Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η arena είναι για την πλάκα μας γιατί χμ είναι της πλάκας. Καταπληκτικό σαν ιδέα αλλά από την στιγμή που δεν υπάρχει ίχνος balance άντε γεια. Σε κάθε season rullάρει το σύμπαν το combo που θέλει η blizz. Και αν κάποιος αποτύχει να ανεβάσει rating με αυτό το combo τότε υπάρχουν L2Play issues (τουλάχιστον στον έναν εκ των δυο του team).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Darkmoon Cards ΒΟΕ πλέον??? ΓΑΜΑΤΟ!

 

 

OMG!!! Απιστευτο....Πηγα και εκανα ολα τα decks που ειχα trinket που ειναι ΒΟΕ πλεον....και το http://www.wowhead.com/?quest=13325 το εδωσα....ποσο...Chill κρατησου!!!!!!!!!!!!

 

omgl.th.jpg

 

8κ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Το deck το εδινα 500g και δεν το επαιρνε κανενας!! Χτυπησα λοιπον αλλα 3 deck για καβατζα!!

Επεξ/σία από christos_75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι δυνατόν......Είναι photoshop δεν μπορεί, δεν γίνεται απλά. ΠΟΙΟΣ έδωσε 8k gold για το chaos deck wtf? Seriously γιατί έβγαλες το όνομα του αγοραστή? Αυτή η photo αξίζει να μπει στα official fora και ο αγοραστής να banαριστεί από το παιχνίδι λόγο επικίνδυνης ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑΣ :lol:. Ebayer std η μόνη λογική εξήγηση.....

 

Και εσύ βρε αθεόφοβε έβαλες το deck για 8k g? Για πλάκα? Ή όντως προσδοκούσες αυτό το πράγμα?

 

170k gold kek, χαρά στο κουράγιο σου. Η οικονομία του server σου, σου ανήκει, με τόσα φράγκα πραγματικά μπορείς να κάνεις άνω κάτω το ΑΗ ανάλογα με τις ορέξεις σου.

 

Φιλική συμβουλή. Δημιούργησε και έναν ακόμη banker. Στα 250k g υπάρχει cap στον χρυσό ανά χαρακτήρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οχι δεν είναι photoshop. Είναι real. Είχα κάνει και τα 4 decks αυτόν τον καιρό. Nobles x1, chaos x2, prisms x3, undeath x1. Πηγα χτες να παρω για τον Shaman μου το Noble και το Chaos reward, και παρατηρησα οτι ειναι BOE. Είπα λοιπόν για πλάκα, να κάνω τα deck που μου περισευαν trinket και να τα βαλω AH. Δεν ειχε κανενα εκεινη την στιγμη, και ειπα να τα βάλω το καθενα κοντα στα 8κ (7999,95 Β.Ο. για την ακριβεια). Ε μεσα σε δυο ωρες, ειχε φυγει το chaos reward, η berserker δηλαδη και το ΑΗ ειχε αλλες τρια chaos deck με 400-450. Ε τα πηρα και τρια και τα εχω κανει trinket και αυτα. Μετα απο μια ωρα που ξανακοιταξα, ειχε μπει αλλο ενα chaos deck στο 1,5κ. LOL!

Το ονομα του αγοραστη, οπως και των υπολοιπων, τους καλυπτω για το απορρητο χεχε!

174κ πια. Και αυτες τις μερες ξε@@στικα να αγοραζω. Ειχε παει το adders tonque 9g to stack, icethorn και lichbloom και αυτα φτηνα και επαιρνα οτι εβρισκα. όλα όμως. Χτες δεν πετυχενες κατω απο 25g.

Εκανα και αλλους 2 banker. Ο ενας εχει savary deviate delight μονο και ο άλλος shadow crystals και dark jades, καθως και αρκετα northrend herbs...Κάποια μέρα για πλάκα θα πάρω ότι saronite ore βρω και απο 13g που εχει παει, θα το βαζω 40 για να γαμησω λιγο την οικονομια.....

 

ανεκδοτο...../w προχτες....

 

hello

 

/who εγω....lvl 1 Northsire.....

 

hello και εγω

 

we r from goldblabla, and we have 12.000g ready for delivery on this server. Wanna buy some?

 

εγω...

hmmm....Maybe u need some from me. I have 150k g already. Whats your price?

 

..........................................

rofl!

 

Αλλη μια φορα...Το berserker δεν ηταν photoshop!

Επεξ/σία από christos_75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε με όπως θέλετε αλλά..... έλεος.... άντε και να δεχτώ ότι μάζεψες 170k gold με το ΑΗ κλπ., αλλά.... πόσο καμένος πρέπει να είναι κάποιος για να βρίσκεται όλη τη μέρα σε ένα auction house μόνο και μόνο για να βγάζει λεφτά τα οποία ουσιαστικά δεν θα χρησιμοποιήσει ποτέ?! Πραγματικά ειδικά για σένα φίλε christos_75 έχω αρχίσει να πιστεύω ότι όταν δεν είσαι μπροστά στην οθόνη, θα πρέπει να είσαι ή στη Πάρνηθα ή στο Λουτράκι!!! lol :P

 

Εγώ ας πούμε το max gold που έχω φτάσει είναι 11k (έχοντας ήδη epic mount - fully enchanted gear) και πραγματικά δεν ήξερα τι να τα κάνω και τα χάριζα σε φίλους...

 

Έχω άδικο ρε Chill...? Δεν είναι κάτι που δείχνει απόλυτη λατρεία στο χρήμα? Βέβαια θα μου πείτε εντάξει, άλλοι λιώνουν από το πρωί μέχρι το βράδυ σε Naxx, Ulduar, heroics, dailies και όπου αλλού θες, αλλά αυτό το πράγμα αδυνατώ να το καταλάβω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε πληροφορω οτι δεν ειμαι ολη μερα μπροστα στο AH. H ασχολια μου με το ΑΗ ειναι max μια ωρα την μερα. Ειναι δυσκολο λογω δουλειας, οχι δεν δουλευω στο Mont Parnes, και λογω οικογενειακης καταστασης (γυναικα και δυο παιδια). Εχω 6 chars, 4 80 lvl (shaman, mage, rogue, druid) και 2 70 lvl (hunter και lock). Οι ωρες που παιζω ειναι μετα τις 22.00 εως τις 02.00 καθημερινα. Συνηθως κανω μονο hcs (2-3 αν πετυχω καλα groups) και το daily jc. Στον main μου shaman εχω το πιο καλο gear που ειναι απο marks κα crafted. και στα δυο spec (resto/enhanc) καθως και full enhants και στα δυο spec. Δυστηχως χρονος για raid μου ειναι αδυνατον, για αυτο εκανα και τοσους alt. Epic flying mounts ενοειτε οτι εχουν ολοι οι alts και το gear τους ειναι πιο πολυ crafted, με εξαρεση του hunter και του lock, που ειχαν kara gear.

 

Aπο εκει και περα αν καποια πραγματα μου καθονται στο ah, καλως εχει για μενα. Ετσι κι αλλιως θα ερθουν και αλλα exp επομενως ολο και καπου θα τα ξοδεψω.

 

Τωρα τελευταια κανω stratholme baron runs μεσα σε 15-20 λεπτα για το mount, αλλα τπτ ακομα.

 

Και να ηθελα, δεν εχω το κουραγιο πια να παιξω πολυ ωρα. Οπως ειπα 3-4 ωρες και πολυ του ειναι. Δηλαδη ειναι καλυτερα να φαρμαρεις και να κανεις γυρες sholazar basin που κανουν αλλοι για παραπανω ωρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να κλεψεις αν θες πολλα noobakia εγω επιτιδες εκανα delete το enchanting tailoring στον priest mou μονο και μονο για να φτιαχνω τις καρτες.Χωρις χαβαλε εχω πλουτισει και η γνωμη μου ειναι οτι οπιος δεν το εχει κανει να κανει reroll στα proffesions αμεσως αν χριαζεται λεφτα και δεν θελει κατι το οποιο του ανεβαζει κατι στο gear του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Look....πανω κάτω εχω όλα τα prof. Πραγματικα, το πιο κερδοφόρο + το καλυτερο enchant ειναι αυτο των scribes. Τελος.

 

 

Θυμαμαι TBC εποχες που δεν ειχα g και φαρμαρα με τον hunter μου, με το 60% flying mount επι ωρες ( να μην πω μερες, ημουν πιο ελευθερος τοτε βλεπεις και πιο καμενος, απο 18.00 εως 03.00 daily) για mote of air και mote of fire, για να κανω τα γαμω epics. Τωρα farmarουν αλλοι για μενα και εγω κανω αυτο που γουσταρω. Τι ειναι καλυτερο?

 

Ασε που με τις αγορες μου στηριζω την οικονομια και την τσεπη των υπολοιπων.

 

Φταιω εγω ομως που τα λεω, μπας και δωσω κανα φως σε κανενα, που θελουν να δωσουν real money για in game golds που και αυτο και αν ειναι.....πως να το πω...χαζό? μην πω τιποτα χειροτερο.

Επεξ/σία από christos_75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Christos είσαι ΘΕΟΣ!!!!!!!

 

Πάρε ένα παράδειγμα το γιατί

 

 

WoWScrnShot_050509_172228.jpg

 

 

Μιλάμε αν συνεχίσει έτσι θα ΧΕΣΤΩ στο gold!!!!! 7k μέσα σε 10 λεπτά απλά αγοράζοντας decks και πουλώντας trinkets. Έχω τώρα τρεις στο ΑΗ για 4k την μια αν πουληθούν.....μιλάμε θα αγοράσω με το gold πρόβατα από το Elwynn και θα κάνω θυσίες στο όνομα σου :lol:. Δεν έχει πάρει κανένας χαμπάρι ότι είναι boe μέχρι ώρας και ειλικρινά ελπίζω να μην το πάρουν πρέφα πριν φτάσω μια 50άρα k gold έτσι για να γουστάρω!!!!! Στα 20 είμαι τώρα έχω δρόμο ακόμα χαχα :P

 

Τον καημένο τον pala στην photo. 2,5 συμφωνήσαμε, δεν είχε και μου έδωσε 2.450 και έναν abyss crystal!!! Και το έπαιζα και δύσκολος a0x0a0x0a0x0a0x0a!! MEH LIKES

 

LONG LIVE TEH N00BS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Εχει περασει καμποσος καιρος απο τοτε που σταματησα να παιζω .... Αλλα σας βλεπω εδω περα και με εχετε κ@τ@κ@βλωση να πουμε .... Να βαλω καρτα η να μην βαλω ? Ιδου η απορια .... Επισης , να σας ρωτησο ... Ξερουμε τιποτα για κανα νεο mmorpg που σκοπευει να βγει στην αγορα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει περασει καμποσος καιρος απο τοτε που σταματησα να παιζω .... Αλλα σας βλεπω εδω περα και με εχετε κ@τ@κ@βλωση να πουμε .... Να βαλω καρτα η να μην βαλω ? Ιδου η απορια .... Επισης , να σας ρωτησο ... Ξερουμε τιποτα για κανα νεο mmorpg που σκοπευει να βγει στην αγορα ?

 

Απλά σκέψου ότι σε λίγες μέρες παντρέυεσαι (αν θυμάμαι καλά)..άσε το wow και τα άλλα mmorpg εκεί που είναι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ευτηχως δεν βρεθηκε ακομα η γυναικα που θα τυλιξει τον Μαριο ......... Ουσιαστικα αυτη τη περιοδο τα ξυυυνωωωω και βλεπω εδω περα να πουμε και ψηνομαι να βαλω καρτα αν και δεν προκειται να παιξω πανω απο 3 ωρες την ημερα . Αυτο ειναι το μονο σιγουρο , παιζω και dota για αυτο :lol::lol::lol: ..... Μαλλον θα βαλω και ας μην παιξω και καθολου , ισα ισα να μπαινω να βλεπω τα κουκλια μου μονο και τιποτα αλλο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...