Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε γαμω δε γινεται αυτο, μας δουλευουν ολους κανονικοτατα ετσι?

 

The effectiveness of the Priest spell Divine Hymn has been reduced.

 

Μεγάλη μαλακία για ένα spell που έχει 10min cooldown. ΕΛΕΟC απλά :s

 

Και το soul warding έφαγε μικροnerf........

 

Και φυσικά για το bug του mimiron ούτε ανακοίνωση για fix, gg bliz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μεγάλη μαλακία για ένα spell που έχει 10min cooldown. ΕΛΕΟC απλά :s

 

Και το soul warding έφαγε μικροnerf........

 

Και φυσικά για το bug του mimiron ούτε ανακοίνωση για fix, gg bliz.

 

Είναι όπως με το release του Ulduar, που έχανε η μάνα το παιδί από τα crashes και τα bugs και η blizzard βιάστηκε να κάνει hotfix το conflagrate του Warlock. Ότι να ναι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

patch στο patch που ηταν στο patch σημερα η Blizzard . Οτι νανε . Διαβαζω σε πολλα site οτι ετοιμαζετε να ανακοινωση ΝΕΟ EXPANSION για το WoW στην Blizzcon ???!?!?!?!? Πλακα μας κανει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

patch στο patch που ηταν στο patch σημερα η Blizzard . Οτι νανε . Διαβαζω σε πολλα site οτι ετοιμαζετε να ανακοινωση ΝΕΟ EXPANSION για το WoW στην Blizzcon ???!?!?!?!? Πλακα μας κανει ?

 

Όχι ρε σύ, πάντα έτσι έκανε.

 

Και το Wrath έτσι είχε ανακοινωθεί. και βγήκε όταν βγήκε.

 

My vote goes to Maelstorm:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε σύ, πάντα έτσι έκανε.

 

Και το Wrath έτσι είχε ανακοινωθεί. και βγήκε όταν βγήκε.

 

My vote goes to Maelstorm:)

 

Με την καμια ομως. Μαλλον θα εχει σχεση με το Emerald Dream και τον Malfurion η εστω ο Malfurion θα παιξει τρελο ρολο στο επομενο expansion. Φυσικα ουτε το Wrath εχω παιξει αρκετα ουτε και το επομενο expansion θα παιξω. Απλα τελος. Μετραω 6 μηνες και ειμαι καλα και δεν εχω την παραμικρη διαθεση να ξαναπαιξω αυτο το πραγματικα βλαμμενο παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πολύ ζουμί το παιχνίδι ακόμα. Το θέμα είναι να βγει ένα warcraft 4 να γουστάρουμε \0/

 

Btw η νουβέλα Arthas της Christie Golden κυκλοφόρησε. To play το έχει ακόμα σε preorder status αλλά σε εμένα έγινε posted πριν από λίγο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλαρά έχει πολύ ψωμί ακόμα το παιχνίδι....πιθανολογία για νέα expansions......η άποψη μου....

 

Η Bliz, αρχικά ήθελε να βγάζει ένα expansion κάθε χρόνο. Η ιστορία, TBC με WOTLK λέει 18 μήνες.....άρα πάμε για.....

 

 

 

5/2010 με Emerald Dream. Τελικό boss The Nighmare. Heroe class, λογικά αυτήν την φορά θα έχουμε healing class, τους Arch Druids, με quests σε στύλ DK’s με τον Malfurion Stormrage.

 

11/2011 με Maelstrom . Τελικό boss, Queen Azshara …κάποιο heroe class δεν μου έρχεται στον νου....αλλά λογικά θα ανοίξει κάποιο portal για το κόσμο του Sargera’s.

 

5/2013….Sargera’s wold (άγνωστο)....Τελικό boss Sargera’s. Εδω κάπου θα τελείωσει το game μετά το kill του Sargera’s. Σε μια μάχη με λίγη βοήθεια από τους τιτάνες θα τελειώσει αυτή η 9χρονη πορεία του game και εμάς να είμαστε 110 lvl (OMFG!!!!!!!!!!!!!!), αφού δεν θα υπάρχει άλλος αντίπαλος για τους Alliance και τους Horde θα είναι καιρός για ειρήνη και WC4, ή WOW 2!! (εγώ χωρισμένος ο γιός μου φαντάρος κλπ. κλπ. ).............

 

 

 

 

Για το inscription….μακριά από τα books….σε λίγο έτσι όπως πάει θα μας πληρώνουν κιόλας να τα ξεφορτοθούν. Εγω πάντως ακόμα με τα pre 3.1 glyphs δίνω στα 50-60 την ημέρα με minimum 20g max 50 g κάτι που μου αποφέρει γύρώ στα 2k την ημέρα. Για να καταλάβεται μάζεψα αυτόν τον καιρό 240 snowfall inks και ειπά να κάνω τι άλλο, αφού φτάνει DF, σύντομα....κάρτες! Ε από τις 40, ή 15 ήταν Nobles, μου λείπει μόνο το 2 για το set και μου έσκασε 5 φορές το 8 το οποίο κάνει 1300 στον realm μου...καλά πάμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλους πάντως σας βλέπω να το κόβετε και να'σου πάλι εδω ποστάρετε :P

 

Και στα official forum ποσταρω αλλα για θαψιμο που του αξιζει. Μα με το ζορι μας εδιωξε εμας τους PvPers η Blizztard απο το παιχνιδι της. Θελω τα λεφτα μου πισω....:mad::mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι το λες αυτο, εγω μονο arena παιζω, μια χαρα ειναι, εχουν nerfarei και το rating ανεβαινεις πανευκολα .Παλια ηταν ποιο δυσκολο

 

Α ναι? Για πες με τι οπλο κυκλοφορεις στην αρενα και τι rating εχεις. Σε ποιο battlegroup παιζεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπλο δε θυμαμαι τι εχω ενα σαν κυροπηγιο ειναι, το ειχα παρει απο καποιο raid καποτε. Rating και τετοια να σου πω την αληθεια προχτες αρχισα να παιζω αρενα στο wotlk και ειναι χαμηλο ακομα 1700 εχω.

Ανεβαινει ομως πανευκολα, ετσι οπως το ειδα και πραγματικα εχει πολυ πλακα η αρενα, δε καταλαβαινω γιατι παραπονιεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπλο δε θυμαμαι τι εχω ενα σαν κυροπηγιο ειναι, το ειχα παρει απο καποιο raid καποτε. Rating και τετοια να σου πω την αληθεια προχτες αρχισα να παιζω αρενα στο wotlk και ειναι χαμηλο ακομα 1700 εχω.

Ανεβαινει ομως πανευκολα, ετσι οπως το ειδα και πραγματικα εχει πολυ πλακα η αρενα, δε καταλαβαινω γιατι παραπονιεσαι.

 

Κοινως δεν παιζεις σοβαρα γιατι τα 1700 ειναι πολυ χαμηλα. Πες μας και σε ποιο battlegroup παιζεις γιατι εχει μεγαλη σημασια και αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cyclone παιζω, απο genjuros server

Τι σχεση εχει ομως σε ποιον σερβερ παιζω, η αρενα ειναι πολυ καλο κομματι pvp και κανενα αλλο παιχνιδι δε μπορει καν να την πλησιασει.

Η αρενα ειναι που θα κανει το wow να παιζεται για τα επομενα 10 χρονια, θυμησου το αυτο που σου λεω.

Πολυ φυγανε κλαιγοντας απο το wow επειδη χανανε στην arena, αλλα μετα ξαναγυρισαν, οταν τους περασε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...