Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Recruit a friend. Στέλνεις σε φίλο σου την "πρόσκληση". Κάνει register και όταν είστε σε group μαζί και 3 lvl διαφορά το πολύ παίρνεται 3πλό exp.

 

Και παίρνεις και το zebra mount, το θυμήθηκα, αλλά δεν έχω κάποιο γνωστό που να θέλει να ασχοληθεί, οπότε το έχω ξεγράψει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχοντας αγοράσει accounts στο παρελθόν μπορώ να πώ με σιγουριά ότι δεν αξίζει. Ειδικά τώρα με RAF ανεβάζεις πανεύκολα ότι θες. Και είναι όλα στο όνομα σου οπότε εάν τύχει κάτι θα είσαι οκ. Δεν θα πώ για το ότι πρέπει να ξέρεις από πριν το class γιατί είχα αγοράσει mage/priest και τους έμαθα γρήγορα, πάντα ήμουν top3 dps σε raids. Το σημαντικότερο είναι να έχει το όνομά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το νέο battlenet δεν παίζει πρόβλημα. Εγώ έκανα merge το account μου με διαφορετικά στοιχεία και ούτε γάτα ούτε ζημιά, ενώ τώρα εμφανίζονται τα νέα πραγματικά μου στοιχεία.

 

Σημείωση, δικό μου ήταν το wow account απλά επειδή δεν είχα πιστωτική όταν ξεκίνησα και δεν είχαν κυκλοφορήσει και οι κάρτες, επειδή έβαλα fake credit, έγραψα π.χ. στο name αντί για .....cleopatra, cleop.

 

Μη μασάτε, το παιχνίδι φθίνει, πάρα πολύς κόσμος έχει φύγει και είναι αναμενόμενο να μειωθεί η αυστηρότητα της blizz σε τέτοια θέματα........

 

 

Δεν με λένε Κλεοπάτρα a0x0ax0a0x0a

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας αγοράσει accounts στο παρελθόν μπορώ να πώ με σιγουριά ότι δεν αξίζει. Ειδικά τώρα με RAF ανεβάζεις πανεύκολα ότι θες. Και είναι όλα στο όνομα σου οπότε εάν τύχει κάτι θα είσαι οκ. Δεν θα πώ για το ότι πρέπει να ξέρεις από πριν το class γιατί είχα αγοράσει mage/priest και τους έμαθα γρήγορα, πάντα ήμουν top3 dps σε raids. Το σημαντικότερο είναι να έχει το όνομά σου.

 

Ναι αλλα εγω δινω και τα cd. Στην ουσια ο 70αρης pala full epic κοστιζει 20 ευρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα εγω δινω και τα cd. Στην ουσια ο 70αρης pala full epic κοστιζει 20 ευρο

 

Ο δικός μου δηλαδή που είναι 80αρης με full epic gear σε dual spec μάλιστα, μη σου πω triple spec (tanking gear, retri PvE gear, retri PvP gear) πόσο κοστολογείται? 60€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο δικός μου δηλαδή που είναι 80αρης με full epic gear σε dual spec μάλιστα, μη σου πω triple spec (tanking gear, retri PvE gear, retri PvP gear) πόσο κοστολογείται? 60€

 

Και βαλε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και βαλε....

 

Δεν πουλάμε φίλος :P

 

Εγώ θεωρώ όσους αγοράζουν accounts, εντελώς βλαμμένους.

 

Θέλεις φίλε να παίξεις? Από την αρχή. Αν δεν έχεις το χρόνο, μην ασχολείσαι καθόλου. Πεταμένα λεφτά είναι για μένα η αγορά accounts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση. Τώρα με το Battlenet αν συνδέσεις 2 διαφορετικά WoW accounts επάνω στα εμφανίζει σε κοινό Login;

 

Δηλαδή έχω 2 chars στο ένα και 3 στο άλλο, μετά την σύνδεση θα βλέπω και τους 5 κάτω από ένα login;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κάνω λάθος θα επιλέγεις μέσω battlenet με ποιο account θα συνδέεσαι. Ωστόσο αν θες να συνδεθείς ταυτόχρονα με περισσότερα του ενός account και πάλι μπορείς να το κάνεις και ας είναι σε κοινό battlenet account. Τώρα πως ακριβώς γίνεται αυτό δεν το έχω ψάξει αλλά γίνεται σίγουρα (κάποια επιλογή λογικά από την διαχείριση μέσω battlenet).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sleepy, μου εξηγείς πώς μπορώ να το κάνω αυτό με το επιπλέον XP σε νεο χαρακτήρα μου?

 

multiboxing. Καλύτερα με 2 ίδια classes. Ψάξε για προγράμματα (google multiboxing wow).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...