Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακόμα δεν κατάλαβα, τι ακριβώς ισχύει για να είμαι ειλικρινής :lol:. Άλλα καταλαβαίνω από την πρώτη παράγραφο και άλλα από την τελευταία :P

 

Από την στιγμή του merge, η διαχείριση του wow account γίνεται μέσω battle.net και όταν επιλέξεις το registered wow account σε βγάζει στην κλασσική σελίδα του wow account σου στην οποία όμως ΔΕΝ περιέχονται τα στοιχεία που είχες βάλει όταν δημιούργησες το λογαριασμό στο wow.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Sleepy, με διαφορετικό επώνυμο τα wow accounts :o?

 

Άχου το, κοίτα το χρωματιστό γατάκι, rofl. Το πιο παιδικό class πήρε προαγωγή :P. Πλέον δεν απευθύνεται σε παιδιά δημοτικού αλλά νηπιαγωγείου :lol:. Κάτι ξέρω που τόσα χρόνια το χαρακτηρίζω καραγκιοζοclass.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγα λόγια για τα druidάκια :o? Χμμμμ κάποιος μεγάλωσε με lion king μου φαίνεται :lol:

 

Ανέκαθεν καραγκιόζηδες ήταν, μόλις μας έρθουν οι νέες χρωματιστές καραγκιοζομορφές θα το διαπιστώσουν ακόμα περισσότεροι.

 

Και βλέποντας τις νέες μορφές σκέφτομαι πως το koritsi_gia_pc είχε δίκιο τελικά για την εικαστική όψη του παιχνιδιού.......:D

 

Το βλέπω το macro /s σε γατί

 

 

ΜΕ ΤΗ ΔΥΝΑΜΥ ΤΟΥ ΣΙΜΠΑ/ΜΟΥΦΑΣΑ :lol:

 

 

Το δε ΜΟΥΦΑΣΑ μου κάνει περισσότερο, μιας και περιέχει και λέξη κλειδί που αντιπροσωπεύει το class. ΜΟΥΦΑΣΑ!!!!

 

Φήμες δε θέλουν την blizz όταν επιλέγεις να παίξεις με το καραγκιοζοclass αντί για το γνωστό εισαγωγικό video των nelfs/tauren να ακούγεται τιμής ένεκεν το

 

 

HAKUNA MATATA :lol:

 

 

Ναι σωστά έχετε καταλάβει

 

 

τους σιχαίνομαι, είναι απλά ΓΕΛΟΙΟ το class :o

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Συγνωμη που παρεμβαινω στο αρκετα αστειο ποστ σου αλλα εγω δεν συμφωνω εδω "koritsi_gia_pc είχε δίκιο τελικά για την εικαστική όψη του παιχνιδιού" η κοπελα απλως εχει πεσει με τα μουτρα στο λ2 και το εχει κανει θεο και νομιζει οτι ολα τα αλλα ειναι για το π3ος καβ@λα και γενικως δεν μπορει να κοιταξει παραπερα ... Βεβαια το οτι σιχαινομαι τους druid εξισου ειναι αλλο θεμα :devil: .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Chill, εγώ πάντως θυμάμαι ένα post σου που έλεγες οτι προτιμούσες να healάρεις αρκουδια μιας και δεν καταλαβαίνουν τίποτα... :P

 

Κι έτσι για να στην σπάσω...

 

Γαμούν και δέρνουν οι druids! :-D:-D

 

Btw, το Lion King δεν το έχω δει ποτε... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν είπα ότι είναι άχρηστοι οι druids, είπα ότι είναι γελοίοι ως class. Άλλο το ένα, άλλο το άλλο.

 

Άχρηστοι είναι μόνο το 1button class. /knock knock, pala, pala είσαι εδώ :lol: ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Μα δεν είπα ότι είναι άχρηστοι οι druids, είπα ότι είναι γελοίοι ως class. Άλλο το ένα, άλλο το άλλο.

 

Άχρηστοι είναι μόνο το 1button class. /knock knock, pala, pala είσαι εδώ :lol: ?

 

Λιγα τα λογια σου για τους paladin , παλιο τραγο-παππα :P ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...