Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

cyclone παιζω, απο genjuros server

Τι σχεση εχει ομως σε ποιον σερβερ παιζω, η αρενα ειναι πολυ καλο κομματι pvp και κανενα αλλο παιχνιδι δε μπορει καν να την πλησιασει.

Η αρενα ειναι που θα κανει το wow να παιζεται για τα επομενα 10 χρονια, θυμησου το αυτο που σου λεω.

Πολυ φυγανε κλαιγοντας απο το wow επειδη χανανε στην arena, αλλα μετα ξαναγυρισαν, οταν τους περασε.

 

Οπως ειπαν οι προλαλησαντες ο Genjuros ειναι στο conviction battlegroup που θεωρειται απο τα χειροτερα αυτη τη στιγμη και συνεπως ειναι και ο λογος για τον οποιο εφτασες εστω και 1700 με ενα οπλο που δεν ξερεις τι ειναι.

 

Για καποιον ο οποιος κανει σοβαρο PvP το WoW αυτη τη στιγμη ειναι κοροιδια μεγαλη. Απο που να το πιασεις και που να τελειωσεις? Τελος παντων δεν θα πω παραπανω γιατι εχω ηδη πει παρα πολλα σε προηγουμενα ποστ. Να μην επαναλαμβανομαι.

 

Οσο για το αν ο κοσμος παιζει αρενα στο WoW και για το αν θα το παιζουν για αλλα 10 χρονια εγω θα σου πω πως η αρενα κατα τη διαρκεια και τελος της season 5 ηταν 65% λιγοτερος απο οτι τις προηγουμενες seasons. Απο αυτο και μονο καταλαβαινεις για τι πατατα μιλαμε και τι βλακειες εκανε η Blizzard μεσα σε λιγους μονο μηνες με το παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζω αρενα που ειναι πολυ ευκολη στα 1700 με ενα οπλο που δε ξερω τι ειναι και μοιαζει με κηροπηγιο...

Η επιτομη της αρενας του warcraft.Φιλε τα ειπες ολα ,προσκυνω.

Θα αξιζες να μπεις στο http://www.wowbash.com/top100.html αλλα δυστυχως δεν εχει ελληνικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι χαρακτήρα είχες ikaruga24 btw? :P

 

Druid ειχα. Resto απο το patch 1.3 ως το patch 1.8, Feral tank απο 1.8 ως patch 2.0.10, moonkin απο 2.0.10 ως 3.0.1 και μετα τελος ;)

 

Arena επαιζα με διαφορες class αλλα φυσικα και προτιμουσα rogues, frost mages και warlocks γιατι βοηθουσαν απειρα εμενα να nukarω ελευθερα η να healarω ελευθερα η να CC ελευθερα μιας και οι παραπανω κλασεις προσεφεραν απιστευτα slow και lockdown skills. Στην season 1 ημουν σε φαση που αλλαζα το gear μου για να γινω moonkin και φυσικα μαθαινα και το playstyle απο φεραλ και την ψιλοεχασα αυτη τη season.

 

Αργοτερα στη season 2 εφτασα 2150 rating με εναν τρομερο και φοβερο warlock ο οποιος εκανε αμεσες ενεργειες για να με σωσει οποτε ειχα προβλημα. Πραγματικα φοβερος. Στην season 3 το παλικαρι τα παρατησε για να αρχισει εναν rogue και εγω εμεινα για ενα μικρο διαστημα με το πουλι στο χερι καθως δεν εβρισκα ατομο που να "νιωθει" και να ειναι διατεθειμενος να ψαξουμε να βρουμε τροπο να ανεβουμε καθως και να μαθει τακτικες και τετια. Βρηκα ομως εναν rogue ο οποιος ηταν στην ιδια φαση με εμενα (τον παρατησε ο frost mage του) και τοτε ενωσαμε τις δυναμεις μας και φτασαμε σε χρονο DT στο 2050 rating. Ενω φαρμαραμε στο ανετο το FOTM της εποχης (Resto druid + warrior) δεν μπορουσαμε με τιποτα να νικησουμε το δευτερο ισχυροτερο group της εποχης (mage + rogue).

 

Season 4 δεν ασχοληθηκα και πολυ λογο διαφορων υποχρεωσεων και αυξημενων ωραριων στην δουλεια. Και μετα τα ξερετε. Λιγο στην αρχη Wrath και τελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζω αρενα που ειναι πολυ ευκολη στα 1700 με ενα οπλο που δε ξερω τι ειναι και μοιαζει με κηροπηγιο...

Η επιτομη της αρενας του warcraft.Φιλε τα ειπες ολα ,προσκυνω.

Θα αξιζες να μπεις στο http://www.wowbash.com/top100.html αλλα δυστυχως δεν εχει ελληνικα.

 

Καλα κανεις και προσκυνας, ετσι πρεπει.

Δες και τον χαρακτηρα μου και κατσε εκει κατω μη σηκωνεσαι

http://img186.imageshack.us/img186/5346/wowscrnshot062007221018.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι οφτοπικ. ενα φιλαρακι ασχετος που του ειπα να μην αγορασει,θελει να παρει gold.επειδη δεν γνωριζω το αθλημα και ποτε δεν την εψαξα γνωριζει κανενας κανενα αξιοπιστο site? βαζω στο google search αλλα δεν θελω να το παρω το παιδι στο λαιμο μου πιο απο τα παρακατω ειναι αξιοπιστα.κανενας εαν ξερεις ας μου στειλει pm.

(μην αρχησουμε.τι παει να κανει-ειναι μ@#$κας κτλπ.του τα εχω πει και τα γνωριζει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαννη νομιζω οτι αν δεν εχεις addon και πας σε μια πολη θα σε σπαμμαρουν σιγουρα με καποιο site.

Εγω δε τα εμπιστευομαι αυτα, γιατι νομιζω οτι η blizzard κανει track τα gold που φευγουν απο αυτα τα accounts και bannarei και εσενα που αγορασες.

 

Καλυτερα να βρει καποιον που θελει να πουλησει το gold του και να κανει συναλλαγη χερι με χερι σε καποιο net caffe. Τελευταια φορα που ασχοληθηκα κοστιζουν 15 ευρω τα 1000g.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαννη νομιζω οτι αν δεν εχεις addon και πας σε μια πολη θα σε σπαμμαρουν σιγουρα με καποιο site.

Εγω δε τα εμπιστευομαι αυτα, γιατι νομιζω οτι η blizzard κανει track τα gold που φευγουν απο αυτα τα accounts και bannarei και εσενα που αγορασες.

 

Καλυτερα να βρει καποιον που θελει να πουλησει το gold του και να κανει συναλλαγη χερι με χερι σε καποιο net caffe. Τελευταια φορα που ασχοληθηκα κοστιζουν 15 ευρω τα 1000g.

 

ok thnx Πάρη. θα του το πω του παιδιου να προσεχει τοτε(με αλλα λογια να το ξεχασει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν κανονικοί παίχτες που φαρμάρουν gold για χρήματα. Μία φίλη μου το έκανε αλλά για να τους βρεις δύσκολο..

Από sites δεν ξέρω, σίγουρα όλο και κάποιος από εδώ θα έχει αγοράσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν κανονικοί παίχτες που φαρμάρουν gold για χρήματα. Μία φίλη μου το έκανε αλλά για να τους βρεις δύσκολο..

Από sites δεν ξέρω, σίγουρα όλο και κάποιος από εδώ θα έχει αγοράσει.

 

ενα παιδι μου ειπε απο τον σερβερ που πεζω spinebreaker οτι αυτο το σαιτ www.gold4guild.com ειναι αξιοπιστο.κανενας απο εδω να το εχει δοκιμασει παιδια?χρησιμοποιει αυτο το κολπο για να μην γινουν ban τα accounts www.gold4guild.com/ahtrading.asp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑλα η αρενα γενικα στο wow ειναι αθλια, δεν γινεται να την παρει καποιος σοβαρα

 

 

Υπαρχει 0 ισορροπια στο παιχνιδι και το λεω εχοντας παιξει σε ολα τα season αρκετα σοβαρα

 

Εχει χαβαλε και ειναι ακρως εθιστικο ,αλλα δεν μπορεις να το παρεις σοβαρα οταν απλα υπαρχουν antigroup που σε κανουν faceroll( η απλα θα κανεις εσυ faceroll) αναλογα με το ποιον εχει αποφασισει να buffarei η blizzard

 

Μονο 3v3 παλευεται καπως (οχι τελεια φυσικα)\

 

Η 2v2 τρελα imbalanced και η 5v5 zerg fest (Και δεν ασχολειται και κανενας με 5v5)

 

 

Να μην πω για την παιδικη χαρα των hunter και των priest(ring of valor)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...