Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για πες για το mount :-)

 

Αν συμμετέχεις σε όλα τα ηλίθια seasonal της blizz και ολοκληρώσεις όλα τα achievements - χρειάζεσαι 11 μήνες για αυτήν την διαδικασία - στο τέλος παίρνεις ένα 310% mount ως reward και συγκεκριμένα αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά κι εγώ, αν και νέος παίχτης ανήκω στους μλκες που έτρεχαν μέχρι τα 30 για να πάρουν mount (ευτυχώς όχι στους πολύ μλκες που έτρεχαν μέχρι τα 40 :P), αλλά δεν με χαλάει να ανεβάζω alt με mount από τα 20.

 

Αυτό που με εξοργίζει είναι οι μλκίες με τα emblems of conquest από τα HCs...

 

Θα γεμίσει το παιχνίδι με 10χρονά που θα τανκάρουν Ulduar με gear που θα έχουν αποκτήσει από HC runs...

 

Θα τρέχουν καμιά 10αρια HCs την ημέρα και σε μία βδομάδα θα μπαίνουν Ulduar...

 

Καλοκαιράκι είναι, καιρός να αραιώνουμε... :whistle:

 

Κι όπως λέει και ο ikaruga:

 

Με εχει τρελανει το νουνι εκει εξω.

 

Σήμερα ξεκινάει και το midsummer και είμαι σε δίλημμα. Να μπω να κάνω τα achievements του meta - με τελικό σκοπό το 310% mount - ή να το αφήσω?

 

Chill, μέχρι τέλος της βδομάδας μπορεί κανείς να ολοκληρώσει τα quests του midsummer?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω να μπω 2 βδομαδες και δεν μου κανει καθολου κεφι να μπω . Τα εχει κανει ρδελομπου ολα . Ας καθησει να ασχοληθει με τα παιδακια 10 χρωνων που θελουν να παιξουν το WOW και ας μας δωσει εμας ενα D3 με Pegi 18+ που δεν θα μπορουν να παιξουν παιδακια μικροτερης ηλικιας γιατι θα θελει σε καθε Login να κανεις identify με δαχτυλικα αποτυπωματα $*#!@Θ&*#$!*# να ηρεμισουμε ...

 

που κάνω sign petition ? άλλος ένας ξενερωμένος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Chill, μέχρι τέλος της βδομάδας μπορεί κανείς να ολοκληρώσει τα quests του midsummer?

 

Μέχρι τις 5/7 αν θυμάμαι καλά :)

 

Protip : Αν ανοίξεις το calendar ingame βλέπεις από πότε μέχρι πότε διαρκεί ένα event

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Midsummer θέλει περίπου 6-7 ώρες για ΟΛΑ τα achivs. Το μόνο που κάνεις είναι πολύ περπάτημα..και ενα boss στο SP heroic.

Εμένα μου χει μείνει το Brewfest και κανα 2 ευκολάκια απο το Halloween για το Mount :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα γεμίσει το παιχνίδι με 10χρονά που θα τανκάρουν Ulduar με gear που θα έχουν αποκτήσει από HC runs...

 

Εγώ μπήκα ulduar10 με gear από naxx10 και από heroics.:shock: Βέβαια δεν θέλω και πολύ για να μάθω τα tactics. Έχουμε και καλούς healers οπότε ήταν οκ.

Και να πάνε Ulduar με καλό gear δεν σημαίνει ότι θα κάνουν progress:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τίποτα απολύτως δεν θα δυσκολευτεί.

 

Για ποιό λόγο αναφέρεις συγκεκριμένα το burning crusade; Το τελευταίο level είναι το 80 πλέον, το BC είναι για 60-70.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Δεν διαφωνώ οτί το game πηγαίνει προς το κάτω δρόμο αλλά το μόνο που προτείνω είναι καιρός να δοκιμάσουμε και κάτι άλλο ... Ε? Τι λέτε?

 

Πάντως , το παιχνίδι αυτό άφησε ιστορία και δεν μπορεί κανείς να διαφωνήσει με αυτό .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά τα expansions επεκτείνουν τις περιοχές και τα lvls του χαρακτήρα σου.

 

Ξεκινάς από lvl 1 και φτάνεις μέχρι και lvl 80 αυτή τη στιγμή, αλλά για να μπορέσεις να ανέβεις από 60 lvl έως 70 χρειάζεσαι το Burning Crusade expansion και από lvl 70 έως 80 το Wrath of the Lich King expansion.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη ουσιαστικα αποτελει ενιαιο παιχνιδι που παιζεις με τον ιδιο character

 

Ακριβώς, απλά το κάθε expansion προσθέτει και νέες περιοχές, levels, dungeons και quests για τον χαρακτήρα σου. Α και με την αγορά του BC έχεις πρόσβαση σε 2 νέες φυλές, Dranei και Blood Elfs και με το WoTLK σε ένα νέο class τον Death Knight.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...