όταν τα κατεβάζει.

 

xμμμμ :cry:

 

 

Παντως σχετικα με το παιχνιδι σκεφτομαι να επιστρεψω μονο και μονο ,γιατι ακουγεται οτι μπορει να επιστρεψει το παλιο καλο WoW. Σιχαθηκα τις κωλοπεριοχες του BC και αναμενω τις νεες περιοχες στην azeroth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Chill το "everyman for himself" μοιραζεται το cooldown με το pvp τρινκετ. O human και παλι ενα pvp trinket εχει απλα στην θεση του βαζει ενα αλλο trinket της αρεσκειας του και παιζει με δυο pve trinkets.

Το stoneform του dwarf ομως δεν μοιραζεται το cd του με το pvp trinket. Φορας το pvp τρινκετακι σου, εχεις και το stoneform σαν δευτερο pvp τρινκετ για τα μεγαλα ζορια.

 

Και δεν ειναι μονο το criple, ειναι και το wound. Κανεις combo stoneform-> desperate prayer και o rogue τριβει τα ματια του.

 

Το sting του hunter που σε κοιμιζει εσυ πρεπει να χαλασεις τρινκετ υποχρεωτικα. Ο dwarf αν θελει δε χαλαει το τρινκετ και usarei stoneform.

 

Αστο μη το ψαχνεις ο dwarf στο pvp και παλι πρωτος ειναι με διαφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...