Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω παντα νικαω σε ολα τα bg γιατι παιζω premade

 

 

Ναι αλλά για να μπεις σε premade θέλει να έχεις κάτι από gear πρώτα...resil κτλπ.

Με τον τρόπο που παίζουν οι allies για να πάρεις το helmet που θέλει 49600 honor πρέπει να κάνεις την καρδιά σου πέτρα για πολύ καιρό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σαν πορδή θα πεταχτώ και θα πώ κι εγώ πως στο battlegroup μου στο 80% των περιπτώσεων κερδίζανε οι σύμμαχοι, ειδικά στην κοιλάδα του αλτερακ το ποσοστό ήταν ακόμη πιο αισχρό. τεσπα, αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν έχει τύχει κανείς σας να χρησιμοποιήσει την τηλεφώνικη εξύπηρέτιση της blizzard(για επανάκτηση λογαριασμού πχ)Αν ο λογαριασμός είναι ενεργός ακόμα και μπόρω να τους δώσω ότι θέλουν(στοιχεία του, μυστική ερώτηση και τα πάντα) είναι δυνατόν να λυθέι το θέμα με ένα τηλεφώνημα ή θα ξεκινήσει έρευνα και βράσε φακιές??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά για να μπεις σε premade θέλει να έχεις κάτι από gear πρώτα...resil κτλπ.

Με τον τρόπο που παίζουν οι allies για να πάρεις το helmet που θέλει 49600 honor πρέπει να κάνεις την καρδιά σου πέτρα για πολύ καιρό...

 

Θα διαφωνησω μαζι σου, οι σερβερ ειναι τοσοι πολλοι που απο στατιστικης αποψης ειναι φυσης αδυνατο οι alliance γενικα και αοριστα να χανουν παντου. Στον Chromaggus που βρισκομαι εγω και παιζω Human warrior, AV δε χανω ποτε σχεδον, μιλαμε για παρτυ κανονικα!

 

Στα υπολοιπα bg αν κρινω απο τα στατιστικα των νικων-ηττων μου στο armory υπαρχει μια ισσοροπια με ενα μικρο βαρος στη μερια των alliance που νικανε συχνοτερα. Ειναι θεμα τυχης, ειναι θεμα season μιας και ειμαστε στα τελειωματα και πολλοι ειναι inactive, ειναι τα Migrates..παιζουν πολλα ρολο, παντως εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος αυτη τη στιγμη παντα απο το σερβερ μου και σε πληροφορω μεσα σε 1 εβδομαδα εχω μαζεψει παρα μα παρα πολυ honor πιστεψε με, ικανο να παρω οχι μονο το helmet με τα κοντα 50κ honor αλλα τουλαχιστον 4 items...

 

επισης αν το προβλημα σου ειναι το honor...δε θελει κοπο θελει τροπο, κανε μια πετυχημενη WG και μετα λιωσε heroics, θα βγαλεις τοσα stone keeper shards που σε συνδυασμο με bgs και pvp daily quests θα εκτοξευσουν το honor σου. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα διαφωνησω μαζι σου, οι σερβερ ειναι τοσοι πολλοι που απο στατιστικης αποψης ειναι φυσης αδυνατο οι alliance γενικα και αοριστα να χανουν παντου. Στον Chromaggus που βρισκομαι εγω και παιζω Human warrior, AV δε χανω ποτε σχεδον, μιλαμε για παρτυ κανονικα!

 

Στα υπολοιπα bg αν κρινω απο τα στατιστικα των νικων-ηττων μου στο armory υπαρχει μια ισσοροπια με ενα μικρο βαρος στη μερια των alliance που νικανε συχνοτερα. Ειναι θεμα τυχης, ειναι θεμα season μιας και ειμαστε στα τελειωματα και πολλοι ειναι inactive, ειναι τα Migrates..παιζουν πολλα ρολο, παντως εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος αυτη τη στιγμη παντα απο το σερβερ μου και σε πληροφορω μεσα σε 1 εβδομαδα εχω μαζεψει παρα μα παρα πολυ honor πιστεψε με, ικανο να παρω οχι μονο το helmet με τα κοντα 50κ honor αλλα τουλαχιστον 4 items...

 

επισης αν το προβλημα σου ειναι το honor...δε θελει κοπο θελει τροπο, κανε μια πετυχημενη WG και μετα λιωσε heroics, θα βγαλεις τοσα stone keeper shards που σε συνδυασμο με bgs και pvp daily quests θα εκτοξευσουν το honor σου. ;)

 

Από όλο το post κρατάω το Chromaggus και έρχομαι :)

Αν και η κατάσταση βελτιώθηκε στο battlegroup...αρκετές νίκες τελευταία στα bgs, στο WG που είναι server based και όχι battlegroup συνεχίζουμε να μην έχουμε δει νίκη επί μια εβδομάδα...χωρίς πλάκα.

Οταν είναι 200 vs 5 το tenacity δεν βοηθάει και πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από όλο το post κρατάω το Chromaggus και έρχομαι :)

Αν και η κατάσταση βελτιώθηκε στο battlegroup...αρκετές νίκες τελευταία στα bgs, στο WG που είναι server based και όχι battlegroup συνεχίζουμε να μην έχουμε δει νίκη επί μια εβδομάδα...χωρίς πλάκα.

Οταν είναι 200 vs 5 το tenacity δεν βοηθάει και πολύ.

 

Καλύτερα περίμενε ακόμα ,γιατί με το νέο patch λογικά την άλλη εβδομάδα που ξεκινά η νέα arena season θα μπορείς να αλλάξεις και faction οπότε οι ισορροπίες σε κάθε server θα αλλάξουν.Τουλάχιστον στον δικό μου stormscale

θα αλλάξουν τελείως.Σχεδόν τα 3/4 των παικτών που μιλάμε θα αλλάξουν faction.Φαντάζομαι και σε άλλους servers το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από alliance να γίνεις horde και vise versa :-)

 

Είναι γνωστή εδώ και καιρό η συγκεκριμένη προσθήκη, έναντι χρηματικού αντιτίμου φυσικά (αλίμονο :P)

 

Αυτό είναι η μεγαλύτερη μλκια που θα μπορούσαν να κάνουν ποτέ.

 

Θα μαμήσουν το υπάρχον population σε όλους τους servers. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι ναι........τώρα που το fear ward δεν είναι δυνατό να σας εξασφαλίσει θέση σε καλό guild αφήνετε χωρίς πολλά πολλά πίσω το κακάσχημο κοντόχοντρο τριχωτό παρελθόν σας :lol:

 

 

Μην με παρεξηγείς radiatedsoul απλά το "omg n00b γιατί παίζεις human priest και όχι dworf" ακόμα με στοιχειώνει :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol ωραιος ρε chill :)

ομως οι dwarf ακομα ,μετα απο τοσα χρονια, ειναι οι καλυτεροι για pvp.

 

αν διαλεγα horde priest ομως, θα επαιρνα μονο undead

 

Να ρωτήσω εγώ κάτι ? Αφού βάζουν τέτοιου είδους feature γιατί δεν κάνουν και αλλαγές από ally to ally και από horde to horde δηλαδή από human > night elf ξέρω γω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol ωραιος ρε chill :)

ομως οι dwarf ακομα ,μετα απο τοσα χρονια, ειναι οι καλυτεροι για pvp.

 

αν διαλεγα horde priest ομως, θα επαιρνα μονο undead

 

Vanilla wow ήταν pretty μακράν ο καλύτερος pvpάς και pveάς.

 

Tbc ήταν ο καλύτερος pvpάς priest.

 

Πλέον προτιμώ το everyman for himself από το nerfed stoneform. 1 free trinket > 1 remove από crippling.

 

Plus το l00k. Τα δικά μου pixel είναι πιο όμορφα από τα δικά σου νια νια νια :lol:

 

'Ακουσα ότι το σκέφτονται και αυτό κάποια στιγμή...

 

Αν δουν ότι υπάρχει ζήτηση.......σαφώς και θα το κάνουν :-).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vanilla wow ήταν pretty μακράν ο καλύτερος pvpάς και pveάς.

 

Tbc ήταν ο καλύτερος pvpάς priest.

 

Πλέον προτιμώ το everyman for himself από το nerfed stoneform. 1 free trinket > 1 remove από crippling.

 

Plus το l00k. Τα δικά μου pixel είναι πιο όμορφα από τα δικά σου νια νια νια :lol:

 

 

 

Αν δουν ότι υπάρχει ζήτηση.......σαφώς και θα το κάνουν :-).

 

Οπα εχω χασει επεισοδια. Αλλαξαν τα racials για τους humans? Εγω εχω μεινει στο perception(που για να δεις τον rogue επρεπε να ηταν διπλα σου) και το τρισαθλιο +5% spirit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...