Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα. εχω το εξης προβλημα μ εκλεψαν το acc και δν ειχα δωσει το ε-μαιλ μ και δν θυμαμε ουτε την μυστικη ερωτιση πος μπορω να τον παρω πισω ?

 

Πως τα καταφερες να μη δωσεις το μαιλ σου? δε γινεται νομιζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

κατι μας κρυβεις αστα σαπια.

Τοτε μιλα με το παιδι που εβαλε το μαιλ του, γιατι σιγουρα του εχει στειλει ενα μαιλ η blizzard.

 

Εμενα οταν μου ειχαν κλεψει το account την επομενη μερα το ειχε καταλαβει η blizzard και μου εεστειλε εμαιλ με αλλαγμενους κωδικους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλο αυτό πάντως μου θυμίζει κάτι παρόμοιο που είχα πάθει. Στο κουτί του WoW που είχα αγοράσει, για κάποιο περίεργο λόγο, ήταν κολλημένα δύο αυτοκόλλητα με game key, το ένα κάτω από το άλλο!

 

Οπότε χρησιμοποίησα το ένα εγώ και τον άλλο κωδικό τον έδωσα -τζάμπα- σε ένα φίλο μου για να παίζουμε παρέα. Ωστόσο αυτός έπαιξε κανα μήνα και μετά το παράτησε εντελώς. Αρκετά αργότερα, μετά από κανα χρόνο, έψηνα έναν άλλο φίλο να παίξουμε μαζί και του έταξα τζάμπα κωδικό. Οπότε βρίσκω τον πρώτο φίλο, του ζητάω να μου δώσει τα στοιχεία του λογαριασμού, password κλπ (αφού ούτως ή άλλως δεν τα χρειαζόταν) και μου απάντησε ότι δεν θυμόταν τίποτα! Όχι μόνο τα password και τις μυστικές ερωτήσεις, αλλά ακόμα και το username και το email που είχε χρησιμοποιήσει για να δηλώσει το παιχνίδι. Ό,τι να 'ναι. Μην τα πολυλογώ, με τα πολλά βρήκαμε ποιο ήταν το email, γράψαμε στην blizzard ζητώντας οδηγίες, δώσαμε το αυθεντικό serial του παιχνιδιού κλπ.

 

Αποτέλεσμα? Μετά από 2 βδομάδες δεν είχαν καν απαντήσει! Ευτυχώς με τα πολλά ο φίλος θυμήθηκε το password του wow και έγινε η δουλειά...

 

(αν θυμάμαι καλά πρέπει να απάντησαν μετά από 20 μέρες περίπου, ζητώντας κάποια έξτρα στοιχεία, διευθύνσεις κλπ. αλλά δεν μπήκαμε καν στον κόπο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ε ρε τι τραβάμε ..

 

Τι τραβάμε με τους ηλίθιους που έβαλαν και καλά scheduled maintenance στις 6 με 8.

 

Οι άνθρωποι ας το πουν ξεκάθαρα, ότι 1 μέρα την εβδομάδα θα το κλείνουμε το ρημάδι και θα πληρώνετε και 1 € λιγότερο. Αλλά μλκες είναι...? :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μια φίλη μου είχαν ζητήσει και ταυτότητα..και μάλιστα σε αρκετά μεγάλη ανάλυση O_o

 

Οταν μου ειχαν κλεψει το account και εμενα μου ζητησαν ταυτοτητα, διαβατηριο, διπλωμα full scan κιολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι μας κρυβεις αστα σαπια.

Τοτε μιλα με το παιδι που εβαλε το μαιλ του, γιατι σιγουρα του εχει στειλει ενα μαιλ η blizzard.

 

Εμενα οταν μου ειχαν κλεψει το account την επομενη μερα το ειχε καταλαβει η blizzard και μου εεστειλε εμαιλ με αλλαγμενους κωδικους.

 

δεν κρυβω τπτ γτ δν εχω λογο να κρυψω τπτ μιλησα με το παιδι και δοκιμασε αλλα ελεγε ποσ καναμε λαθος:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήγα να κάνω install το game μετά από 5-6 μήνες απουσίας

για να δω το καινούριο patch

φτάνω μέχρι το DvD του WotLK αλλά δεν μου το κάνει install (πατάω και δεν ξεκινάει ο installer)

λέω θα χάλασε το δισκάκι και το κατεβάζω από το net

σε .iso

το φορτώνω στο εικονικό DvD και μου κάνει πάλι το ίδιο

δεν μου ξεκινάει ο installer

μήπως φταίει το ότι έχω πολλούς σκληρούς

και έχω περασμένα τα xp σε μικρο δίσκο ? μόλις 5 gigab

καμιά ιδέα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

WoW Gets Cataclysmic?

Possible expansion details leaked.

 

It may only be two weeks till Blizzcon, but already news has started burning up the Interwebs about the latest possible expansion to Blizzard's popular World of Warcraft. According to WoW.com, multiple sources have confirmed that the newest expansion to the MMORPG will be called World of Warcraft: Cataclysm. While details on items like the overall plot behind the expansion, potential raised level caps or new talents weren't available, the site is reporting that there will be two new races within Cataclysm. Goblins will be selectable for the Horde, allowing them to stop being solely transportation for characters, while Worgen (wolf-like humanoids) will be part of the Alliance. This last detail is somewhat surprising, considering that the Worgen were being controlled by Archmage Arugal on behalf of Arthas within Wrath of the Lich King.

 

We contacted Blizzard for confirmation on this leak, but their representatives were unavailable for comment.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεο expansion τη στιγμη που δεν εχει μπει ο Arthas ακομα στο παιχνιδι?

 

Θα κανουν release τον Artha καπου στο τελος του 2009 (οκτωβριο) και το επομενο expansion στο WoW παει για το τελος του 2010 ενα χρονο μετα δηλαδη.

Μεχρι τοτε ο κοσμος θα ειναι απασχολημενος με το SC2 το οποιο θα βγει στις αρχες του 2010.

 

Εκτος αν νομιζει κανεις οτι θα βγαλουν το SC2 και το expansion στο WoW με διαφορα λιγων μηνων..

Αυτα δε τα κανει ουτε η Funcom..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...