Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτή η εταιρεία, μια φορά να είναι συνεπής στις ώρες που δινει, δεν μπορεί?

 

Έλεγε για επαναλειτουργία των realms στις 3 ώρα Παρισιού, δηλαδή 4 ώρα Ελλάδος και ακόμα κάτω είναι, χωρίς μάλιστα ανακοίνωση για την καθυστέρηση... :mad:

 

Ελεος οντως δεν μπαινει με τιποτα στους servers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αχχχχχ, τα ίδια κι εγώ. Δεν είχα πάρει χαμπάρι ότι σήμερα θα έμπαινε το 3.2.0 και πήγα σπίτι πρωί πρωί με τη λογική ότι κατά τις 12 θα τελείωνε το maintenance και θα έπαιζα. Και όχι μόνο έφαγα πακέτο αλλά τελικά δεν πρόλαβα καν να δω τις αλλαγές (και κυρίως να τσεκάρω ποια addons δεν δουλεύουν με το νέο patch). Τώρα υπομονή μέχρι αύριο για να δούμε το νέο battleground.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχχχχχ, τα ίδια κι εγώ. Δεν είχα πάρει χαμπάρι ότι σήμερα θα έμπαινε το 3.2.0 και πήγα σπίτι πρωί πρωί με τη λογική ότι κατά τις 12 θα τελείωνε το maintenance και θα έπαιζα. Και όχι μόνο έφαγα πακέτο αλλά τελικά δεν πρόλαβα καν να δω τις αλλαγές (και κυρίως να τσεκάρω ποια addons δεν δουλεύουν με το νέο patch). Τώρα υπομονή μέχρι αύριο για να δούμε το νέο battleground.

 

Τι εννοείς μέχρι αύριο? Δηλαδή δεν ανέβηκαν ακόμα οι realms?

 

Τέτοια πες μου να τους πάρει ο διάολος. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι βρε, σίγουρα θα έχουν ανέβει, απλώς αύριο θα πάω στο σπίτι που έχω το wow (και το internet). Γιατί στο άλλο σπίτι, το μόνο internet που έχω είναι αυτό που, εχμ, δανείζομαι από το ασύρματο του γείτονα και δεν πάει μία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι βρε, σίγουρα θα έχουν ανέβει, απλώς αύριο θα πάω στο σπίτι που έχω το wow (και το internet). Γιατί στο άλλο σπίτι, το μόνο internet που έχω είναι αυτό που, εχμ, δανείζομαι από το ασύρματο του γείτονα και δεν πάει μία.

 

χεχε

 

Και στο πατρικό μου εγώ από το γείτονα δανείζομαι.

 

Να είναι καλά το conn-x που μας παρέχει ατελείωτα hot spots :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα. εχω το εξης προβλημα μ εκλεψαν το acc και δν ειχα δωσει το ε-μαιλ μ και δν θυμαμε ουτε την μυστικη ερωτιση πος μπορω να τον παρω πισω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα. εχω το εξης προβλημα μ εκλεψαν το acc και δν ειχα δωσει το ε-μαιλ μ και δν θυμαμε ουτε την μυστικη ερωτιση πος μπορω να τον παρω πισω ?

 

Εμένα γιατί μου φαίνεται οτι θέλεις να κλέψεις;

Και δε γινεται να τον παρεις πισω... Εφοσον η μυστικη ερωτηση π.χ. για αυτη τη δουλεια ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα γιατί μου φαίνεται οτι θέλεις να κλέψεις;

Και δε γινεται να τον παρεις πισω... Εφοσον η μυστικη ερωτηση π.χ. για αυτη τη δουλεια ειναι.

 

μεσυνχωρεις αν ειθελα να κλεψω θα σας ρωταγα πως το βλεπεισ?:mad:

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 23:01 ----------

 

εχω και το κουτι του παιχνιδιου μιπος με το κλιδει για να φτιαξο το ακκ μπορω να κανο τπτ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαιξα λίγο το καινούργιο bg...πολύ lag ελπίζω να ήταν λόγο ημέρας patch.

Ενα μεγάλο νησί με βάση alliance και βάση horde κάποια workshop με vehicles όπως το wg και στην βάση του κάθε fanction έχει ένα boss που πρέπει να σκοτώσεις.

Κάτι μεταξύ AV και WG δηλαδή...αν δεν σκοτώσουν κάποιοι το boss παίζουν τα reinforcement points όπως το AV. Για να φτάσεις στο boss χρειάζονται sieges όπως στο WG.

Αυτά κατάλαβα από τα δυο πρώτα isle που έπαιξα.

 

Α και το καινούργιο dispresion με 1,25 min cd (glyphed) κάνει δουλειά πλέον για τους shadow priest στα bgs

Φορτώνεις τομ priestako με resil, spell power και critical --glyph mind flay-sw:pain-dispresion και αφήνεις το mana και το survivability στο shadowfiend και στο dispresion.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
καμια βοηθεια

 

http://www.insomnia.gr/forum/showpost.php?p=2844301&postcount=11264

 

πιστεύω ότι είναι το μόνο που μπορείς να κάνεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...