Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν νομίζω να γίνεται και αν γίνεται σίγουρα θα ζητάνε ......λεφτά :-D.

 

Ρωτάω ξανά γιατί απάντηση δεν πήρα. Έχει γραφτεί κανείς στο live steaming της blizzcon (αυτό που πληρώνεις 30 ευρώ)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να γίνεται και αν γίνεται σίγουρα θα ζητάνε ......λεφτά :-D.

 

Ρωτάω ξανά γιατί απάντηση δεν πήρα. Έχει γραφτεί κανείς στο live steaming της blizzcon (αυτό που πληρώνεις 30 ευρώ)?

 

Αρα μιλάμε για BoS(erver) κ οχι για BoA.. :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς υπάρχουν πολλοί από τι βλέπω στα fora του wow-europe που πλήρωσαν 30 ευρώ απλά και μόνο για το pet :-D. Καλοδεχούμενο είναι αλλά έλεος.

 

Η εταιρία πίσω από το steaming ουδεμία σχέση έχει με την blizz καθιστώντας με επιφυλακτικό.

 

Η Onyxia επιστρέφει στο 3.2.2 lololololololz. Οι παίχτες του wow την έφαγαν 4 χρόνια πριν, είναι νεκρή στο lore πλέον από τον Varian Wrynn αλλά η blizz αποφασίζει να την επαναφέρει :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Onyxia επιστρέφει στο 3.2.2 lololololololz. Οι παίχτες του wow την έφαγαν 4 χρόνια πριν, είναι νεκρή στο lore πλέον από τον Varian Wrynn αλλά η blizz αποφασίζει να την επαναφέρει :lol:

 

Δε μου κάνει εντύπωση, αυτή είναι η λογική της blizz. Για να μη σου πω ότι θα δούμε στις επόμενες pvp seasons τα season 1 gladiator pvp items με άλλο χρώμα και τα παλιά instances μονο που θα τα runαρουμε ανάποδα απο το τέλος στην αρχή... σαν κάτι racing games που όταν τερματίσεις όλες τις πίστες σου ξεκλειδώνονται οι ίδιες που τις τρέχεις ανάποδα :P αααχχχχχχ...........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Well το tier 2 δεν έχει ροζ άρα δεν ταιριάζει και πολύ στο gayclass :-D

 

Serious Question Inc :

Αν μετά από δυο expansions ο pala πατάει 2 κουμπιά για να παίξει, την εποχή του tier2 - vanilla wow - πόσα να πατούσε άραγε :lol:?

 

Επιφυλακτικός ή όχι αγόρασα το live steaming :D. Όλα ok μου ήρθε confirmation mail, στην πιστωτική έγινε σωστά η χρέωση - το έλεγξα μέσω του ebanking - όλα ok. Το άλλο ΣΚ μπροστά από μια οθόνη θα βγει αν και χωρίς τσιγάρο να δω πως θα πάει (ναι ακόμα στο μυαλό μου είναι το μαμημένο γκρρρρρρρρρ :-()

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και χωρίς τσιγάρο να δω πως θα πάει (ναι ακόμα στο μυαλό μου είναι το μαμημένο γκρρρρρρρρρ :-()

 

Με λένε Θάνο και εδώ και 3 μήνες είμαι εντάξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με λενε Γιαννη και επειτα απο 12 χρονια καπνισματος 2 +πακετων την ημερα εδω και 1 1/2 χρονο ειμαι ενταξει κοβωντας το μαχαιρι :) :) :)

Επισης με λενε Γιαννη και απο τις αρχες Ιουνιου ειμαι καθαρος και απο το WoW . Τι κερδιζω Γιατρε ?

 

Υ.Γ ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΑ ACCOUNT WOW ? ΠΩΛΕΙΤΑΙ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Well το tier 2 δεν έχει ροζ άρα δεν ταιριάζει και πολύ στο gayclass :-D

 

Serious Question Inc :

Αν μετά από δυο expansions ο pala πατάει 2 κουμπιά για να παίξει, την εποχή του tier2 - vanilla wow - πόσα να πατούσε άραγε :lol:?

 

Επιφυλακτικός ή όχι αγόρασα το live steaming :D. Όλα ok μου ήρθε confirmation mail, στην πιστωτική έγινε σωστά η χρέωση - το έλεγξα μέσω του ebanking - όλα ok. Το άλλο ΣΚ μπροστά από μια οθόνη θα βγει αν και χωρίς τσιγάρο να δω πως θα πάει (ναι ακόμα στο μυαλό μου είναι το μαμημένο γκρρρρρρρρρ :-()

 

 

Η πιο ευκολη class οταν επαιζα εγω ηταν ο warlock. Εβαζες 1 macro για τα dots και curse και spam chain fear(death coil, fear ,και ξανα fear). Στο 1vs1 ,αλλα και 1 vs all

τους ξεφτιλιζε.

 

 

Πολλοι επαιζαν με 2 κουμπια οπως λες και εσυ τον paladin , αλλα τι αποτελεσμα ειχε? Γελουσαν και οι πετρες ,γιατι νικαγε μονο τον warrior ο paladin(και οχι παντα). Οι priests γελουσαν μαζι μας με το mana burn, o hunter τα ιδια με το arrow που τραβαγε mana(δεν θυμαμαι το ονομα ,αλλα πατουσα 10 φορες cleanse για να φυγει το σιχαμενο).

 

Τους mages δεν τους ακουμπουσαμε καν οπως και τους shaman(εκτος αν ηταν ench ,αλλα και παλι 50-50 εκει). Ο Rogue μας ξεκ@λιαζε εκτος ισως αν ο paladin ηταν protection. Ξερεις ομως πολλους paladin για pvp με protection build? Oi druids τα ιδια. Ακομα και ο σιχαμενος ο feral druid που ηταν κατι σαν τον ret paladin μας ξεκ@λιαζε.

 

Φυσικα εγω εφυγα απο το παιχνιδι πριν buffαριστει ο paladin. Τοτε που εβγαιναν τα nicknames ''retlol'' ''retardin'' ''retnoob''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...