Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν ξεφυγουν απο την αφοσιωση τους στην Αρενα και το γυρισουν στο World PvP kαι BGs στον ανασχεδιασμενο Azeroth και αν μαθαν τα γελοια και απιστευτα λαθη του WotLK τοτε θα ειμαι σιγουρα διατεθειμενος να του ριξω μια ματια και εγω αν εχω την ορεξη και μου εξιταρει το ενδιαφερον. Προς το παρον απλα παρατηρω τις εξελιξεις εκτος game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα εχει λεει νεους συνδιασμους race/class.

Θα δουμε δηλαδη gnome priest αλλα ρε γαμωτο δε βλεπω πουθενα να γραφει για tauren rogue, αυτο ηθελα πολυ να το δω, κριμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βάζω σε spoilertag καλού κακού

 

 

Χμμμμμ μετά από τόσες χιλιάδες χρόνια τα nelfάκια βγήκαν προς αναζήτηση μαγείας :-o? Δεκτό το QQ +για τους άλλους συνδυασμούς αλλά αυτό παράπαει :-(

 

Τα όσα λέει για τη new horde δεν τα έπιασα? Θα διαιρεθούν οι hordαδες μετά από αυτά τα events ή θα γίνει killable ο παπάρης ο hellscream (πράγμα το οποίο εύχομαι γιατί τον μισώωωωωω, αντιπαθέστατος όσο δεν πάει, καθαρό "ΟΥΓΚ" ορκ :lol:).

 

Deathwing super, Azshara super double wow - έλα να σκάσει μύτη το πιο hawt naga asap αν και θα την προτιμούσα στην high elfική της μορφή σε κανά cot -, Malfurion lolz ποιος τον ξύπνησε τον παπάρη :lol:, Medan αδιάφορος για εμένα λόγω Garona.

 

Looks good και tbh με βάρεσε η πώρωση στον εγκέφαλο. Ακόμα και αν δεν είχα κλείσει live streaming για την επόμενη βδομάδα μετά από αυτά στάνταρ θα το έκανα.................

 

 

 

Τέλος.....

 

Gnome priest?

Gnome priest :-o?

GNOME PRIEST?

GNOME PRIEST :-o?

GNOME PRIESTTTTTTTTTTTTTTTTTTT <3 <3 <3 <3 <3 <3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τουλάχιστον θα επιτρέπεται επιτέλους το flying στο Azeroth...

 

Oxι παντου ομως γιατι οπως διαβασα θελουν να προμοταρουν και λιγο το world PvP. Παραδειγμα η Onyxia θα παραμεινει ως no fly zone και δεν θα υπαρχει "κοντινο" fly path. Μου αρεσει σιγουρα σαν ιδεα, αντε να ξαναζωντανεψει το ganking γιατι εχει "φλωρεψει" πολυ ο κοσμος και ιδιαιτερα αυτοι στους PvP servers που δεν θελουν να τους διακοπτει κανεις (ελεος, γι αυτο μπηκες σε PvP server ρε φιλε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Flying mount@azeroth means οριστικό R.I.P. στο ήδη deader than dead outdoor pvp.

 

Ikaruga, αν δεν με απατά η μνήμη μου υπάρχει ένα fp σε μια σχετικά νέα neutral goblin βάση στη Dustwallow Marsh οπότε μάλλον μοναδικό σημείο pvp εκεί θα μείνει........η Tabetha :lol:.

 

Το Greymane Wall βρίσκεται σε horde territory. Έλεγα ότι εκεί θα γίνει το νέο alliance λιμάνι..........τώρα τι να πω.

 

Πάντως το story πίσω από την εισαγωγή goblin/worgen είναι τζιτζι. Ευελπιστώ να μας κάνουν να ξεχάσουμε γρήγορα την starting area των dk.

 

Τέλος human/worgen μορφές έχουμε δει ήδη στο silverbrook@Grizzly Hills :) Ελπίζω η μεταμόρφωση του νέου race να γίνεται καλύτερα από αυτήν που βλέπουμε στο silverbrook.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'την στιγμή που βγήκαν τα bgs χάθηκε και το world pvp.Πριν υπήρχε το Light Hope's Chappel που γινόταν το έλα να δεις.Βγήκε το WSG και μετά το ΑV και πάει το world pvp.Στη είσοδο του Blackrock ότι γινόταν και μετά τίποτα.

Το μόνο καλό που βλέπω στο expansion είναι τα goblin και worgen σαν νέες φυλές και ότι δεν θα έχουμε νέα περιοχή.

Από εκεί και πέρα όλα τα ίδια ελλείψει φαντασίας από Blizzard

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Level Cap

The level cap in the next expansion will be slightly lower than expected this time around; 85 Προτειμουσα να μεινει 80

2) New Classes

Cataclysm doesn't introduce any new classes to the game. Instead, Blizzard have offered more race and classes combinations to players. The Some of these have alreadly been datamined from the 3.2.2 Test Realms. The An Injured Colleague quest and it's new Night Elf counter-part help to introduce the lore for these new race and class combinations, so we can probably expect to see more of these for some of the less traditional ones.

DWARF SHAMAN ? ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΡΕ BLIZZARD ?

3) To Wow φτανει στο τελος του ...οσο αρμεξε αρμεξε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ντάξει tyrs hand, απίστευτα gank stories για 2 έτη κοντά. Θυμάμαι αρχές που πήγαινα για κανένα φραγκάκι και με πέτσωναν συνέχεια και πάντα μα πάντα βρισκόταν εκεί το πιο /respect undead rogue με το όνομα Panos στον THammer που στην κυριολεξία κατέβασε τους allies πέντε πέντε. Θυμάμαι εποχές που έκανα το quest με το μήλο από western plaguelands - failed συνέχεια για να το ξαναπαίρνω - όπου παίρνεις την μορφή των scarlet, όλα τα τα mobs εκεί γινόντουσαν friendly και gankαρες ότι κόκκινο υπήρχε :lol:. Μετά με alliance @ LB κάναμε μια greek ganking team με την ονομασία "avengers with rams" :lol: επειδή μόλις είχαμε πάρει τα λευκά ram από AV και κάναμε κάθε βράδυ που**να όλα τα epl. Αχ πόσο μου έχουν λείψει αυτές οι εποχές. Και κλασικά BRM, τι να θυμηθείς τα "jeronimo" πηδήματα για MC, 2-3guildsx40 να περιμένουν στην είσοδο για ubrs horde guilds για σφάξιμο. Αξέχαστες εποχές πραγματικά..........

 

Δεν θα έλεγα ότι στερούνται φαντασίας οι της blizz........απλά μάλλον το παιχνίδι έχει γεμίσει από παίχτες που δεν έχουν απαιτήσεις. WUT NEW MOUNT, NEW PETS, NEW EPIXX AMAGAD KEWL /pays subscription :P

Επεξ/σία από chill
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Flying mount@azeroth means οριστικό R.I.P. στο ήδη deader than dead outdoor pvp.

 

Ikaruga, αν δεν με απατά η μνήμη μου υπάρχει ένα fp σε μια σχετικά νέα neutral goblin βάση στη Dustwallow Marsh οπότε μάλλον μοναδικό σημείο pvp εκεί θα μείνει........η Tabetha :lol:.

 

Το Greymane Wall βρίσκεται σε horde territory. Έλεγα ότι εκεί θα γίνει το νέο alliance λιμάνι..........τώρα τι να πω.

 

Πάντως το story πίσω από την εισαγωγή goblin/worgen είναι τζιτζι. Ευελπιστώ να μας κάνουν να ξεχάσουμε γρήγορα την starting area των dk.

 

Τέλος human/worgen μορφές έχουμε δει ήδη στο silverbrook@Grizzly Hills :) Ελπίζω η μεταμόρφωση του νέου race να γίνεται καλύτερα από αυτήν που βλέπουμε στο silverbrook.

 

Θα ανασχεδιαστουν πολλα ομως, φανταζομαι οτι στα σημεια που θα θελει να γινεται πολεμος η Blizzard δεν θα βαλει κοντινα flight paths. Θυμαμαι τρομερες εποχες με μαχες στο χωριουδακι Astranar με τους Hordaδες και στο Blackrock mountain, Tyrs Hand, Stranglethorn Vale kαι γενικα σε περιοχες που ειχε τρομερο γουστο το gankaρισμα.

 

Βαλε και το γεγονος του οτι η Blizzard εχει κανει confirm τα Rated BG's και βλεπω μια αλλαγη ως προς πια μερια θελουν να πανε το PvP. Φανταζομαι οτι και αυτοι αλλα και οι παικτες εχουν κουραστει αφανταστα με το buff-nerf-FOTM που συμβαινει σε ΚΑΘΕ patch απο την αρχη του WotLK στα classes kαι ειμαι σιγουρος οτι εχει εκνευριστει πολυς κοσμος με την κατασταση. Ολα για χαρη της Αρενας που φανταζομαι οτι δεν θα εχει προταγωνιστικο ρολο στο Cataclysm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...