Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νεο expansion τη στιγμη που δεν εχει μπει ο Arthas ακομα στο παιχνιδι?

 

Θα κανουν release τον Artha καπου στο τελος του 2009 (οκτωβριο) και το επομενο expansion στο WoW παει για το τελος του 2010 ενα χρονο μετα δηλαδη.

Μεχρι τοτε ο κοσμος θα ειναι απασχολημενος με το SC2 το οποιο θα βγει στις αρχες του 2010.

 

Εκτος αν νομιζει κανεις οτι θα βγαλουν το SC2 και το expansion στο WoW με διαφορα λιγων μηνων..

Αυτα δε τα κανει ουτε η Funcom..

 

To vanilla WoW θα καταστραφει με την εισοδο του ΑΙΟΝ. Ηδη στην Κινα το ΑΙΟΝ εχει 3.5 εκ συνδρομητες και το WoW εχασε 5 εκατ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παντού έκανε μαλακίες με το wotlk........Ειδικά αυτή η λαίλαπα των αλλαγών στα classes που δεν λέει να κοπάσει, έχει πραγματικά καταντήσει αηδία.

 

31 bosses στο Icecrown :o !!!!!! Κλασσικά για κανένα τρίμηνο θα τρώει ο κοσμάκης τα wipes του κερατά και μετά free l00t.

 

Από τα items που είδα στο νέο instance έπαθα πλάκα με τα ilvls τους και ένα μικρό εγκεφαλικό με τα stats τους......Θέλω ένα clemency τώρααααα

 

Την blizzcon btw μπορούμε να την δούμε εμείς στο Ελλάντα αν κάνουμε subscribe στην υπηρεσία steaming? 30 ευρώ μεν αλλά είμαι fanboy τι να κάμω :-D.

 

P.s. Μπορεί να μην παίζω wow atm, αλλά προτιμώ να ..... κράζω το wow παρά να πιάσω την κορεάτικη παπαριά της μουφαsoft. Ντινγκ ντονγκ ντινγκ ντονγκ για ποιον χτυπάει η καμπάνα άραγες που μου στέλνει μηνματάκια <3 <3 <3 στο playstation network και μου λέει έλα στην beta :lol:?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To vanilla WoW θα καταστραφει με την εισοδο του ΑΙΟΝ. Ηδη στην Κινα το ΑΙΟΝ εχει 3.5 εκ συνδρομητες και το WoW εχασε 5 εκατ.

 

ειχαν κλεισει οι σερβερ του wow στην κινα για ενα μικρο διαστημα γιαυτο ειχαν σταματησει να παιζουν 5 εκατομυρια. τωρα ομως ξανανοιξαν και γυρισαν ολοι πισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

P.s. Μπορεί να μην παίζω wow atm, αλλά προτιμώ να ..... κράζω το wow παρά να πιάσω την κορεάτικη παπαριά της μουφαsoft. Ντινγκ ντονγκ ντινγκ ντονγκ για ποιον χτυπάει η καμπάνα άραγες που μου στέλνει μηνματάκια <3 <3 <3 στο playstation network και μου λέει έλα στην beta :lol:?

 

WATAFAK Chill priest biatch gtfo this fooking game and come keel bots wit me...ni hao

Νιχαο και στα ελληνικά φφσ

 

Μας βάρεσε η άδεια απότομα στον εγκέφαλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

expansion? NICE!!!! αντε μηπως και βγει μεσα 2010,πρεπει στο wow να κανει συχνοτερα expansions λογω παλαιοτητας του game, για να κρατα διαρκως αμειωτο το ενδειαφερον των πελατων της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πόσα games θα βγάλουν οεο μέσα στο 2010? :P

 

σου χει κολησει εσενα οτι θα βγει το diablo3 μεσα στο 2010. ξεχνα το αυτο ουτε με σφαιρες.

το 2010 θα βγει το sc2 και expansion wow

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

καλά όχι και ούτε με σφαίρες...υπάρχει μια ελάχιστη πιθανότητα για τέλη 2010 αλλά και πάλι αν βγει αρχές 2011 κοντά θα είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

WATAFAK Chill priest biatch gtfo this fooking game and come keel bots wit me...ni hao

Νιχαο και στα ελληνικά φφσ

 

Μας βάρεσε η άδεια απότομα στον εγκέφαλο...

 

Καλά δεν έφυγες ακόμα εσύ :lol:? Πες μου ότι έμεινες πίσω για την beta........

 

 

για να κρατα διαρκως αμειωτο το ενδειαφερον των πελατων της

 

Κάτι τέτοια διαβάζουν στα HQ της blizz γι'αυτό και αλλάζουν το παιχνίδι κάθε τρεις και λίγο δυστυχώς :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω ξεσκιστεί στο ψαροντούφεκο

 

Ψαροντούφεκο :o? Στο 3.2. μπήκε? Φαντάζομαι για να το κάνεις χρειάζεσαι αυτό και κανένα elixir of waterbreathing ε :lol:? Είμαι exalted με Kalu'ak \0/

 

και στο τάβλι :lol::lol:

 

Και τάβλι? Amagad ανανεώνω την συνδρομή μου τώρα και έρχομαι για πλακωτό :P

 

Oh wait...........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...