Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα σε σκοτώνω με τις ροζ pigtails μου :P

 

Τρέμε, green slime

 

GNOMES > GOBLINS :lol:

 

Δεν το περίμενα πάντως. Το gnomάκι με το Benediction τα σπάειιιιιιιι

 

Έχω πωρωθεί άσχημα. Ανανέωση της συνδρομής ASAP. Skia σε περιμένω, άσε τις ιπτάμενες σερβιέτες του AION και έλα back στο θρύλο των MMO!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Moνο εγω ξενερωσα;

 

Καλύτερα τώρα :lol:?

 

blizzbabe.jpg

 

Αυτή είναι η παρουσιάστρια για τα μικρά-μικρά στον περιβάλλοντα χώρο του event.

 

Πλέον βλέπω το stream και σε HD. Είτε υπήρχε κάποιο prob στην blizz και το φτιάξανε, είτε το κοινό που πλήρωσε για την υπηρεσία αποτελείται από παίχτες του world of warcraft και μόνο (τώρα ασχολείται με το diablo και μετά έχει sc2 το menu)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι ποτε ολα αυτα ?

 

Πολλοι μιλησαν για Μαιο 2010....αλλα blizzard ειναι αυτη ποτε δεν ξερεις

Αναμενο παντως το Cataclysm.Αν δεν εκανε τιποτα για το wow τωρα πολλοι θα μετακομιζαν προς Aion μερια...welcome to Azeroth κυριως για τους παλιους παικτες που το εχουν ηδη εγκαταλειψει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι ποτε ολα αυτα ?

 

Κοίτα λογικά προς τον Μάιο γιατί η Blizz είχε πει ότι θα βγάζει ένα expansion

κάθε χρόνο και ο νο1 developer της είχε θέσει σαν max τα 5 expansion.

Πάντως για την Azeroth πολύ καλό που την "ενεργοποιούν" πάλι αν και θα έπρεπε να έχουν και επιλογή με ξεχωριστό server για όσουσ θέλουν να παίζουν μέχρι 60 μόνο ,όπως ήταν το 1ο τους πλάνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εκεί που έχουμε ξενερώσει τη ζωή μας και παίζουμε μόνο με έναν mage PvP και το μόνο που γουστάρουμε είναι το lvling στα bgs έρχεται η Blizz και μας κλειδώνει πάλι.

 

Flying mounts στο Azeroth? Worgen druid? DMs HC?

 

Ποιά Aion και κολοκύθια τούμπανα?

 

Ladies and gents welcome back to the World of Warcraft. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου εδωσαν tauren paladin ,γιατι οχι και worgen paladin ή gnome paladin ή orc paladin? Λες και τους νοιαζει το lore. Αφου τα εχουν ξεσκισει ολα

 

Προσωπικά χέστηκα αν ο αντίπαλος θα είναι orc ή goblin ή σερβιέτα που λέει κι ο chill :lol:

αρκεί να είναι όσο πιο balanced γίνεται τα classes σε συνδυασμό με τα racials.

 

Από εκεί και πέρα, εγώ που έπαιζα warcraft πρό πολλών ετών και μόλις το τερμάτισα το παράτησα, δεν θυμάμαι Χριστό από το lore, οπότε ποσώς με ενδιαφέρει.

 

Το gameplay είναι αυτό που σε κάνει να μένεις σε αυτό το game και το λέω αυτό εγώ, που πριν ξεκινήσω να παίζω είχα σοβαρότατους ενδοιασμούς λόγω γραφικών, τους οποίους τελικά αντιπαρήλθα λόγω gameplay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά χέστηκα αν ο αντίπαλος θα είναι orc ή goblin ή σερβιέτα που λέει κι ο chill :lol:

αρκεί να είναι όσο πιο balanced γίνεται τα classes σε συνδυασμό με τα racials.

 

Από εκεί και πέρα, εγώ που έπαιζα warcraft πρό πολλών ετών και μόλις το τερμάτισα το παράτησα, δεν θυμάμαι Χριστό από το lore, οπότε ποσώς με ενδιαφέρει.

 

Το gameplay είναι αυτό που σε κάνει να μένεις σε αυτό το game και το λέω αυτό εγώ, που πριν ξεκινήσω να παίζω είχα σοβαρότατους ενδοιασμούς λόγω γραφικών, τους οποίους τελικά αντιπαρήλθα λόγω gameplay.

 

Eγω το ξεκινησα το παιχνιδι λογω lore και το σταματησα λογω καταστροφης του lore.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Holy Cow είναι το πρόβλημα? Θα μπορούσαμε να βρούμε πολλά ανεξήγητα βασιζόμενοι στο lore σε κάθε expansion αλλά δεν θα είχε νόημα. Έχουμε 2 factions τα οποία κατά κάποια τρόπο πρέπει να είναι balance, δίνουμε druid και paladin στους hordάδες, δίνουμε shamanια στους alliance, φτιάχνουμε και ένα υπόβαθρο, υποτυπώδες ή μη για να τα αιτιολογήσουμε και that's it :-). Μιλάμε για έναν δυναμικό και όχι στατικό fantasy world εξάλλου. Στο world of warcraft μάθαμε ότι δεν θα πρέπει να δεχόμαστε τίποτα a priori.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...