Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα σε τι server υπαρχουν ατμα που δινουν 8κ για τα τρινκετ!!!?

 

Σε εμας κοιταξα ah και ειναι το πολυ 1000g εκτος απο greatness

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Christos είσαι ΘΕΟΣ!!!!!!!

 

Πάρε ένα παράδειγμα το γιατί

 

 

WoWScrnShot_050509_172228.jpg

 

 

Μιλάμε αν συνεχίσει έτσι θα ΧΕΣΤΩ στο gold!!!!! 7k μέσα σε 10 λεπτά απλά αγοράζοντας decks και πουλώντας trinkets. Έχω τώρα τρεις στο ΑΗ για 4k την μια αν πουληθούν.....μιλάμε θα αγοράσω με το gold πρόβατα από το Elwynn και θα κάνω θυσίες στο όνομα σου :lol:. Δεν έχει πάρει κανένας χαμπάρι ότι είναι boe μέχρι ώρας και ειλικρινά ελπίζω να μην το πάρουν πρέφα πριν φτάσω μια 50άρα k gold έτσι για να γουστάρω!!!!! Στα 20 είμαι τώρα έχω δρόμο ακόμα χαχα :P

 

Τον καημένο τον pala στην photo. 2,5 συμφωνήσαμε, δεν είχε και μου έδωσε 2.450 και έναν abyss crystal!!! Και το έπαιζα και δύσκολος a0x0a0x0a0x0a0x0a!! MEH LIKES

 

LONG LIVE TEH N00BS

 

 

lol...!!Μια χαρα σε βρισκω! prisms deck ε? ποσο το πηρες...300-400? Κοιτα ειναι καλη φαση που ειναι boe. γιατι πια τωρα μπορεις και τις δινεις ολο τον μηνα , και οχι μονο οταν εχει df, ;) Ετοιμες ζεστες στο πιατο...Σκεψου οτι υπαρχουν αρκετοι που δεν ξερουν ακομα τι σημαινει deck και τι κανεις με αυτο και ενα ετοιμο trinket, ειναι ευκολη λυση....εγω δεν εχω μπει ακομα.....εχω νταντεμα,...B)

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 21:14 ----------

 

Καλα σε τι server υπαρχουν ατμα που δινουν 8κ για τα τρινκετ!!!?

 

Σε εμας κοιταξα ah και ειναι το πολυ 1000g εκτος απο greatness

 

Deck ή ετοιμο trinket?:X

Επεξ/σία από christos_75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ειμαι inscriptor αλλα εξηγηστε μου λιγο να καταλαβω. Ποιο εγινε boe? Το deck? Δηλαδη τι ενωουμε boe αφου δε το κανεις equip το deck ετσι δεν ειναι?

 

Εγω ξερω οτι αγοραζεις καρτες, τι κανεις deck , δινεις το deck στο πανυγηρι και περνεις trinket. Ποιο απολα αυτα ειναι το boe?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παμε πιο λιανα.....

 

Για παραδειγμα ειχες φτιαξει το Undeath Deck (http://www.wowhead.com/?quest=13327) που όταν κάνεις δεξι κλικ πανω του σου βγαινει quest και σαν reward δινει το Darkmoon Card: Death,

(http://www.wowhead.com/?item=42990). Τωρα πλεον δεν ειναι BOP που ηταν πριν, δηλαδη μονο αυτος που ειχε το deck και εκανε accept το q, και πηγαινε DMF, επερνε το trinket και τελος. Ειναι πλεον ΒΟΕ, το reward που δινει το deck, και το κανεις οτι θες.

 

..........

 

Απο οτι ειδα σε εμενα το ανακαλυψανε και αλλοι στο realm οτι ειναι boe, και ειδα και απο αλλους darkmoon cards στο ΑΗ. NP ομως...:)

Επεξ/σία από christos_75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Deck ή ετοιμο trinket?:X

 

 

 

Τα trinket ειναι με το ζορι 1000g

Decks ειναι γυρω στα 700g (λογω τοτ fair, φυσιολογικα ειναι στα 500)

 

 

Εχει κερδος, αλλα δεν αξιζει γιατι απο οτι ειδα ειναι παρα πολοι που το εχουν παρει χαμπαρι, υπηρχαν αρκετα στο auction house

 

Θα δοκιμασω να αγορασω καμια deck και να πουλησω το trinket σε κανα 2 βδομαδες

 

Απλα με τον server μου δεν ξερω αν ειναι νεκρος, η απλα εχει υγιη οικονομια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά σκέψου ότι σε λίγες μέρες παντρέυεσαι (αν θυμάμαι καλά)..άσε το wow και τα άλλα mmorpg εκεί που είναι :P

 

Εγω παντρευομαι σε λιγες μερες :) Και μπορω να πω οτι εδω και 6 μερες που εχω να μπω στο wow δεν ου εχει λειψει καθολου . Ισως βεβαια φταιει οτι μεχρι τις 12 - 1 το βραδυ καθαριζουμε το σπιτι βαφουμε μαζευουμε και οταν παει 1 απλα ξερενωμαστε λολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στους 2 server που έχω χαρακτήρες έχει γεμίσει ο τόπος από Μητέρες Τερέζες που βάζουν το trinket 50g πάνω από το deck.

 

Ίσως να τα δώσω όταν τελειώσει το Faire.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Εγω παντρευομαι σε λιγες μερες :) Και μπορω να πω οτι εδω και 6 μερες που εχω να μπω στο wow δεν ου εχει λειψει καθολου . Ισως βεβαια φταιει οτι μεχρι τις 12 - 1 το βραδυ καθαριζουμε το σπιτι βαφουμε μαζευουμε και οταν παει 1 απλα ξερενωμαστε λολ

 

Εεεε καλα , μην το λες ... Πολλοι παντρεμενοι παιζουν wow και μαλιστα καπιοι απο αυτους ειναι καρα λιωμενοι ..... Οποτε μην νομιζεις οτι ξεμπερδεψες , κατσε να παντρευτητε και να βαρεθεις και τα λεμε.... :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στους 2 server που έχω χαρακτήρες έχει γεμίσει ο τόπος από Μητέρες Τερέζες που βάζουν το trinket 50g πάνω από το deck.

 

Ίσως να τα δώσω όταν τελειώσει το Faire.

 

Τελικά πρέπει να ημουν κωλ@φ@ρδος που το εκανα απο την αρχη! χαχα

Εχω κρατησει 5-6 trinkets τα οποια θα τα βαζω οταν δεν εχει αλλη πια το AH, σε 2 εβδομαδες τουλαχιστον...

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 16:01 ----------

 

Εεεε καλα , μην το λες ... Πολλοι παντρεμενοι παιζουν wow και μαλιστα καπιοι απο αυτους ειναι καρα λιωμενοι ..... Οποτε μην νομιζεις οτι ξεμπερδεψες , κατσε να παντρευτητε και να βαρεθεις και τα λεμε.... :devil:

 

Παντρεμενος και καμενος εδω! Την γκρινια ομως που την βαζεις??

Μονο αμα εισαι αναισθητος, οπως εγω :devil:, ισως τα καταφερεις....:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Παντρεμενος και καμενος εδω! Την γκρινια ομως που την βαζεις??

Μονο αμα εισαι αναισθητος, οπως εγω :devil:, ισως τα καταφερεις....:P

 

Παντως μια ειναι η λυση , να φτιαξεις το προγραμμα σου .... Τριτη-πεμπτη sex τις αλλες μερες raids :lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...