Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

κακώς. Δεν είδες τι χαμός έγινε στους us servers? Εγώ θα περιμένω ακόμα.

 

Δεν παρακολουθώ τι παίζει στους americunt servers και δεν με ενδιαφέρει tbh. Ξέρω πως σε μερικά δεύτερα, με ένα κλικ (μιας και είχα ήδη battlenet account) έκανα το merge και ξεμπέρδεψα. Κανένα πρόβλημα απολύτως και στο καπάκι logαρα με το νέο μου account name και password.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχετε ακουστά την υπηρεσία resurrect a friend? αν ο άλλος έχει να μπει παραπάνω από 90μέρες του κάνεις μια invite κ αν αυτός δεχτεί κ στη συνέχεια βάλει μια gamecard for 30days παίρνεις κ εσύ ένα μήνα έχτρα δώρο κ εγώ 10 μέρες. επειδή έχω να μπω από τον σεπτεμβρη(πάνω από 90 μέρες)(μόλις τελείωσαν οι πανελλήνιες βλέπετε) κ σκοπεύω να βάλω κάρτα(κατά 90%) αν θέλει κανείς να μου κάνει αυτό το invite πείτε το μου. μόνο που επειδή δεν ξέρω τι στοιχεία χρειάζεστε για να το κάνετε, στείλτε μου Pm i mail i sto messenger ( [email protected] ) (μην απαντήσετε εδώ γιατί δεν θα το δω, δεν σκοπεύω να ξαναμπώ)

το site στο wow-europe

https://www.wow-europe.com/sor/resurrect-a-friend.html?ST=EU-137075-W6bozefEtJQDOQH5sJXdndpbeuDOPOqvlkl

επίσης σε περίπτωση που μου γίνουν πάνω από μια invite θα δεχτώ την πρώτη (προς αποφυγήν παρεξηγήσεων το επισημαίνω), ακόμα, στη συνέχεια δεν θα ζητήσω τίποτα παραπάνω (κ καλά επειδή πήρατε 30μερες δώσε μου κάτι)

ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
έχετε ακουστά την υπηρεσία resurrect a friend? αν ο άλλος έχει να μπει παραπάνω από 90μέρες του κάνεις μια invite κ αν αυτός δεχτεί κ στη συνέχεια βάλει μια gamecard for 30days παίρνεις κ εσύ ένα μήνα έχτρα δώρο κ εγώ 10 μέρες. επειδή έχω να μπω από τον σεπτεμβρη(πάνω από 90 μέρες)(μόλις τελείωσαν οι πανελλήνιες βλέπετε) κ σκοπεύω να βάλω κάρτα(κατά 90%) αν θέλει κανείς να μου κάνει αυτό το invite πείτε το μου. μόνο που επειδή δεν ξέρω τι στοιχεία χρειάζεστε για να το κάνετε, στείλτε μου Pm i mail i sto messenger ( [email protected] ) (μην απαντήσετε εδώ γιατί δεν θα το δω, δεν σκοπεύω να ξαναμπώ)

το site στο wow-europe

https://www.wow-europe.com/sor/resurrect-a-friend.html?ST=EU-137075-W6bozefEtJQDOQH5sJXdndpbeuDOPOqvlkl

επίσης σε περίπτωση που μου γίνουν πάνω από μια invite θα δεχτώ την πρώτη (προς αποφυγήν παρεξηγήσεων το επισημαίνω), ακόμα, στη συνέχεια δεν θα ζητήσω τίποτα παραπάνω (κ καλά επειδή πήρατε 30μερες δώσε μου κάτι)

ευχαριστώ εκ των προτέρων

Θα στο στειλω εγω φιλε , στειλε μου σε pm το email που θες .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

tnx Davelis4 αλλά δέχτηκα από άλλον νωρίτερα.

thanks Βασίλη για το invite(στείλε μου ενα pm στο forum ή mail)

Επεξ/σία από blackpete
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

http://www.wow-europe.com/en/info/underdev/druidforms.html

 

Βρε βρε βρε , τι εχουμε εδω περα ? Under development new bear druid forms ? Jesus ... Finally για τα druidakia (παρολου που εγω δεν ειμαι) ... Μου αρεσουν πολλοι τα νεα form παντως .... . :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ρε εννοώ εμφανισιακά armor πάνω από την αρκούδα, πως είναι το epic με το normal mount...ανεξαρτήτως αντικειμένων...μόνο για τα looks...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τι γινεται σαυτο το wow?

 

Μου εσκασε wisp σημερα απο μια αρκετα καλη guild (of the nightfall, yog down και τετοια) να κανω join χωρις καν να κανω ενα app.

Τα ach μου ειναι γτπ, το gear μου πλεον δεν ειναι κατι καταπληκτικο.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Magtheridon&n=Voisin

Οτι ναναι γενικα, εχει φυγει πολυς κοσμος και αρκετες guilds εχουν βγει στη γυρα για νεο αιμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε εννοώ εμφανισιακά armor πάνω από την αρκούδα, πως είναι το epic με το normal mount...ανεξαρτήτως αντικειμένων...μόνο για τα looks...

 

Ε πες το έτσι. Έτσι μάλιστα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον ξερει κανεις εαν το "βοηθητικο" account στο wow που βασιζεται πανω σε αλλο πραγματικα βοηθα,και για ποσο καλυτερο xp μιλαμε, στην ιστοσελιδα λεει για x3 του normal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βοηθάει πάρα πολύ. Εγώ έχω ανεβάσει 3 chars(+1 με grand level) με αυτό, θα μπορούσα περισσότερους αλλά το άφησα εκεί τότε.

3xexp από quests,kills,discoveries. Τα πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βοηθάει πάρα πολύ. Εγώ έχω ανεβάσει 3 chars(+1 με grand level) με αυτό, θα μπορούσα περισσότερους αλλά το άφησα εκεί τότε.

3xexp από quests,kills,discoveries. Τα πάντα.

 

Τι είναι αυτό, εξηγήστε μου κι εμένα τον αδαή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...