Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=121407

 

Και η δευτερη καταπληκτικη συνεχεια της πρωτης καταπληκτικης ταινιας. World of instantcraft 2. Δειτε την και κλαψτε απο τα γελεια (μην την δειτε χωρις ηχο, ταιριαζει απολυτα με καθε φαση που βλεπετε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=121407

 

Και η δευτερη καταπληκτικη συνεχεια της πρωτης καταπληκτικης ταινιας. World of instantcraft 2. Δειτε την και κλαψτε απο τα γελεια (μην την δειτε χωρις ηχο, ταιριαζει απολυτα με καθε φαση που βλεπετε).

 

 

lol κορυφαιο. Στην ουσια ολα τα classes πλεον κανουν spam 1 macro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με λενε Γιαννη και επειτα απο 12 χρονια καπνισματος 2 +πακετων την ημερα εδω και 1 1/2 χρονο ειμαι ενταξει κοβωντας το μαχαιρι :) :) :)

Επισης με λενε Γιαννη και απο τις αρχες Ιουνιου ειμαι καθαρος και απο το WoW . Τι κερδιζω Γιατρε ?

 

Υ.Γ ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΑ ACCOUNT WOW ? ΠΩΛΕΙΤΑΙ !

 

Ποσες φορες τα χω πει κ εγω αυτα..... αχχ....

 

 

http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=121407

 

Και η δευτερη καταπληκτικη συνεχεια της πρωτης καταπληκτικης ταινιας. World of instantcraft 2. Δειτε την και κλαψτε απο τα γελεια (μην την δειτε χωρις ηχο, ταιριαζει απολυτα με καθε φαση που βλεπετε).

 

Φοβερο βιντεο... ο rogue spam FoK, ο paladin 3macro spam, ο mage το μονο cast που κανει ειναι τα φαγητονερα, ο lock νουμερα απο τον αρη...γενικα ειναι λιγο lol η φαση, αλλα δε βαριεσαι, θα γυρισει ο τροχος, που θα παει. Το κλεισιμο του βιντεο ολα τα λεφτα παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσες φορες τα χω πει κ εγω αυτα..... αχχ....

 

Πολλες τα ειπα και εγω . Τουλαχιστον ομως τωρα το εχω ξηλωσει απο τον δισκο δεν ειναι καν εγκατεστημενο και περασαν και 2 μηνακια :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλες τα ειπα και εγω . Τουλαχιστον ομως τωρα το εχω ξηλωσει απο τον δισκο δεν ειναι καν εγκατεστημενο και περασαν και 2 μηνακια :)

 

Xαχαχα... τι μου θυμισες τωρα... το ειχα κανει κ εγω αυτο και μαλιστα ειχα χασει και τα cd. Κ ομως ανεβηκα απο τον τοπο που σπουδαζω αθηνα, τα βρηκα απο φιλο μου και τα ξαναπερασα :P μια φορα μαλιστα σε αντιστοιχη περιπτωση που το χα κοψει, ειχα χασει τα cd και επειδη δε δουλευε το cd rom μου για να τα κανω install, και δεν ειχα καλωδια ethernet ξεβιδωσα τον διπλανο υπολογιστη του αδερφου μου, πηρα το σκληρο, τον εβαλα στο δικο μου pc και τα περασα. το wow δε κοβεται...διαλλειμα ναι..μεγαλο παλι ναι... αλλα να το κοψεις ειναι πραγματικα πολυ δυσκολο. Και στη τελικη γιατι να το κοψεις, δηλαδη οσοι δεν εχουν το wow τι κανουν, παλι σε κατι αλλο λιωνουν, τηλεοραση λαμπιρη και πετρουλα, και ενα σωρο μλκιες... και η μανα μου καθεται και πλεκει με τις ωρες... προτιμαμε να πλεξουμε? :P σιγα μωρεεεεεεεεε...αν μπορεις να κρατησεις μια ισορροπια ολα καλα.. Η χρηση επιτρεπεται, η καταχρηση οχι.. ;) (welcome back) χααχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με λένε Θάνο και εδώ και 3 μήνες είμαι εντάξει.

 

Good for u :P. Και εγώ ήμουν gg για περίπου 3,5 μήνες μέχρι που πήγα διακοπές :-D. Πλέον και πάλι απέχω, ελπίζω αυτή την φορά οριστικά. Πήρα κουμπαρά και βάζω 3,40 ευρώ στην άκρη κάθε ημέρα για να πάρω κάρτα γραφικών τους επόμενους μήνες οπότε στάνταρ θα τα καταφέρω :lol:.

 

Όσον αφορά την blizzcon......η trident να ναι καλά!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xαχαχα... τι μου θυμισες τωρα... το ειχα κανει κ εγω αυτο και μαλιστα ειχα χασει και τα cd. Κ ομως ανεβηκα απο τον τοπο που σπουδαζω αθηνα, τα βρηκα απο φιλο μου και τα ξαναπερασα :P μια φορα μαλιστα σε αντιστοιχη περιπτωση που το χα κοψει, ειχα χασει τα cd και επειδη δε δουλευε το cd rom μου για να τα κανω install, και δεν ειχα καλωδια ethernet ξεβιδωσα τον διπλανο υπολογιστη του αδερφου μου, πηρα το σκληρο, τον εβαλα στο δικο μου pc και τα περασα. το wow δε κοβεται...διαλλειμα ναι..μεγαλο παλι ναι... αλλα να το κοψεις ειναι πραγματικα πολυ δυσκολο. Και στη τελικη γιατι να το κοψεις, δηλαδη οσοι δεν εχουν το wow τι κανουν, παλι σε κατι αλλο λιωνουν, τηλεοραση λαμπιρη και πετρουλα, και ενα σωρο μλκιες... και η μανα μου καθεται και πλεκει με τις ωρες... προτιμαμε να πλεξουμε? :P σιγα μωρεεεεεεεεε...αν μπορεις να κρατησεις μια ισορροπια ολα καλα.. Η χρηση επιτρεπεται, η καταχρηση οχι.. ;) (welcome back) χααχα

 

Κοιταξε αν εισαι 30 δουλευεις καθε μερα λειπεις απο το σπιτι 10 με 12 ωρες και εισαι παντρεμενος πιστεψε με το να το κοψεις ειναι ευκολο πλεον :) Οσο ειμουν ελευθερος ναι ηταν δυσκολο . Τωρα εχω αλλες προτερεοτητες στην ζωη μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι να παντρευτώ για να το κόψω.........

 

 

καλύτερα να φτάσω lvl 5000 :lol: :lol: :lol:

 

Η κρεβατομουρμούρα αγόρι μου σε κατεβάζει απο legendary status σε Goldshire murloc...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς το έχω διαπιστώσει πριν καν παντρευτώ γι 'αυτό και δηλώνω φανατικά εργένης. Ωστόσο θέλω απογόνους για να τους ντύνω murlocs τις απόκριες :-D. Xmmmmm κάτι θα σκεφτώ :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταξε αν εισαι 30 δουλευεις καθε μερα λειπεις απο το σπιτι 10 με 12 ωρες και εισαι παντρεμενος πιστεψε με το να το κοψεις ειναι ευκολο πλεον :) Οσο ειμουν ελευθερος ναι ηταν δυσκολο . Τωρα εχω αλλες προτερεοτητες στην ζωη μου

 

 

Οντως... ενταξει σαφως αλλες προτεραιοτητες. Μπορεις παντα να δωσεις ενα trial στη γυναικα σου και στα παιδια σου αργοτερα :P Το χω δει και αυτο...............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σε ενημερωσω οτι εχω 8 χαρακτηρες εγω απο τους οποιους οι 6 80ριδες και 8 η γυναικα μου απο τους οποιους οι 6 80ριδες....μαζι καναμε lvl up μαζι μπηκαμε σε μεγαλα guild μαζι καναμε hardcore raid καθημερινα επι 3 χρονια εκτος Σαββατου και Κυριακης ..... Το trial στην γυναικα μου θα μου ερθει στο κεφαλι και τα παιδια μου ακομα εινια αγεννητα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...